No to teraz się uśmiałem.
Chyba chciałeś napisać droższy o jakieś 25-30%
No to teraz się uśmiałem.
Chyba chciałeś napisać droższy o jakieś 25-30%
to chyba 5d2 powinien byc tym niskobudzetowym FF:P
No i jest. Niskobudżetowy 5d2 i "profesjonalny" Ds.
Chyba mnie nie zrozumiałeś, to właśnie miałem na myśli że dla ludzi fotografujących, mniej - więcej, to co Ty taki aparat byłby lepszym rozwiązaniem od 1D, którego mając taki wybór by nie kupili. Oczywiście przychód byłby taki sam, ale trzeba by ponieść koszty związane ze stworzeniem nowej puszki. Ot taka strategia marketingowa, skoro nie można podnosić cen to trzeba obniżać globalne koszty przygotowania i wytworzenia produktów.
Czyli aparat, de facto, lepszy od 5D Mk III za mniejsze pieniądze. Marzyciel:rolleyes: ;-)
Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj
Kolejne plotki na optyczne.pl
"No i znów 60D
Trudno nam już zliczyć ile razy podawaliśmy domniemaną specyfikację następcy Canona EOS 50D, mimo wszystko nic nie przeszkadza kolejny raz zaprezentować tę, która ostatnio pojawiła się na CanonRumors:
Matryca 18 Mpix
Nowy, 9-punktowy AF
5 punktów krzyżowych
Ruchomy ekran LCD
6 kl/s w trybie seryjnym
Procesor DIGIC IV
Tryb wideo Full HD
Bezprzewodowy sterownik zewnętrznej lampy błyskowej
Nowy akumulator i grip
Wizjer o pokryciu 98%
Uszczelnienia jak w 50D"
Pozdrówka!
"Nie wiesz i pytasz - wstydzisz się raz;
Nie wiesz i nie pytasz - wstydzisz się całe życie"
50D; SIGMA 17-50 f/2.8; TAMRON 70-200 f/2.8; Peleng 8mm / E-400; ZD17,5-45; ZD40-150
tylko... czy to jest ważne??? "Galeria - zapraszam."
ciekawy wątek dla analityków giełdowych.
Polecam posty redfox88 (imho canon agent32) wszystkim tym, którzy nie mogą się doczekać (tańszego) 5DIII
FF 18 MPx od Sony za $3.5k. Ciekawe jak tym razem Sony wykastruje A850 by szczycić się tytułem lowest price ff dslr
http://forums.dpreview.com/forums/re...ssage=35747827
the silence is deafening
popraw mnie, albo siebie. bo 3,5 kilo zielonych papierow to nie jest price tag najtanszego FF
1,5 mialo byc?
ale to nadal nie rozwiazuje problemu.
patrze na to z punktu widzenia wlasnych potrzeb, a jestem w 100% w targecie A900/A850 (nisko ISO-wy, duzo megapikselowy landszafciarz):
powiedzmy, ze pasuje mi taki korpus Playstation. odzaluje 1,5k czy nawet 2k za A850.
teraz powiedz mi co do niego zapne. w tym systemie z interesujacych szkiel sa tylko Zeissy, ale ceny sa mordercze (waga i gabaryt tez, ale to mozna od biedy jeszcze odzalowac). jak dolicze zoom UWA, zoom sredni i zoom tele, to TCO wychodzi mi znacznie, ale to naprawde znacznie powyzej tego co zrobie w Canonie z 5D mkII. ktory, nota bene, pomijajac absolutnie * rozwiazany MLU, jest dla mnie bardzo dobrym korpusem.
wymien jeden sensowny powod, dla ktorego mialbym wybrac Sony? zwlaszcza, ze mam bardzo niskie zaufanie do tej firmy pod wzgledem przyszlej obslugi (w sensie finansowym). 5D zanioslem z "wdepnietym" spustem do zrobienia i caly modul mi facet naprawil za 120 EUR (koszty klamotow i nienajtanszej w NL robocizny). w 2 dni robocze. w Sony, znajac polityke tej firmy, czekalbym z tydzien i zaplacil ze 2x tyle. pol biedy, jakbym w ogole dostal czesc do sprzetu liczacego dzis ze 4~5 lat.
widzialem juz. nadal nie potrafie pojac, jak ten stary rzech D90 zrobil pierwsze miejsce. w McDonaldzie go dawali za zebranie 10 naklejek-pilek?![]()
Jak zobaczą co to potrafi - łał tera to już naprawdę nam nie potrzeba więcej MPx - i porównają do ceny D3X to się sami nakręcą.
Ło!Ten numer - if ever - to tylko w Sony.
I want iPhone4
http://www.youtube.com/watch?v=FL7yD-0pqZg
Pierwszy dslr co kręci filmy?
the silence is deafening
http://www.youtube.com/watch?v=UAOtC9QfXac&
A propos jpg slide - GH1, GF1 mogą nagrywać w pogodne dniu filmiki w mjpg do 112 mbps
Takim jpgiem i ty byś nie pogardził![]()
the silence is deafening