Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 241

Wątek: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

  1. #221

    Domyślnie

    http://www.onlinebargainsuk.com/ czy ktoś słyszał o tym sklepie?


    1,200.00 $ za 5d mark II napisałem do nich gość odpisał że 50 $ wysyłka do polski fedexem po wpłacie 50% sumy
    albo maja taka promocje albo coś tu smierdzi

    Na dole strony jest napisane :
    Copyright © Online Bargains 2011. Online Bargains is a trading name of Online Bargains UK Ltd. All rights reserved. E&OE Registered in Scotland Number 114143. Registered Office: 26 islip manor road,northolt,middlesex,UB5 5DYM. VAT number: 494 1756 11. All prices mentioned (usd dollars) exclude postage and packaging. All orders to online bargains terms and conditions. **Price after manufacturer mail-in cashback. Cashback amount illustrated includes VAT. Restrictions apply. Click INFO for details. †This product is factory recertified. *Currently shows available in our supplier stock. Without a change in circumstance, this product is usually delivered in 1-2 working days.
    Ostatnio edytowane przez ricardo19 ; 28-06-2011 o 14:17

  2. #222
    Bywalec Awatar lukaszr
    Dołączył
    Nov 2009
    Miasto
    PL
    Posty
    130

    Domyślnie

    Czy nie można wziąć tego na logikę (chyba, że moja jest błędna) ? Sprzęt, który kosztuje normalnie około 10.000 zł (czyli około 3500$) nagle jest 3x razy tańszy. Dodatkowo po kliknięciu BUY NOW przenosi od razu do PayPal żeby zrobić płatność dla kogoś o dziwnym mailu: cloud_jc_07@yahoo.com Nie ma żadnego opisu czy jest nowy, czy po upadku, czy rozwalony itp. itd.

    Na pierwszy rzut oka to wygląda na jakiś kit.

  3. #223

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukaszr Zobacz posta
    Czy nie można wziąć tego na logikę (chyba, że moja jest błędna) ? Sprzęt, który kosztuje normalnie około 10.000 zł (czyli około 3500$) nagle jest 3x razy tańszy. Dodatkowo po kliknięciu BUY NOW przenosi od razu do PayPal żeby zrobić płatność dla kogoś o dziwnym mailu: cloud_jc_07@yahoo.com Nie ma żadnego opisu czy jest nowy, czy po upadku, czy rozwalony itp. itd.

    Na pierwszy rzut oka to wygląda na jakiś kit.
    też tak myślałem ale od czego jest forum

  4. #224
    Pełne uzależnienie Awatar gadget_zary
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Żary/Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    1 046

    Domyślnie

    Robił ktoś jakieś większe zakupy w FotoRimex ? Jak z obsługą i realizacją zamówień ?

  5. #225
    Dopiero zaczyna Awatar ate
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Nisko/Rzeszów
    Wiek
    38
    Posty
    36

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gadget_zary Zobacz posta
    Robił ktoś jakieś większe zakupy w FotoRimex ? Jak z obsługą i realizacją zamówień ?
    kupiłem tam albo 5d2 albo 50L. wszystko spoko.
    życie zaczyna się po 50tce (najlepiej f1.2L) | www.arturbukowski.com

  6. #226

    Domyślnie

    fotorimex - taa, z obsluga zamowien i terminami nie ma problemu, ale ceny LEKKO przesadzone . Poprostu drozyzna!

  7. #227
    Bywalec Awatar marcinradom
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Radom
    Wiek
    51
    Posty
    118

    Domyślnie

    Jako, że jestem na etapie kupna obiektywu i szukam we wszystkich możliwych miejscach, trafiłem na stronę sklepu lider24.media.pl, która na na allegro istnieje pod nickiem bluesklep_208. Na allegro oferują obiektyw Canon 70-200/4 w dwóch cenach, różniących się miedzy sobą o 101pln. Ze wszystkich znalezionych ofert te były najatrakcyjniejsze więc wysłałem maila z zapytaniem o dostępność i przekalkulowanie rat. W odpowiedzi dostałem maila, że niestety maja problem z systemem i nie mogą zrobić tego teraz, jednak jak tylko będą mogli to prześlą mi symulację rat. Czekałem trzy doby i nic. Zadzwoniłem więc do tej firmy i poprosiłem o taką kalkulację. Bardzo miła Pani poprosiła bym podał swego maila, na którego wyśle symulację rat. Do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi. Oczywiście nie świadczy to o nieuczciwości tegoż sklepu, jednak z takim podejściem do klienta chyba nie ma czego szukać w dzisiejszych czasach.

    p.s.
    obiektyw zamówiłem w euroadg, cena minimalnie wyższa, ale raty 40x0%, jak więc było nie skorzystać?
    1d mkIII, 20d, 70-200/4L, 17-40/4L, ex 430II, oraz kit i plany.

  8. #228
    Bywalec Awatar ToleDo
    Dołączył
    Sep 2010
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    56
    Posty
    119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinradom Zobacz posta
    Jako, że jestem na etapie kupna obiektywu i szukam we wszystkich możliwych miejscach, trafiłem na stronę sklepu lider24.media.pl, która na na allegro istnieje pod nickiem bluesklep_208. Na allegro oferują obiektyw Canon 70-200/4 w dwóch cenach, różniących się miedzy sobą o 101pln. Ze wszystkich znalezionych ofert te były najatrakcyjniejsze więc wysłałem maila z zapytaniem o dostępność i przekalkulowanie rat. W odpowiedzi dostałem maila, że niestety maja problem z systemem i nie mogą zrobić tego teraz, jednak jak tylko będą mogli to prześlą mi symulację rat. Czekałem trzy doby i nic. Zadzwoniłem więc do tej firmy i poprosiłem o taką kalkulację. Bardzo miła Pani poprosiła bym podał swego maila, na którego wyśle symulację rat. Do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi. Oczywiście nie świadczy to o nieuczciwości tegoż sklepu, jednak z takim podejściem do klienta chyba nie ma czego szukać w dzisiejszych czasach.

    p.s.
    obiektyw zamówiłem w euroadg, cena minimalnie wyższa, ale raty 40x0%, jak więc było nie skorzystać?
    A to czytałeś ?
    Każdy ma takiego
    ToleDo
    na jakiego sobie zasłużył.

    500D +kit +sigma70-300 APO DG

  9. #229
    Bywalec Awatar marcinradom
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Radom
    Wiek
    51
    Posty
    118

    Domyślnie

    Owszem czytałem to, jednak po tym jak znalazłem ofertę na allegro.
    Informacyjnie podsyłam również link do innego forum:
    http://forum.optyczne.pl/viewtopic.php?p=176906
    Pozdrawiam
    1d mkIII, 20d, 70-200/4L, 17-40/4L, ex 430II, oraz kit i plany.

  10. #230

    Domyślnie

    Dzięki za informacje. Linki z pewnością mi się przydadzą przy kolejnych zakupach.
    Najlepszy wzór CV znajdziesz we własnej głowie!

Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •