Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 241

Wątek: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

  1. #41
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez p13ka
    Ceny ma dość przystępne i są do negocjacji.
    To, ze ceny ma przystepne to ja wiem - umowil sie ze mna na ta 580EX za 1500zl, za Sigme 70-300 APO II (z ktorej poki co rezygnuje, bo byc moze nie beda mi polsrodki potrzebne ) krzyknal 730zl, a 24-70L mial wystawione na Allegro za 4400 (prywatnie z pewnoscia byloby ze 2 stowki taniej).
    Malo tego - jak w rozmowie telefonicznej wspomnialem "przypadek Arkana" ;-) (trzy podejscia do 24-70) to powiedzial, ze nie ma zadnego problemu... bo non stop ma 2-3 egzemplarze na stanie i mozna do niego podjechac, potestowac i wybrac ostry.

    Coz... z jednej strony czlowiek chcialby byc obslugiwany tak, jak to ma miejsce w przypadku Tommy'ego_J badz Fotomedii, ale z drugiej strony pieniadze w doniczkach nie rosna... do indywidualnej decyzji pozostawiam ;-)

    A o tym, ze ma wlasny kram ;-) na gieldzie nie wiedzialem, dzieki za info - bede w razie czego wiedzial gdzie go szukac ;-)

  2. #42
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez p13ka
    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Jednej, dosc waznej dla mnie '*******ki' wszedzie brakowalo i mogla byc 'nazatydzien a i to nie wiadomo' - gripa
    Na marginesie, 12 marca kupiłem przy okazji gripa w FOTOIT (testowałem inny egzemplarz 17-40) przy Czerniakowskiej. Całą szafę tego mieli A tu tydzień później taka pustynia
    Gripa najpierw szukalem po aukcjach allegro a pozniej po googlach i sklepach internetowych z rozsadna cena. Akurat na Fotoit nie trafilem... moze i mial gripa ale moze go akurat nie mial wystawionego na allegro a w googlach byl dalej niz znalazlem.

  3. #43
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mmsza
    Cytat Zamieszczone przez kavoo
    za Sigme 70-300 APO II krzyknal 730zl,
    czy mogę prosić o namiary na niego?
    http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=345787

  4. #44
    Pełne uzależnienie Awatar minek
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    1 386

    Domyślnie

    Z tym ,,od rąsi'' - tak napiszę - to różnie bywa. Kupowałem kiedyś G5, u Tommyego, i mimo takiego opisu - akurat nie miał, bo mu syn sprzedał. Aparat miałem dopiero za 3 dni, akurat przywiózł zzagranicy (-: Wtedy od razu z 1GB MD. Odbierałem osobiście. Podobnie potem lampę i jeszze jakieś pierdoły.

    U medfoto też kupowałem, ale u niego tylko filmy. Nie narzekam. Nie zawsze wszystko wystawia, dzwonię, pytam co ma i czy ma to o mnie in teresuje i po ile, umawiam się, podjeżdżam - odbieram i tyle.

  5. #45
    Początki nałogu Awatar froolk
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Polska
    Posty
    256

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vitez
    Ja za spora kwote to biore tylko od Tommy_J i najchetniej osobiscie . Na ostatnich zakupach opuscil pareset zl, no ale kwota szla w grube tysiace .
    Wolę kupować na swoich śmieciach a nie z drugiej strony Polski. I nie prosiłem żebyś mi napisał gdzie robisz zakupy Może nie zrozumiałeś pytania?
    Prosiłem o informację na temat konkretnego TIPa a nie o reklamę Tommy'ego która sie przewija na tym forum z czestotliwością conajmniej zastanawiającą

    Adam

  6. #46
    Pełne uzależnienie Awatar Jurek Plieth
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    74
    Posty
    2 087

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez froolk
    Prosiłem o informację na temat konkretnego TIPa a nie o reklamę Tommy'ego która sie przewija na tym forum z czestotliwością conajmniej zastanawiającą
    Nie ma w tym nic zastanawiającego. Jeśli mi podasz choć jednego TIP'a za wyjątkiem Tomasza, który wyśle osobie znanej tylko z sieci (to ja) sprzęt za prawie 2 kPLN z komentarzem: jak ci się spodoba i będziesz miał kasę, to mi zapłacisz; daję ci 3 tygodnie na próby - wówczas potwierdzę, że tommy_j nie jest żadnym wyjątkiem

  7. #47
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    42
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    ja z kolei kupowalem u kilku Tipow tylko nie od tommyego ...do ktorego mam jakies dziwne uprzedzenie spowodowane chorymy tekstami na aukcjach allegro od ktorych robi mi sie niedobrze
    jakos te tanie teksty nie wzbudzaja u mnie zaufania

  8. #48
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    [DoMiNiQuE], te teksty pasują do Twojego awatara... :P Ale od tego kolesia z awatara rzeczywiście nie kupiłbym sprzętu
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  9. #49
    Początki nałogu Awatar froolk
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Polska
    Posty
    256

    Domyślnie

    Nie ma w tym nic zastanawiającego. Jeśli mi podasz choć jednego TIP'a za wyjątkiem Tomasza, który wyśle osobie znanej tylko z sieci (to ja) sprzęt za prawie 2 kPLN z komentarzem: jak ci się spodoba i będziesz miał kasę, to mi zapłacisz; daję ci 3 tygodnie na próby - wówczas potwierdzę, że tommy_j nie jest żadnym wyjątkiem
    Ok!
    Nie to miałem na myśli. Moze to jest fajny gość i wspaniały TIP ale przeciez zadałem (zgodnie z wymagającymi zasadami tego forum ) konkretne pytanie nie otwierajac nowego wątku lecz wybierając moim zdaniem najlepiej pasujący - spójrz jakie zadałem pytanie i jaka otrzymałem odpowiedż No i jako, ze czytam od jakiegoś czasu to forum i poznałem troche odpowiedzi Vitez'a nie mogłem sie powstrzymac od tego małego przytyku 8)

  10. #50
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    froolk, na Twoje pytanie po prostu nikt jeszcze nie odpowiedział, bo może nikt nie zna tego TIPa.
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

Strona 5 z 25 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •