No ja też "robię w zaopatrzeniu"kupując rocznie żarcia za ok 80,000 - 100,000 $. Ważniejsze od zdjęć jest np. łatwość zrobienia zamówienia - bo dostawca daje mi do ręki dyskietkę z katalogiem i programem do zrobienia zamówienia. Papierowe katalogi to najczęściej foldery reklamowe ładnie wydane i właściwie nie pokazujące niczego.
jacek-g poza, bardzo ogólnym stwierdzeniem "dla potrzeb firmy" nie określił do czego toto ma być.![]()