Strona 7 z 25 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 241

Wątek: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

  1. #61
    Bywalec Awatar robson
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    okolice W-wy
    Wiek
    43
    Posty
    228

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    robson, to jeszcze tytuł filmu i reżysera
    Już mnie DoMiNiQuE wyręczył


    Cytat Zamieszczone przez DoMiNiQuE
    mam taki awatar z uwielbianie do filmu ...nie do Deppa - zeby nie bylo
    No ma się rozumieć
    EOS 10D + grip + RS-80N3
    Tokina 12-24/4 | Tamron 28-75/2.8 |
    Lowepro Computrekker AW
    jakieś szpargały...

    moje fotki --->www.robson.deviantart.com

  2. #62
    Uzależniony Awatar sal
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdzieś w lesie
    Posty
    947

    Domyślnie

    A to przypadkiem nie Ty Daniel pisales o tych fajnych sklepach w ktorych mozesz zaplacic wiecej, pomacac, dotknac, potestowac? Nie chca Ci pozyczyc szkiel na weekend? Niedobrzy oni, no
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...


  3. #63
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sal
    A to przypadkiem nie Ty Daniel pisales o tych fajnych sklepach w ktorych mozesz zaplacic wiecej, pomacac, dotknac, potestowac? Nie chca Ci pozyczyc szkiel na weekend? Niedobrzy oni, no
    "Fajne sklepy" to są w USA I w Europie dla CPS members. Tutaj, owszem, można przyjść, pomacać, podłączyć, strzelić trochę fotek, kupić/nie kupić... ale na weekend to już niespecjalnie ;-)

    Hmm, chociaz w sumie.. nie pytałem

  4. #64
    Pełne uzależnienie Awatar Jurek Plieth
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    74
    Posty
    2 087

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    ...Tutaj, owszem, można przyjść, pomacać, podłączyć, strzelić trochę fotek, kupić/nie kupić... ale na weekend to już niespecjalnie ;-)

    Hmm, chociaz w sumie.. nie pytałem
    Jak jest akurat z oddaniem obiektywu (bo się nie podoba, a co!) w świecie cywilizowanym, to nie wiem. Jednak przeogromną większość artykułów technicznych i ciuchów (oprócz bielizny ) można oddać bez żadnych złych konsekwencji. A co potem z tymi gratami sklepy robią, to nie wiem

  5. #65
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Plieth
    Jak jest akurat z oddaniem obiektywu (bo się nie podoba, a co!) w świecie cywilizowanym, to nie wiem.
    Wiesz, mi się niespecjalnie podoba ideologicznie oddawanie "bo mi się nie podoba". A przynajmniej nie bez uprzedzenia sprzedawcy, że taką ma sie intencję.

  6. #66
    Pełne uzależnienie Awatar Jurek Plieth
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    74
    Posty
    2 087

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Wiesz, mi się niespecjalnie podoba ideologicznie oddawanie "bo mi się nie podoba". A przynajmniej nie bez uprzedzenia sprzedawcy, że taką ma sie intencję.
    Ja Cię doskonale rozumiem, ale piszę o obowiązującym w cywilizowanym świecie obyczaju handlowym!
    Powtarzam, nie wiem co sprzedawca dalej robi z przykładowo taką oddaną "walizką" do przewożenia roweru - ten przypadek znam z autopsji. Towar był kilka razy użyty, nie spełniał pokładanych oczekiwań i syn bezproblemowo zwrócił go do sklepu (Anglia).

  7. #67
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Plieth
    nie wiem co sprzedawca dalej robi z przykładowo taką oddaną "walizką" do przewożenia roweru - ten przypadek znam z autopsji. Towar był kilka razy użyty, nie spełniał pokładanych oczekiwań i syn bezproblemowo zwrócił go do sklepu (Anglia).
    Sorry, ale jeśli takie są obyczaje w cywilizowanym świecie, to ja ich nie przyjmuje do wiadomości . Na dobrą sprawę, ja długiej rury potrzebuję kilka razy do roku.. a, wezmę ją "kupię" przed każdym airshow i oddam po tygodniu...

  8. #68
    Pełne uzależnienie Awatar Jurek Plieth
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    74
    Posty
    2 087

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Sorry, ale jeśli takie są obyczaje w cywilizowanym świecie, to ja ich nie przyjmuje do wiadomości . Na dobrą sprawę, ja długiej rury potrzebuję kilka razy do roku.. a, wezmę ją "kupię" przed każdym airshow i oddam po tygodniu...
    Bingo!!! Dokładnie tak się praktykuje z np. TV plazmowymi przed Świętami Bożego Narodzenia w Niemczech
    Oczywiście, nie twierdzę, że to jest reguła, ale można byłoby powiedzieć, że praktykowany obyczaj.

  9. #69
    Zablokowany Awatar kavoo
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    1 173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jurek Plieth
    Oczywiście, nie twierdzę, że to jest reguła, ale można byłoby powiedzieć, że praktykowany obyczaj.
    Potwierdzam.
    Mam kumpla w Vancity. Mieszka tam juz pare lat, wiec poznal troche znajomych. Jeden z jego znajomych (Kanadyjczyk, nie Polak) wlasnie taki numer odstawil w zeszlym roku ;-)

    Mieli wyjatkowo upalne lato, wiec koles doszedl do wniosku, ze przyda mu sie klimatyzator. No wiec poszedl do sklepu i kupic duzy, wolnostojacy klimatyzator. Przez miesiac chlodzil sie, po czym zaniosl klime do sklepu i oddal, stwierdzajac ze nie spelnia jego oczekiwan.
    Wyszedl ze sklepu, pojechal do innego... i kupil dokladnie taki sam klimatyzator Pouzywal przez miesiac, oddal z tego samego powodu... i do kolejnego sklepu.
    No i tak az do konca lata sie poklimatyzowal za free

  10. #70

    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    Sosnowiec
    Wiek
    48
    Posty
    10

    Domyślnie czy ktoś zna tę firmę?

    Witam wszystkich
    przymierzam się do zakupu zooma Canon 70-200 f4L. Postanowiłem dobrze wydać ciężko zapracowaną premię
    Zainteresowała mnie oferta firmy Techmarket (na Allegro jako Pollusa Direct), czy ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi?
    Dziękuję za wszelkie uwagi.

Strona 7 z 25 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •