Forum Canon-Board.info jest własnością prywatną. Decyzje Właściciela Forum są ostateczne.
Celem serwisu i forum Canon-Board.info jest wymiana doświadczeń i gromadzenie wiedzy z zakresu fotografii,zarówno techniki fotografowania jak i dot. sprzętu, w szczególności sprzętu fotograficznego marki Canon.
Zasady Forum
Wypowiedzi na Forum należy konstruować z zachowaniem ogólnie przyjętych zasad dobrego wychowania. Naruszenia nie będą tolerowane. Nie zezwala się na publikowanie materiałów (linki, zdjęcia, treści) o treści wulgarnej, sprzecznej z prawem lub mogące wywoływać spory, polemiki , działania, na tle religijnym, politycznym czy światopoglądowym.
Pisząc nową wiadomość - sprawdź czy wnosi ona coś do dyskusji oraz czy nie odbiega ona od tematu wątku. Niemile widziane jest pisanie postów w stylu "zgadzam się" i koniec lub powtarzanie argumentów.
Zanim założysz nowy temat, sprawdź w wyszukiwarce, czy nie był on już wcześniej poruszany na forum. W 90% przypadków był. Jeśli masz pytania związane z takim tematem, dopisz nowego posta do istniejącego wątku (o ile już nie ma w nim na nie odpowiedzi).(Z uwagi na ograniczenia techniczne wbudowanej wyszukiwarki Forum, alternatywnie proponujemy używać wyszukiwarki Google z komendą
"szukana_fraza site:Canon-Board.info")
Zakładając wątek nadaj mu tytuł, który dobrze podsumuje jego treść. Jeśli masz pytanie dotyczące obiektywu/aparatu, to podaj jego nazwę i zaznacz na czym problem polega. Nie jest mile widziane pisanie postów pod tytułem: "Pomocy", "Nie działa", "Co kupić?".
Należy przestrzegać tematyki na poszczególnych forach. Mam nadzieję że tematyka poszczególnych
forów jest dość jasna i proszę o jej przestrzeganie. Pisanie w nieodpowiednich miejscach powoduje dodatkową pracą dla moderatorów.
Ortografia - każdy piszący na forum powinien dokładnie sprawdzić pisownie przed wysłaniem posta. Zwracanie uwagi innym użytkownikom na ich błędy ortograficzne może odbywać się jedynie przez przesyłanie prywatnej wiadomości do użytkownika lub zaraportowanie posta do moderatorów. Należy unikać niechlujnego pisania wiadomości. Jeżeli szanujesz czas i wiedzę innych użytkowników Forum i chcesz od nich otrzymać odpowiedź, zadbaj o schludny i poprawny ortograficznie wygląd swojej wiadomości. Moderatorzy mają prawo poprawiać błędy w treści posta i przyznawać ostrzeżenia za rażące naruszenia niniejszego punktu. Dopuszczamy pisanie bez polskich liter.
Nie mile widziane jest odsyłanie do archiwum bez podania linka do odpowiedniego wątku.
Reklama na forum.
Dopuszczalne jest reklamowanie działalności fotograficznej tj. usług fotograficznych, wykonywania fotografii.
Wszystko co jest przeznaczone DLA fotografów uznawane jest za działalność komercyjna (np. warsztaty, albumy, odbitki, cały sprzęt fotograficzny).
Zasady reklamowe uregulowane są szczegółowo w odpowiedniej sekcji FAQ 'Zasady reklamy i działalności komercyjnej' które stanowią załącznik do niniejszego regulaminu.
Oferty sprzedaży/kupna sprzętu należy umieszczać jedynie w odpowiednim podforum zgodnie z zasadami Działu Giełda. Użytkownicy naruszający zasady działalności komercyjnych będą odpowiednio ostrzeżeni/ukarani, a ich wpisy usunięte.
Prezentowane zdjęcia muszą mieć rozmiar do 1280 pikseli w poziomie i do 900 pikseli w pionie.
Dostęp do forum z bramek internetowych może być niemożliwy z przyczyn technicznych - dla ograniczenia dostępu "anonimom" lubujących się w nagminnym łamaniu Regulaminu Forum. Zakładanie kolejnych użytkowników w celu ominięcia nałożonych ograniczeń na użytkownika (blokada tzw. Ban czasowy lub stały) skutkować będzie blokadą na numer IP.
Zasady porządkowe
Moderatorzy mają prawo ostrzegać w przypadku naruszenia ww. zasad lub netykiety oraz zablokować możliwość wypowiadania się na forum (czasowo lub stale) w przypadku poważnych/powtarzających się przypadków łamania regulaminu przez użytkownika. Administrator ma prawo zablokować konto użytkownika w przypadku rażącego naruszenia regulaminu. Administrator forum nie usuwa kont "na życzenie".
Posty i wątki naruszające regulamin, prawo lub dobre obyczaje będą edytowane, przenoszone lub kasowane przez moderatorów. Moderatorzy nie usuwają postów, ani nie zamykają wątków "na życzenie", tak więc proszę się dwa razy zastanowić zanim się coś napisze.
Zastrzeżenia co do decyzji i działań Moderatorów należy zgłaszać w pierwszej kolejności poprzez prywatną wiadomość do danego Moderatora. Kolejnym krokiem jest link 'Kontakt' na dole strony Serwisu do Właściciela forum ? użytkownik fomag . Moderatorzy nie mają prawa zmieniać decyzji innych moderatorów.
2014.10.12 - zmiana dot. działań komercyjnych; patrz też tutaj: http://www.canon-board.info/faq.php
2017.12.01 - zmiana pkt 9. dotycząca dopuszczalnych rozmiarów zdjęć, od teraz można 1280 x 900 pikseli.
Witam
Po wymianie pralki z której jestem zadowolony przyszedł czas na opony i tu spory dylemat, mam już zmęczone opony letnie jak i zimowe i poważnie zastanawiam się nad kupnem całorocznych (oczywiście firmowych typu Kleber czy Goodyear. Nawigatory, chińczyki czy bieżnikowane odpadają w przedbiegach). Pytanie czy używacie takich opon a jeśli tak to jakie macie o nich opinie ? Przeważają opinie że jeśli nie jeździsz zbyt dużo i mieszkasz w rejonie z mizernymi opadami śniegu to praktyczniejszym rozwiązaniem i jednocześnie tańszym będą wielosezonówki (ja spełniam ten warunek), może coś napisać z własnych doświadczeń, ew coś doradzić w kwestii wyboru opon ???
Goodyear Vector 4 Seasons - mam i sprawdza się super i latem i na śniegu. No ale to najlepsza opona całoroczna jaką mogłem kupić na moją felgę, tanie są ponoć średnie.
Witam
Po wymianie pralki z której jestem zadowolony przyszedł czas na opony i tu spory dylemat, mam już zmęczone opony letnie jak i zimowe i poważnie zastanawiam się nad kupnem całorocznych (oczywiście firmowych typu Kleber czy Goodyear. Nawigatory, chińczyki czy bieżnikowane odpadają w przedbiegach). Pytanie czy używacie takich opon a jeśli tak to jakie macie o nich opinie ? Przeważają opinie że jeśli nie jeździsz zbyt dużo i mieszkasz w rejonie z mizernymi opadami śniegu to praktyczniejszym rozwiązaniem i jednocześnie tańszym będą wielosezonówki (ja spełniam ten warunek), może coś napisać z własnych doświadczeń, ew coś doradzić w kwestii wyboru opon ???
Jeździłem na polskich wielosezonowych i byłem zadowolony. Teraz z racji tego że za wielosezonówki w moim rozmiarze trzeba było zapłacić sporo więcej kupiłem komplet na zimę i lato. Co do marek to Goodyeary szlag trafił po 1 sezonie, na bokach pojawiły się bąble, reklamacja nieuznana bo to mechaniczne uszkodzenie. Micheliny były fajne ale w oczach się ścierały. Klebery to chyba najgorsze opony jakie miałem. Za radą znajomego kupiłem 2 komplety chińczyków i latam na nich drugi sezon.
a czy zauważyliście u siebie szybsze zużycie opon całorocznych latem ? u mnie z doborem opon raczej problemu nie będzie bo mam chyba najpopularniejszy rozmiar 195/65/15 - dopisze że rocznie stukam obecnie 10-15 tys km a mieszkam w zach-pom
Pamiętam czasy, gdy na koła zakładało się opony takie jakie udało się zdobyć, a o zimowych nikt nie słyszał. Teraz nie wyobrażam sobie jazdy zimą na oponach innych niż zimowe. Opony całoroczne to kompromis, oszczędność jest, ale może zabraknąć pół metra drogi hamowania i wtedy bilans wychodzi odwrotny. Dobra opona na zimę to podstawa bezpiecznej jazdy.
Cierpię na chroniczny brak wolnego czasu i ... talentu.
R5 ; RF24-105 f4; RF35 f/1,8; RF50 f1.8; RF14-35 f4; EF50 f1.4; EF85 f1.8; EF70-200 f4IS; EF135 f2; 430EXII; RF 100-400 f5.6-8
tylko że w mojej mieścicie zeszłej zimy śnieg spadł raptem 2 x a w ciągu 48h stopniał więc zastanawiam się nad sensownością sezonówek w moim wypadku. Tę zimę przechulałem na letnich i nie odczułem żadnego dyskomforu bo zimy obecnie są bardziej deszczowe niż śniegowe a wodę podobno lepiej odprowadza opona letnia - nawet w zimę... Wkurza mnie też że wszystkie videotesty opon zimowych vs całorocznych (których pełno na YT) przeprowadzane są na śniegu lub lodzie gdzie wynik jest oczywisty natomiast brakuje testów np na mokrym asfalcie przy temp +5 st - bardzo byłby ciekaw takiego porównania bo u mnie właśnie takie są zimy - chlapa + kilka st na plusie ....
tylko że w mojej mieścicie zeszłej zimy śnieg spadł raptem 2 x a w ciągu 48h stopniał więc zastanawiam się nad sensownością sezonówek w moim wypadku. Tę zimę przechulałem na letnich i nie odczułem żadnego dyskomforu bo zimy obecnie są bardziej deszczowe niż śniegowe a wodę podobno lepiej odprowadza opona letnia - nawet w zimę... Wkurza mnie też że wszystkie videotesty opon zimowych vs całorocznych (których pełno na YT) przeprowadzane są na śniegu lub lodzie gdzie wynik jest oczywisty natomiast brakuje testów np na mokrym asfalcie przy temp +5 st - bardzo byłby ciekaw takiego porównania bo u mnie właśnie takie są zimy - chlapa + kilka st na plusie ....
Spokojnie można używać wielosezonowych w naszych warunkach. Większość zimy to mokra nawierzchnia gdzie zimowa opona sprawuje się gorzej niż letnia.
Spokojnie można używać wielosezonowych w naszych warunkach. Większość zimy to mokra nawierzchnia gdzie zimowa opona sprawuje się gorzej niż letnia.
Nie jest tak, bo zimowa opona ma sprawować się lepiej z racji niższej temperatury, przy której "letnia" mieszanka jest już twarda jak plastik, a mieszanka "zimowa" ma jeszcze jako taką elastyczność.
Na uwagą zasługuje również wielkość klocków i ich kształt, dobór lamelek, co decyduje o samooczyszczaniu opony ze śniegu (jak będzie) podczas obracania się koła.
Nie jest tak, bo zimowa opona ma sprawować się lepiej z racji niższej temperatury, przy której "letnia" mieszanka jest już twarda jak plastik, a mieszanka "zimowa" ma jeszcze jako taką elastyczność.
Na uwagą zasługuje również wielkość klocków i ich kształt, dobór lamelek, co decyduje o samooczyszczaniu opony ze śniegu (jak będzie) podczas obracania się koła.
Wszystko zależy od temperatury i pogody. Oczywiście przy 0 stopniach na śniegu lepiej zachowa się zimowa. Przy tej temperaturze na czarnym asfalcie nie jest to już takie oczywiste. W ciągu ostatnich 3 lat nie było praktycznie u mnie śniegu, zimówki zużywały sie szybciej niż letnie, na deszczu działały dużo gorzej niż letnie. Teraz robię max 20tys rocznie ale jak robiłem 70tys to zimowe były nie do zastąpienia. Wszystko zależy od tego czym się jeździ, ile, gdzie i jaka jest zima.
Wszystko zależy od temperatury i pogody. Oczywiście przy 0 stopniach na śniegu lepiej zachowa się zimowa. Przy tej temperaturze na czarnym asfalcie nie jest to już takie oczywiste...
Z tym czarnym asfaltem to różnie bywa. Kilka razy zdarzyło mi się ubiegłej zimy, że rano wyjeżdżam, asfalt czarny, skręcam w mniej uczęszczaną ulicę, asfalt dalej czarny tylko jakoś przyczepność bardzo słaba Takie sytuacje zdarzają się teraz chyba częściej i są bardziej niebezpieczne niż białe ulice. W takim wypadku dobra zimówka może nas uratować,choć nie wiem jak zachowały by się wielosezonówki, bo doświadczenie ma z nimi sprzed kilkunasty lat - wtedy powiedziałem sobie pierwszy i ostatni raz, no ale jakość opon teraz trochę lepsza
6D; 5DII; C 24-70 2.8L; C 24-105L; C 70-200 2.8L; C 35 2.0 IS; C 50 1.4; C 85 1.8; S 17-35 2.8-4 Moje fotkiMoje fotki II
tylko że w mojej mieścicie zeszłej zimy śnieg spadł raptem 2 x a w ciągu 48h stopniał więc zastanawiam się nad sensownością sezonówek w moim wypadku.
No ale z kolei 3 lata temu czy 4 śnieżna zima trzymała dwa miesiące. Sam się nad tym zastanawiałem, bo przez ostatnie dwa lata zimówka naprawdę przydała się przez tydzień każdego roku, poza tym wystarczyły by całoroczne.
I nie jest prawdą, że te opony całoroczne obecne to jest to, na czym jeździło się 20 czy 30 lat temu. 20 czy 30 lat temu przeciętny samochód osobowy był znacznie lżejszy i ze znacznie słabszym silnikiem to i zwykłe opony mogły być znacznie bardziej podatne i działały przez rok cały.
650D, T 12-24 4.0, S 30 1.4, S 18-35 1.8, C 70-210 3.5-4.5, C 50 2.5 macro, M42: Praktica LLC, Jupiter 9, Pentacon 135 2.8, Orestegor 300 4.0
Pytanie czy używacie takich opon a jeśli tak to jakie macie o nich opinie ?
Nigdy nie byłem właścicielem opon zimowych, letnich, ani wiosennych, tylko opon wielosezonowych, znanych po prostu jako "opony", więc mam o nich zdecydowanie pozytywną opinię.
U mnie troche śniegu pada każdej zimy, raz czy nawet kilka razy, od czasu do czasu nawet sporo, a temperatury mocno ujemne i oblodzenie zdarzają się w zimie całkiem często. Jeżdżę do pracy codziennie 35 km w jedną stronę. Jak się zdarza, że jest zbyt niebezpiecznie, może dwa razy w roku, to zostaję w domu. Nie pomoże żadna opona na moich kołach, jeśli mnie rozjedzie jakiś palant co śniegu w życiu nie widział.
Z doświadczenia z różnymi markami opon na moim rynku mam takie wnioski: #1 firma Michelin, potem głęboka pusta przepść i dopiero cała reszta. A pod względem trwałości ta przepaść jest szczególnie głęboka.
I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.
Pamiętam, jak byłem z dzieckiem w ubiegłym roku na basenie, była rano pierwsza "szklanka" na jezdni, bo najpierw spadł deszcz a potem temperatura do -5, auta tańczyły dookoła, co chwilę jakaś stłuczka a ja miałem przyczepność dobrą, więc egzamin zdany. Na śniegu to już nie jest tak hardcorowo, więc spokojnie dają radę, robiłem nawet test hamowania u siebie pod domem na zimówce i całorocznej - ta sama droga hamowania. Ale podkreślam - wszystkie testy jakie czytałem skreślały wielosezonówki zimą, prócz tej co kupiłem. Po 2 sezonach letnich zostało 6,5 mm bieżnika, więc chyba nie jest źle ?
A czy czasami nie ma w Polsce obowiązku jazdy z założonymi oponami zimowymi w jakimś konkretnym terminie ?
W Polsce jeszcze nie i chyba nie będzie ale np w Niemczech i Czechach jest.
Mieli wprowadzić ten obowiązek w Polsce i dlatego kupiłem wielosezonowe Navigatory 2 (licencja GoodYear) - nie nadają się na szybką jazdę i bardzo znoszą na zakrętach, ale ja mam słabe auto 60KM więc mi wystarczą.
Jako ciekawostkę popatrzcie na amerykańskiego ebay-a:
All Season (5,033)
Off Road (215)
Performance (1,579)
Summer (712)
Winter (453)
Proporcje ofert są bardzo pouczające. Wygląda, że oni jeżdżą generalnie na wielosezonówkach, ewentualnie na wyczynowych
reszta jak letnie, zimowe i terenowe to właściwie margines.
Komentarz