Polecam Sanyo Eneloop, znakomite!
Używam także mniej znanych ale stosunkowo tanich i dobrze sprawujących się akumulatorków Europower 2700 mAh
Polecam Sanyo Eneloop, znakomite!
Używam także mniej znanych ale stosunkowo tanich i dobrze sprawujących się akumulatorków Europower 2700 mAh
Zapomniałem podać źródła:
http://www.dodajmocy.pl/Akumulatorki/index.html
Jeszcze raz polecam
Ja polecam akumulatorki firmy Hama pojemnosc 2700 mAh
Uzywam ich w Canonie A550
Na jednym komplecie bez problemu 3 krotnie zapycham karte 1gb
Witam serdecznie, jest to mój pierwszy post na tym forum dlatego też witam wszystkich.
Mam pewien problem z moim Canonem A 720 IS.
Mianowicie, dziś zauważyłem na wyświetlaczu dwie plamki, jedna jest większa i czerwonego koloru, druga jest mniejsza i biała. Ta większa, czerwona jest zlokalizowana przy prawej krawędzi wyświetlacza mniej więcej w połowie wysokości, a ta druga, mniejsza, biała jest nieco wyżej. Zaniepokoiły mnie one, bo na obiektywie nie widzę żadnych kropek, które mogłyby być przenoszone na wyświetlacz. Dodam jeszcze, że te kropki nie występują w trybie przeglądania zdjęć. Odgórnie pomyślałem o martwych pikselach, ale wystepowałyby zarówno podczas robienia zdjęć jak i przeglądania, ale jest tak, że podczas robienia zdjęć tylko są te kropki/plamki.
Co możecie mi poradzić?![]()
Witam!
Niedawno kupilem ten aparat i narazie niemam czasu czytac tej grubej instrukcji obslugi a bede musial porobic jutro kilka zdjec nocnych, czy ktos moglby mi powiedziec co i jak poustawiac zeby zdjecia nie wyszly rozmyte? Probowalem w trybie nocnym i na niskim ISO 80 ale i tak wyszly rozmyte a podobno ten aparat robi bardzo dobre zdjecia nocne.
Dzieki za help.
niestety niemam statywu, ale co zrobic jak zdjecia beda ruchomych rzeczy to i tak statyw nic nie da
No niestety, zdjęcia nocne + ruchome obiekty = niemożliwe
Nie zrobisz zdjęcia ruchomemu obiektowi dając czas naświetlania np. 2sek. Wyjdą ci mazy, chyba że to jest celem fotografującego, np. "rozjeżdżone" światła, itp.
Pozdrawiam.
silver76
Canon PowerShot A710 IS; BC 700
+ Lumix FZ18
W niedzielę stałem się szczęsliwym posiadaczem tego Canona
Niestety póki co nie miałem jeszcze okazji, żeby się nim porządnie pobawić, ale jeszcze przyjdzie na to pora
W niedługim czasie mam zamiar kupić do niego tulejkę (http://allegro.pl/item378436620_tul_canon_a700_a710_a720_a710is_a720 is_a730is_58m.html]) i konwerter szerokokątny (http://allegro.pl/item380637977_konw...n_3miasto.html). Co o tym sądzicie? Pytam w szczególności o konwerter bo ponoć często zdarza się, że aparat nie łapie prawidłowo ostrości po podpięciu takich konwerterów... Uprzedzając pytania - zanim kupię taki zestawik mam zamiar go potestować (o ile będzie taka możliwość w sklepie) więc nie zakupię tego w ciemno.
My stuff: Canon PowerShot A720IS + 5 x Sandisk SD (=10 GB) + BC-700 + 8x Sanyo Eneloop + tulejka, filtr polaryzacyjny i dekielek
Zawiodłem się na tym aparacie Po 4 latach użytkowania wyrobiły się zaczepy od pojemnika baterii napisałem do serwisu odpowiedzieli że nie mają części do naprawy aparatów chociaż się reklamują że reperują wszystkie aparaty wszystkich typów ten serwis na ulicy żytniej w Warszawie i to autoryzowany serwis producenta . Zadzwoniłem do canona poinformować ich o tym to mi powiedzieli by dzwonić do serwisu bo to nie ich sprawa był to jakiś nie kompetentny człowiek nie dbający o swoją firmę . Wniosek jest prosty canon produkuje aparaty jednorazowego użytku zepsuje się do śmieci bo nie produkują części zamienny do swoich modeli aparatów . A do swoich serwisantów wybierają firmy które nie umieją naprawić aparatu .