Strona 1 z 45 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 443

Wątek: moja opinia o lider 24

  1. #1
    an197512
    Guest

    Domyślnie moja opinia o lider 24

    Pisze na to forum, co prawda chciałem kupić telewizor ale poprzednio aparat, widziałem, że aparaty też mają w super cenach Canon. Nauczony przykrymi doświadczeniami chciałem OSTRZEC wszystkich przed sklepem lider24.media.pl. Mam nadzieję, że moje opinie o lider24 nie znikną z internetu ku przestrodze. Historia jest długa ale w skrócie, w zeszłym roku złożyłem zamówienie w sklepie bluesklep.pl, oto jego opinie, wtedy miał dobre opinie i był polecany: http://www.opineo.pl/opinie/bluesklep-pl. Cena niska, obsługa nalegała na zrobienie przedpłaty, wpłaciłem, cierpliwie czekałem i… nie mam anie towaru ani pieniędzy. Kwota mała ale… no cóż sklep przestał istnieć, pomyślałem, mam nauczkę. Kilka dni temu nosiłem się z zamiarem zakupu telewizora i trafiłem na wyjątkowo atrakcyjna ofertę sklepi lider24. Złożyłem zamówienie pomny poprzednich doświadczeń z opcją za pobraniem - już teraz tylko taką opcję wybieram. Jakiez było moje zdziwienie gdy w koszyku sklep zablokował mi tą opcjęna poziomie składania zamówienia. Zadzwoniłem do sklepu i ku mojemu przerażeniu usłyszałem dobrze znany z blusklep głos pracownika: proszę wpłacic pieniążki na konto, to jest bezpieczne, gwarantujemy dostawę! Sprzedawca na moje pytanie zaprzeczył, że jest to ten sam sklep co blusklep ale po kilku kliknięciach w internecie okazało się, że jest to DOKŁADNIE ten sam sklep (firma HANDEY), wystarczy zobaczyć na ich aukcję allegro, niedawno domena bluesklep została podlinkowana do ich strony teraz jest usunięta. Być może za sprawą kilku wpisów w internecie na ich temat które łatwo odszukać na przykład na forum hydepark na cyberfoto.pl. Wracając do sprawy, powiedziełem ok, odbiorę osobiście - cena jest dobra. Na co sprzedawca powiedział, że nie sprowadzi towaru do sklepu dokąd za niego nie zapłacę! Byłem zszokowany takim niezgodnym z prawem podejściem do klienta, teraz już wiem, że prawdopodbnie stracił bym te pieniądze. To straszne, że takie sklepy jeszcze istnieją. Jeśli chcesz wiedzieć więcej pisz na: an197512@wp.pl. Ostrzegam bo potem bedzie jak z japanfoto o ktorym tyle czytałem albo jak z 1agdrtv.com. Kupujcie tylko za pobraniem.

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Kraków/Szczecin
    Wiek
    44
    Posty
    1 641

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez an197512 Zobacz posta
    ...Historia jest długa ale w skrócie, w zeszłym roku złożyłem zamówienie w sklepie bluesklep.pl, oto jego opinie, wtedy miał dobre opinie i był polecany: http://www.opineo.pl/opinie/bluesklep-pl. Cena niska, obsługa nalegała na zrobienie przedpłaty, wpłaciłem, cierpliwie czekałem i… nie mam anie towaru ani pieniędzy. ...Zadzwoniłem do sklepu i ku mojemu przerażeniu usłyszałem dobrze znany z blusklep głos pracownika: proszę wpłacic pieniążki na konto, to jest bezpieczne, gwarantujemy dostawę! Sprzedawca na moje pytanie zaprzeczył, że jest to ten sam sklep co blusklep ale po kilku kliknięciach w internecie okazało się, że jest to DOKŁADNIE ten sam sklep (firma HANDEY), wystarczy zobaczyć na ich aukcję allegro, niedawno domena bluesklep została podlinkowana do ich strony teraz jest usunięta.
    Pismo od prawnika o zwrot zaliczki, a potem do Proroka
    zdRAWki i życzę powodzenia!
    Fotograf platoniczny

  3. #3
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez an197512 Zobacz posta
    Pisze na to forum,(...)
    Pytanie retoryczne, czy w tym sklepie znalazłeś najtańszą ofertę?

    Przed świętami jest zwykle wysyp firm biorących sobie do serca motto: "śmierć frajerom".
    Z drugiej strony, chcącemu nie dzieję się krzywda, co? ;-)

    Gdybym miał sumę, pewnie niemała, na zakup nowego TV czy aparatu, to spojrzałbym na ogólną wartość, oszacował ryzyko jakie wiąże się z różnicą w cenie zakupu DROGO-TANIO i wybrał...tam gdzie jest pewny zakup
    papa 5D2 | EOS R | RF 24-105 L IS NANO| Sigma 15 | EF 24 L II | EF 16-35 L II | EF 50 L |EF 70-300 IS II NANO | TS-E 24 II

  4. #4
    Zablokowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4

    Domyślnie oficjalna odpowiedź na bezpodstawne zarzuty

    Jest mi bardzo przykro, że konkurencja zniża się do tak niskiego poziomu i wypisuje kłamstwa na temat naszego sklepu na forach internetowych. Proszę zauważyć nieścisłości, które ten Pan podaje w swojej wypowiedzi. Po 1. Jeżeli ktoś wpłaciłby jakąkolwiek kwotę na poczet aparatu, którego nie dostał, na pewno chciałby ją odzyskać - są ku temu odpowiednie instytucje takie jak policja, sąd, rzecznik praw konsumenta. NIGDY NIE BYŁO W NASZYM SKLEPIE SYTUACJI, ABY KLIENT ZOSTAŁ BEZ TOWARU I PIENIĘDZY.
    Po 2., gdy sklep zmieniał nazwę, to był czas, gdy istniał pod dwoma i NIGDY NIE ZNIKNĄŁ Z RYNKU. Po 3. Czy nie widzą Państwo, że tą opinię napisała/ły dokładnie te same osoby, co "ostrzeżenie" na innej stronie.

    A oto oficjalna odpowiedź sklepu na te bezpodstawne zarzuty:
    Odpowiadając na bezpodstawne zarzuty tzw. "uczciwych sprzedawców", którzy nie mają na tyle cywilnej odwagi, by ujawnić swoich danych, tak jak przedstawili naszą firmę.

    Czy ktoś, kto nie ma sobie nic do zarzucenia wysyła meile z groźbami...., składa zamówienia w sklepie, których nawet nie ma zamiaru odebrać i ukrywa swoją tożsamość pod nr ip ze Stanów Zjednoczonych ......????????
    Nasz firma nie ma NIC wspólnego z japanfoto!!!! ŻADEN klient nie został NIGDY przez nas oszukany. Jeżeli nie byliśmy w stanie zrealizować zamówienia, zawsze klient był o tym informowany i nie ponosił w związku z tym żądnych kosztów.

    Kupując u nas jakikolwiek sprzęt wystawiamy fakturę Vat lub paragon fiskalny, z czego rozliczamy się regularnie z Urzędem Skarbowym.
    Bezpodstawny jest również zarzut, iż za każde zamówienie żądamy przedpłaty na konto. Opcja pobraniowa jest jak najbardziej dostępna. Nieuczciwa konkurencja, które rzekomo sprawdziła dogłębnie nasz sklep, złożyła w nim kilkanaście zamówień, na sprzęt o bardzo wysokiej wartości, sprowadzany tylko na zamówienie. Ponieważ mieliśmy bardzo wiele przypadków, gdzie klient zamawiający takie aparaty, po prostu ich nie odebrał, zostaliśmy zmuszeniu do pobierania, w takich wypadkach, chociażby zaliczki, aby w ten sposób sprawdzić uczciwe zamiary klienta. Jak widać nie jest to bezpodstawne. Owi "uczciwi sprzedawcy" zamawiali bardzo drogi sprzęt, sprowadzany na zamówienie i z tego co widać nie mieli zamiaru go odebrać. Dzwoniąc na numery telefonu podawane w zamówieniach w celu weryfikacji, osoby odbierające telefony nic nie wiedziała o jakichkolwiek zamówieniach w naszym sklepie. Konkurencja podpisuje się więc fałszywymi danymi, a zamówienia zostały złożone z ip ze Stanów Zjednoczonych.

    W takiej sytuacji wolimy realizować zamówienia rzetelnych klientów, którym naprawdę zależy na towarze.
    Sprzęt sprzedawany przez nasz sklep jest NOWY i NIEUŻYWANY. Ostatnio wprowadziliśmy opcję pozostawienia starego sprzętu w rozliczeniu, z czego klienci bardzo są zadowoleni. Sprzęt odkupywany od klientów jest sprzedawany jako używany, co znajdą Państwo na naszej stronie.

    Opinie wystawione bluesklep, są adekwatne do powyższego wpisu, co utwierdza nas w przekonaniu, że nagonka na nasz sklep trwała od dłuższego czasu. Proszę zwrócić uwagę, że negatywne wypowiedzi na temat sklepu zaczęły się od określonego momentu, a wcześniej jego opinia była nienaganna. Dopiero w chwili obecnej zaczęliśmy sprawdzać wszystkich naszych klientów pod względem ich rzetelności, co upewniło nas w przekonaniu, iż wszystko to zostało napisane przez "uczciwych sprzedawców".
    Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 2001 roku, co można sprawdzić. Taki długi czas współpracy z naszymi dostawcami pozwolił na wynegocjowanie bardzo atrakcyjnych cen, a fakt, iż nie zatrudniamy całej rzeszy ludzi i nie musimy utrzymywać magazynów, pomniejsza marże narzucane na towar. Dzięki temu mogą Państwo taniej kupić sprzęt o którym marzą. A ci "uczciwi sprzedawcy" zapętlili się w kosztach i przegrywają z uczciwą konkurencją łapiąc się podłej, nieuczciwej gry.

    Wszelkie zmiany jakich dokonaliśmy, są zasługą Państwa - ZADOWOLONYCH KLIENTÓW - których opinii ZAWSZE wysłuchujemy i których szanujemy. Dziękujemy Państwu za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli i mamy nadzieję, że nie dadzą się Państwo wykorzystać do takich brudnych, nieuczciwych gier.

    Warto podkreślić, że nasz sklep działa również stacjonarnie i wszelkich zakupów można dokonać na miejscu w Pruszczu Gdańskim.

    NA WSZELKIE PAŃSTWA PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI CHĘTNIE ODPOWIEMY DROGĄ MEILOWĄ LUB TELEFONICZNĄ.

    Fakt naruszenie dobrego imienia i wysyłania meili z groźbami został zgłoszony na policję.
    A oto nr IP: 66.230.230.230, z którego składane były zamówienia oraz wysłany został list z pogróżkami. Zainteresowanym możemy udostępnić log.

    Strony, na których można sprawdzić wiarygodność numerów IP osób piszących oczerniające opinie sklepu lider24 (Kalifornia, USA) to:
    http://www.db.ripe.net/whois
    albo tu: http://cqcounter.com/whois/

  5. #5
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    371

    Domyślnie

    Albo to sklep sobie organizuje takie wojenki robiąc małego wirusa marketingowego

    Niby jak mamy to sprawdzić??
    Sorry, nie przesądzam po czyjej stronie jest racja. Po prostu obecnie sprzedawca na forum to zło. Powinno się dać takiemu specjalny status, zaznaczyć kolorem, automatyczny podpis "uważaj, jestem tutaj w pracy"...

    Inaczej cała wymiana opinii nie ma sensu...a takie po cichaczu akcje po prostu niszczą to co w internecie najcenniejszego.

    P.S. zobaczcie po wylogowaniu kto wykupił reklamę na boardzie

    Agencja Opcom wkońcu przestała sobie robić żarty i reklamuje się jak powinna od samego początku. Nie wciskając nam kitu z brainstormu:
    -bo jestem pasjonatem
    -bo brak takiego miejsca w necie
    -bo tu nie ma takich informacji
    -bo wypełniam lukę...

    Tylko płacą uczciwie za dotarcie do klienta.


    Teraz wciągają w to jeszcze za friko forumowiczów z wszystkich innych forów foto i video (wystarczy wpisać sobie: filmowanie lustrzanką bev).
    Dla kogo ta śliczna akcja okaże się jak za jakiś czas wpiszą sobie klienta do CV

    Pytanie, czy ten klient uważa, że to dobra forma promocji? Czy kpiny z takiego podejścia są dobrą reklamą?
    I finalnie, czy to było fair kolego Krzysztofie A.?
    papa 5D2 | EOS R | RF 24-105 L IS NANO| Sigma 15 | EF 24 L II | EF 16-35 L II | EF 50 L |EF 70-300 IS II NANO | TS-E 24 II

  6. #6
    Początki nałogu Awatar jacapa
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Radom
    Posty
    453

    Domyślnie

    Kolega an197512 wkleił identyczny tekst na optyczne.pl .
    Tam też zarejestrował się tylko w tym celu. Nawet założył sobie skrzynkę pocztową na wp.pl . Jak dla mnie jego tekst jest mało wiarygodny , bo bardziej przemawiają do mnie fakty http://www.allegro.pl/show_user.php?...type=fb_seller.
    Mamy słowo kogoś kto przedstawił się i realnie istnieje przeciw jakiemuś wirtualnemu bytowi istniejącemu od 3 dni.
    Nie twierdzę, że lider24 czy bluesklep to ideały i nie zaliczają wpadek , ale przedstawianie ich jako oszustów wyciągających kasę i znikających z rynku jest co najmniej nie halo.
    Ja do tekstu an197512 podchodzę z bardzo dużą rezerwą.
    Jacek Paduszyński
    40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

  7. #7
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    371

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacapa Zobacz posta
    Mamy słowo kogoś kto przedstawił się i realnie istnieje przeciw jakiemuś wirtualnemu bytowi istniejącemu od 3 dni.
    Ale zauważ, że sklep opisał sytuacje równiez nie podając żadnych personaliów, danych kontaktowych itd.
    Zostal anonimowy mail:k_arola@wp.pl i tyle...

    Mój mail biznesowy składa się z pełnego imienia i nazwiska, podaje pełny kontak, kapitał zakładowy etc. Tutaj tego zabrakło i dla mnie ciągle nie wygląda to poważnie...

    Anyway, powtórze, nie osądzam żadnej ze stron. Nie wnikam.
    Nie ustalam. I w sumie mało mnie to obchodzi. Inaczej bym to załatwiał i dla mnie wygląda to po prostu niejasno....

    Czyli, Kartaginę należy zniszczyć a sprzedawcy musza być naznaczeni, da capo al fine...:cool:
    papa 5D2 | EOS R | RF 24-105 L IS NANO| Sigma 15 | EF 24 L II | EF 16-35 L II | EF 50 L |EF 70-300 IS II NANO | TS-E 24 II

  8. #8
    an197512
    Guest

    Domyślnie

    Witajcie, sklep pisze do mnie pogróżki, to skandal! Dzwoniłem do Federacji Konsumenta powiedzieli bym poszedł na policję. Piszą do mnie ludzie z internetu, że jak kupowali od tego sklepu to nigdy nie dostawali paragonów a jedyne jakieś wydruki z drukarki atramentowej, że niby to paragon. Że były problemy ze zwrotami, instrukcjami obsługi i gwarancjami. Pytają czy odzyskałem pieniądze.
    Opinie o http://www.opineo.pl/opinie/bluesklep-pl są prawdziwe co sklep przyznaje, ale tłumaczenie takiej ilości opini nagonka konkurencji jest po prostu śmieszne! Przecież opineo to monitoruje jakoś. Poza tym z tego co widze opinie zaczeły się jak euro podrożało, teraz staniało i sklep się reaktywował. Czytając opinie na blogu wp.pl doszedłem do wniosku, że jak nie mogli kupowac w niemczech bez VAT bo kurs euro był wysoki to nic nie sprzedawali, dlatego nazbierali tyle opini. Wiem o mówię bo sam importuję nasiona. Tłumaczeni sklepu nie trzyma się kupy! Uważajcie na nich.
    Do sklepu - prosze i nie grozić! Wszystko co opisałem to prawda, głupi byłem, że od razu nie poszedłem na policje!

  9. #9
    Zablokowany
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za Państwa opinie. Zgadzam się, że takie fora służą do innych celów i nie powinno się ich używać do żadnej reklamy. W obecnej sytuacji zostałem jednak zmuszony do bronienia dobrego imienia mojej firmy. Konto na forum było zakładane szybko i (mój błąd) bez przemyślenia. (żona rejestrowała - eh te kobiety)

    Oto mój meil: p.maszycki@lider24.media.pl
    tel. 516183651
    www.lider24.media.pl - dla sprawdzenia mojej rzetelności

    Z wyrazami szacunku
    PM
    Ostatnio edytowane przez lider24 ; 14-12-2009 o 23:03

  10. #10
    Początki nałogu Awatar jacapa
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Radom
    Posty
    453

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bmfcker Zobacz posta
    Ale zauważ, że sklep opisał sytuacje równiez nie podając żadnych personaliów, danych kontaktowych itd.
    Zostal anonimowy mail:k_arola@wp.pl i tyle...
    No tak, rzeczywiście nie przedstawił się , ale podał wystarczająco dużo informacji aby go zidentyfikować.
    Większość forumowiczów ma jakąś internetową tożsamość która go uwiarygodnia.
    lider24 istnieje i nie jest oszustem. Może być co najwyżej handlowcem o niezbyt dobrym podejściu do klienta , ale to na pewno się wyjaśni.
    Znajdzie się zapewne więcej ocen i będzie można wyrobić sobie obiektywną opinię. Jak dla mnie bardziej wiarygodną postacią jak na razie jest lider24 niż an197512.
    Jacek Paduszyński
    40D c 17-55/2,8, C 100/2,8L , C 70-300 IS 580 EXII, 2 x 420EX, Raynox , Kenko , WilliamOptics APO 660/6 , WilliamOptics APO 400/6 etc. astro

Strona 1 z 45 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •