Kosztowne, nie kosztowne: sam RG pisze, że ma problemy z 85II - nie wiadomo może najzwyczajniej w świecie jego szkło nie chce gadać z tym body. To już niestety jest normą, że szkła trzeba dostroić do body (jak tak zrobiłem z 20D i miałem żyletki). Nieważne czy srebrzanka czy eL Szanel. Oczywiście nie dotyczy serii 1D; szczególnie z "s" na końcu. Odnoszę wrażenie, że tylko te puszki kontrolują na okoliczność poprawnego działania układu AF a wszystko poniżej leci zawiasach GO.
Obróbka: no jak ktoś używa DPP do wyostrzania czy NR (szczególnie na h-iso) i potem SS w Ps to przynajmniej mi to dużo mówi, poza tym imho raw 18 MPx w aps-c MUSI być pchnięty na maxa w prawo (albo nawet promil przepału/Janko Muzykant) i dopiero w DPP cofnięta ekspozycja. Inaczej będzie tragedia.
Ja martwię się już tylko dostępnością 7D (korpus, bateria, karta, macro i grip) oraz ewentualną jakością HD video z GF-1![]()