Zobacz wyniki ankiety: Czy następca 5D ma szansę pokazać się w Sierpniu/tym roku ?
- Głosujących
- 730. Nie możesz głosować w tej sondzie
-
Panowie. troszke chłodniej do tego podejśc trzeba. owszem. podgrzewanie atmosfery miało sens gdy konkurencja była daleko w tyle. teraz sytuacja się zmieniła .D700 bodajże od piątku bedzie na półkach sklepowych. powiem szczerze. takie podejście jak prezentuje N jest OK. prezentacja , miesiąc na zapełnienia magazynów i do sklepów. to co robi Canon to nie podgrzewanie a odgrzewanie i to pewnie towaru który jakiś czas sobie przeleżał w legendarnych sejfach bo nie było konkurencji i pewnie lekko nieświeży zaczął byc to i pora wypchnąc.
wiem. wiem. niespodoba sie Wam to co napisąłem powyżej ale z punktu widzenia nie nikonowca i nie Canonowca tak to włąsnie wygląda gdy przyjrzec sie temu na spokojnie i bez emocji..
Długo czekałem na 5DII..no i sie nie doczekałem. może szkoda ale czekanie i czytanie przez kolejne miesiące plotek na temat co i czy wogóle bedzie to byłoby absurdalne. za długo Canon to przeciągał
Ostatnio edytowane przez Canion ; 20-07-2008 o 12:13
Tagi dla tego wątku
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum