Forum Canon-Board.info jest własnością prywatną. Decyzje Właściciela Forum są ostateczne.
Celem serwisu i forum Canon-Board.info jest wymiana doświadczeń i gromadzenie wiedzy z zakresu fotografii,zarówno techniki fotografowania jak i dot. sprzętu, w szczególności sprzętu fotograficznego marki Canon.
Zasady Forum
Wypowiedzi na Forum należy konstruować z zachowaniem ogólnie przyjętych zasad dobrego wychowania. Naruszenia nie będą tolerowane. Nie zezwala się na publikowanie materiałów (linki, zdjęcia, treści) o treści wulgarnej, sprzecznej z prawem lub mogące wywoływać spory, polemiki , działania, na tle religijnym, politycznym czy światopoglądowym.
Pisząc nową wiadomość - sprawdź czy wnosi ona coś do dyskusji oraz czy nie odbiega ona od tematu wątku. Niemile widziane jest pisanie postów w stylu "zgadzam się" i koniec lub powtarzanie argumentów.
Zanim założysz nowy temat, sprawdź w wyszukiwarce, czy nie był on już wcześniej poruszany na forum. W 90% przypadków był. Jeśli masz pytania związane z takim tematem, dopisz nowego posta do istniejącego wątku (o ile już nie ma w nim na nie odpowiedzi).(Z uwagi na ograniczenia techniczne wbudowanej wyszukiwarki Forum, alternatywnie proponujemy używać wyszukiwarki Google z komendą
"szukana_fraza site:Canon-Board.info")
Zakładając wątek nadaj mu tytuł, który dobrze podsumuje jego treść. Jeśli masz pytanie dotyczące obiektywu/aparatu, to podaj jego nazwę i zaznacz na czym problem polega. Nie jest mile widziane pisanie postów pod tytułem: "Pomocy", "Nie działa", "Co kupić?".
Należy przestrzegać tematyki na poszczególnych forach. Mam nadzieję że tematyka poszczególnych
forów jest dość jasna i proszę o jej przestrzeganie. Pisanie w nieodpowiednich miejscach powoduje dodatkową pracą dla moderatorów.
Ortografia - każdy piszący na forum powinien dokładnie sprawdzić pisownie przed wysłaniem posta. Zwracanie uwagi innym użytkownikom na ich błędy ortograficzne może odbywać się jedynie przez przesyłanie prywatnej wiadomości do użytkownika lub zaraportowanie posta do moderatorów. Należy unikać niechlujnego pisania wiadomości. Jeżeli szanujesz czas i wiedzę innych użytkowników Forum i chcesz od nich otrzymać odpowiedź, zadbaj o schludny i poprawny ortograficznie wygląd swojej wiadomości. Moderatorzy mają prawo poprawiać błędy w treści posta i przyznawać ostrzeżenia za rażące naruszenia niniejszego punktu. Dopuszczamy pisanie bez polskich liter.
Nie mile widziane jest odsyłanie do archiwum bez podania linka do odpowiedniego wątku.
Reklama na forum.
Dopuszczalne jest reklamowanie działalności fotograficznej tj. usług fotograficznych, wykonywania fotografii.
Wszystko co jest przeznaczone DLA fotografów uznawane jest za działalność komercyjna (np. warsztaty, albumy, odbitki, cały sprzęt fotograficzny).
Zasady reklamowe uregulowane są szczegółowo w odpowiedniej sekcji FAQ 'Zasady reklamy i działalności komercyjnej' które stanowią załącznik do niniejszego regulaminu.
Oferty sprzedaży/kupna sprzętu należy umieszczać jedynie w odpowiednim podforum zgodnie z zasadami Działu Giełda. Użytkownicy naruszający zasady działalności komercyjnych będą odpowiednio ostrzeżeni/ukarani, a ich wpisy usunięte.
Prezentowane zdjęcia muszą mieć rozmiar do 1280 pikseli w poziomie i do 900 pikseli w pionie.
Dostęp do forum z bramek internetowych może być niemożliwy z przyczyn technicznych - dla ograniczenia dostępu "anonimom" lubujących się w nagminnym łamaniu Regulaminu Forum. Zakładanie kolejnych użytkowników w celu ominięcia nałożonych ograniczeń na użytkownika (blokada tzw. Ban czasowy lub stały) skutkować będzie blokadą na numer IP.
Zasady porządkowe
Moderatorzy mają prawo ostrzegać w przypadku naruszenia ww. zasad lub netykiety oraz zablokować możliwość wypowiadania się na forum (czasowo lub stale) w przypadku poważnych/powtarzających się przypadków łamania regulaminu przez użytkownika. Administrator ma prawo zablokować konto użytkownika w przypadku rażącego naruszenia regulaminu. Administrator forum nie usuwa kont "na życzenie".
Posty i wątki naruszające regulamin, prawo lub dobre obyczaje będą edytowane, przenoszone lub kasowane przez moderatorów. Moderatorzy nie usuwają postów, ani nie zamykają wątków "na życzenie", tak więc proszę się dwa razy zastanowić zanim się coś napisze.
Zastrzeżenia co do decyzji i działań Moderatorów należy zgłaszać w pierwszej kolejności poprzez prywatną wiadomość do danego Moderatora. Kolejnym krokiem jest link 'Kontakt' na dole strony Serwisu do Właściciela forum ? użytkownik fomag . Moderatorzy nie mają prawa zmieniać decyzji innych moderatorów.
2014.10.12 - zmiana dot. działań komercyjnych; patrz też tutaj: http://www.canon-board.info/faq.php
2017.12.01 - zmiana pkt 9. dotycząca dopuszczalnych rozmiarów zdjęć, od teraz można 1280 x 900 pikseli.
Przepraszam za opoznienie spowodowane moja roczna nieobecnosnia na forum /praca w Niemczech/ i dlatego od 2 miesiecy probuje nadrobic zaleglosci.Moje pytanie brzmi:czy istnieje jeszcze mozliwosc zakupu smyczy? ID otrzymalem w pierwszej turze sprzedazy.Pozdrawiam slonkaap
Canon 1D Mk II, Canon 3000N,Canon 400/5.6L,Canon 70-200/2.8L,Canon 17-40/4 L,Sonnar 180/2.8,Manfrotto 055 PROB,M.468,Jobu Jr.Gimbal,Lowepro Mini Trekker,Lowepro 5AW,Lowepro 3 AW + zero umiejetnosci - ale sie staram.
To ja moze dopisze ze Diodak mial wczoraj wypadek samochodowy i calosc pewnie sie nieco opozni.
Poza ogolnym szokiem/zalamaniem, kilkoma stluczeniami i zadrapaniami nic mu nie jest...
dać Diodakowi samochód to się rozbije no.....co za nieodpowiedzialny kierowca jak mozna tak narazac innych zdrowie i mienie.......
he he zartuje tylko..... szybkiego uśmiechu i dobrego humoru Diodakowi życzę - sammilem kiedys taki pechowy sam opel corsa (przez 6 lat co pół roku miałem wypadek) ale on byl naprawde przeklety wiec luz jeden wypadek to nic no chyba ze to OPEL CORSA - STRZEż SIę DIODAKU O P L A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jestem, już prawie doszedłem do siebie, dzięki KuchateK że napisałeś info dlaczego przepadłem. Troche sie potłukłem ale jestem w jednym kawałku . Autko niestety już nigdy nie pojedzie w trase
Dzisiaj prawdopodobnie będą smycze i chcę je wszystkie zapakować i wysłać na raz. Wrzucam aktualna listę kto co zamówił a przynajmniej ile mam zapisane . Sprawdzcie czy wszystko się zgadza. Jeśli komuś zmienił się adres pobytu to czekam na PW. Lista jest posortowana w kolejności składania zamówień. Nie ma osób które zamówiły same ID bo przesyłki już poszły.
no to nie bylo delikatnie :-?
wzialbym jeszcze ze dwie smycze ale nie.. nie teraz - kazdy grosz oszczedzam na szkielko :razz:
a na kolejna ture rowniez czekam.. moze kiedys sie doczekam
hmmm..... jak złozyłem zamuwienie na pierwszej stronie tego forum przez formularz to tez sie liczy? i zrobic przelew? czy tylko na PW mozna teraz zamawiac czy jak to jest bo sie pogubiłem??
Smycze przyszły w środę, pakowałem je całe popołudnie i cały czwartek (jakieś pytania? ) a dzisiaj pudło po TV wypchane kopertami zawiozłem na pocztę. Oczywiście jak ostatnio pani w okienku prawie nie zemdlała na widok pudła hehe. Oczekujcie przesyłek po weekendzie.
UWAGA
Zostało około 80 smyczek i jest to prawdopodobnie OSTATNIA SZANSA w ciągu najbliższego roku aby sobie zamówić. Nie trzeba mi przysyłać PW, wystarczy złożyć zamówienie, zrobić przelew i czekać. Wysyłki będę teraz realizował nie częściej niż co tydzień żeby nie jeździć na pocztę z jedną kopertą bo nie mam aż tyle czasu.
PS. Jeszcze mam kłopot i muszę odesłać około 50 smyczy na wymianę bo są wadliwe.
Smycze przyszły w środę, pakowałem je całe popołudnie i cały czwartek (ktoś ma jakieś pytania? ) a dzisiaj pudło po TV wypchane kopertami zawiozłem na pocztę. Oczywiście jak ostatnio pani w okienku prawie nie zemdlała na widok pudła hehe. Oczekujcie przesyłek po weekendzie.
Komentarz