Ciekawa oferta !

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • marekb
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 2273

    #121
    forgotten.nature, a ty zbiegiem okolicznosci nie jestes z Gorzowa Wlkp.??

    dla mnie frajer bo jak ma sprzet chodliwy to j/w nie musi ceny scinac o 30procent

    a kolesie są po to by kupiec nie wyszedł z bramy bez portfelika

    Komentarz

    • Kubak82
      Pełne uzależnienie
      • 2006
      • 2348

      #122
      Zamieszczone przez forgotten.nature
      Ja niewiem tylko jaki jest sens w tym aby nazywać gościa sciemniaczem, frajerem itp. skoro jeszcze niczego nie wiadomo (ani czy to walek ani czy to prawda). Ciekaw jestem co zrobia wszyscy ktorzy tu ostro na niego najezdzaja jesli okaze sie ze gosc nie robi walkow..
      niech pokaze chocby jeden aparat w tej cenie a bede jednym z pierwszych ktorzy pojada cos u niego kupic

      Zamieszczone przez forgotten.nature
      A najsmieszniejsze to jest wogole rzucanie tekstami ze ktos wpadnie z kolegami zeby goscia nastraszyc

      Poprostu az zal czytac wypowiedzi ludzi ktorzy chwala sie jakimi to oni nie sa "kozakami" bo wpadna i "ustawia" goscia swoimi kolesiami. Brak slow.
      jesli nawiazujesz do mojej wypowiedzi to przeczytaj to jeszcze raz, tym razem ze zrozumieniem .. jesli nie masz ochoty to juz tlumacze "wez kolegow, bedziesz mial wieksza szanse, ze wrocisz ze swoja kasa" .. nie wspomne juz o emotce ";-)" na koncu zdania.. jeszcze raz prosze - czytaj ze zrozumieniem..

      ps. gdybys zobaczyl ogloszenie - sprzedam maybachy - nowki, cena 50 tys.. zaliczka w wys. 5 tys - wydaje kwitki na potwierdzenie..

      szczerze - dalbys zaliczke w ciemno

      edit:

      Zamieszczone przez marekb
      forgotten.nature, a ty zbiegiem okolicznosci nie jestes z Gorzowa Wlkp.??
      gosc pisze w tak emocjonalnym stylu, ze zaczynam miec podobne odczucia ;-)
      Ostatnio edytowany przez Kubak82; 4962.

      Komentarz

      • forgotten.nature

        #123
        Zamieszczone przez Kubak82
        niech pokaze chocby jeden aparat w tej cenie a bede jednym z pierwszych ktorzy pojada cos u niego kupic

        Zamieszczone przez Kubak82
        ps. gdybys zobaczyl ogloszenie - sprzedam maybachy - nowki, cena 50 tys.. zaliczka w wys. 5 tys - wydaje kwitki na potwierdzenie..

        szczerze - dalbys zaliczke w ciemno
        Szczerze ? Nie kupil bym maybacha bo wole subaru :P A jesli bym mial kupic to sprawdzil bym ta firme w urzedzie, sprawdzil jej historie, od ilu lat istnieje, pojechalbym do tej firmy i zobaczyl jak to wyglada. Jesli firma wygladala by OK to bym spisal umowe w ktorej dokladnie pisaloby ze decyduje sie na kupno takiego i takiego maybacha, nowego, bez wad ukrytych, za taka i taka cene ostateczna, bez mozliwosci zmiany ceny itp. no i ze wplacam zaliczke, zrobilbym to przy notariuszu (przy takiej cenie, a raczej oszczednosci to 1tys. na notariusza by mi nie bylo szkoda) i sie nie martwil pozniej.



        PS. Ktos pytal czy nie jestem z Gorzowa. Napisalem ze mieszkam niedaleko Gorzowa - konkretniej w Międzyrzeczu.

        Komentarz

        • marekb
          Pełne uzależnienie
          • 2006
          • 2273

          #124
          forgotten.nature- skąd dojeżdżasz...??

          Komentarz

          • Kubak82
            Pełne uzależnienie
            • 2006
            • 2348

            #125
            Zamieszczone przez forgotten.nature
            A jesli bym mial kupic to sprawdzil bym ta firme w urzedzie, sprawdzil jej historie, od ilu lat istnieje, pojechalbym do tej firmy i zobaczyl jak to wyglada. Jesli firma wygladala by OK to bym spisal umowe w ktorej dokladnie pisaloby ze decyduje sie na kupno takiego i takiego maybacha, nowego, bez wad ukrytych, za taka i taka cene ostateczna, bez mozliwosci zmiany ceny itp. no i ze wplacam zaliczke, zrobilbym to przy notariuszu (przy takiej cenie, a raczej oszczednosci to 1tys. na notariusza by mi nie bylo szkoda) i sie nie martwil pozniej.
            w teorii super.. tylko ze ja z natury jestem nieufny co do takich ofert i zgadzam sie z autorem tego postu - http://canon-board.info/showpost.php...7&postcount=90

            forgotten.nature, dziwi mnie dlaczego gosc:
            a) sprzedaje towar ktorego nie posiada
            b) sprzedaje go po smiesznie niskich cenach skoro spokojnie moglby "kasowac" o wiele wiecej nie wzbudzajac jednoczesnie podejrzen

            te dwie rzeczy sprawiaja, ze dopoki jakis zaufany forumowicz nie napisze "sluchajcie, bylem tam, gosc jes ok, kupilem sobie nowe 5d za 6 tysiakow - wszystko jest ok" to bede negatywnie nastawiony do tego typu "okazji".. przy okazji wolno mi tez wyrazic publicznie swoje zdanie..

            jesli gosc rozwieje te watpliwosci - super, bede sie tylko cieszyl, ze wreszcie pojawilo sie zrodlo taniego sprzetu dla przecietnego kowalskiego.. a na razie pozwol ze pozostane umiarkowanym sceptykiem z nadzieja na zmiane tego stanu ;-)

            Komentarz

            • Driver
              Zablokowany
              • 2005
              • 786

              #126
              Co z tego ze ma firme ? A pamiętacie takie nazwisko jak Grobelny i jego BKO ??

              Scenariusz nr 2. Firma X skupuje 5 szt 5 D. Puszcza wici o tanim sprzęcie. Plota się rozchodzi ( co widać po tym wątku ). Wystawia owe 5 szt na sprzedaz. Dokłada do kazdego 2 000 zł. Pieciu odważnych jedzie po aparaty. O dziwo je dostają. I to za 6 000 !!! Oczywiście tych pięciu szczęśliwców nie omieszka się tym pochwalić. Strumien zaliczek płynie na konto firmy. No to jeszcze z 10 dni trzeba ludzi potrzymać że niby "już jest na granicy" albo "to kwestia kilku dni bo sprawy celne trzeba załatwić" potem zgarniamy ksiore i pod palemki

              Komentarz

              • mattnick
                Pełne uzależnienie
                • 2006
                • 1735

                #127
                lol....mam 1d za 5000
                30D, C 17-40 f4 , 50 f1.8, 70-200 f4 , 430 ex, oraz -=iii=<)
                CZYTAĆ I PAMIĘTAĆ !!!!

                Komentarz

                • Propi
                  Początki nałogu
                  • 2005
                  • 329

                  #128
                  Skąd? Jaki przebieg?
                  www.piotrwojtasiak.pl

                  Komentarz

                  • forgotten.nature

                    #129
                    Kubak ja też jestem sceptykiem co do takich ofert co nie zmienia faktu ze zawsze zanim zaczne na kims lub czyms wieszac psy to najpierw sprawdzam dana sprawe jesli mnie interesuje a dopiero pozniej oceniam.

                    Marekb - pisalem ze mieszkam w Miedzyrzeczu, nie w Gorzowie a do Gorzowa moge podjechac samochodem bo to jakies 50km.

                    Komentarz

                    • Kubak82
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 2348

                      #130
                      Zamieszczone przez forgotten.nature
                      Kubak ja też jestem sceptykiem co do takich ofert co nie zmienia faktu ze zawsze zanim zaczne na kims lub czyms wieszac psy to najpierw sprawdzam dana sprawe jesli mnie interesuje a dopiero pozniej oceniam.
                      ale czy ja w ktorymkolwiek z moich postow wieszam na tym gosciu psy, obrazam go itp. nie - jedyne co robie to wyrazam swoje watpliwosci co do zaprezentowanej oferty :cool: .. prosze Cie forgotten.nature, nie przypisuj mi slow ktorych nie powiedzielem :-)

                      ps. gdybym mieszkal blizej to b. chetnie sprawdzilbym taka oferte.. oczywiscie gdyby fizycznie byl tam choc jeden aparat w tak korzystnej cenie ktory mozna wziasc do reki, obejrzec i dopiero kupic

                      Komentarz

                      • marekb
                        Pełne uzależnienie
                        • 2006
                        • 2273

                        #131
                        a ja mieszkam w wadowicach a firmę mam w krakowie

                        Komentarz

                        • Vitez
                          zło konieczne
                          • 2004
                          • 19804

                          #132
                          Problem jest prosty - sprzedajacy stwierdza "musze miec zaliczke, dopiero wtedy sprowadze bo towar niechodliwy" .
                          To nie wieszanie psow a stwierdzanie faktow - 5D za 6 tys zl to towar niechodliwy?
                          Odrobina rozeznania w rynku i jesli rzeczywiscie ma mozliwosc sprzedania 5D tak tanio - to kredyt, inwestycja, ktora blyskawicznie i z nawiazka moglaby sie zwrocic.
                          Dlaczego tak nie zrobi? Dlaczego nie moze miec choc kilku sztuk do pomacania i wziecia od reki za 6 tys a ciagle upiera sie przy zaliczce argumentujac koniecznosc zaliczki w sposob zupelnie chybiony?

                          Na te pytania nie ma odpowiedzi... Powodzenia wszystkim ryzykantom zycze.
                          Nie zniechecam, nie odradzam, nie wieszam psow na sprzedawcy, radze tylko przemyslec wyzej postawione pytania.

                          Komentarz

                          • gwozdzt
                            Pełne uzależnienie
                            • 2005
                            • 5780

                            #133
                            Zamieszczone przez mattnick
                            lol....mam 1d za 5000
                            Zamieszczone przez Propi
                            Skąd?
                            Choćby z Alledrogo :-)
                            http://www.allegro.pl/item166005903.html

                            Zamieszczone przez Propi
                            Jaki przebieg?
                            100 tys. :-)
                            Pozdrowienia, Tomek

                            Komentarz

                            • MMM
                              Pełne uzależnienie
                              • 2006
                              • 4250

                              #134
                              A może niech zainteresowani zapytają gościa wprost czy przypadkiem nie zamawia z tego "sklepu" za pół ceny i podadzą link. Być może zaoszczędzi to wszystkim czasu i kłopotów.
                              Digart

                              Komentarz

                              • forgotten.nature

                                #135
                                Niewiem. Zobaczymy, ponoć pisał że w tym tygodniu będzie miał jakiś sprzęt.

                                A co do zaliczki to z tego co pamiętam to gość pisał że chce ją tylko na te droższe modele powyżej 5 czy 6tys. Może niech ktoś spróbuje kupić coś tańszego bez zaliczki?

                                Komentarz

                                Pracuję...