Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: 600D vs 60D?

  1. #1

    Question 600D vs 60D?

    Witam, pierwszy post, dla niektórych idiotyczny. Otóż na początku od razu mówię że sprawdzałem parametry obu lustrzanek i bardziej mi pasuje 60d, lecz że to będzie moja pierwsza taka aparatura to chciałbym coś lepszego i pasującego do mnie. Otóż potrzebuję również nie tylko uzyskać całkiem ciekawe foty ale też interesujące filmy, ponieważ zawsze chciałem nagrywać coś i dzielić się tym z innymi. Dużo czytałem o 600D i o 60D, lecz dochodzą do tego inne lustrzanki. Mam bardzo, bardzo wielki problemi mam nadzieję że pomożecie Cena do 4000 :razz:

  2. #2

    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    53
    Posty
    9

    Domyślnie

    60D w stosunku do 600D wg mnie różni sie tylko tym, że ma większe body,więcej przycisków na obudowie, drugi wyświetlacz i wyższą cenę. Matryca, filmy, zdjęcia takie same w lustrzankach 60,60 i 7d - a nawet te z 600D mniej szumią .
    - nie spieszę się po prostu pstrykam

  3. #3
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 736
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •