Ja tez jestem jak najbardziej za. jak tylko termin bedzie ok
Ja tez jestem jak najbardziej za. jak tylko termin bedzie ok
Ja dopiero od lutego będę w Łodzi bo się przenoszę w pobliże... :/
Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy
Miejsce bardzo urokliwe z pewnością idealne na miejski plener i tylko jedna uwaga: proszę zachować szczególną ostrożność. Złyszałem conajmniej dwa opowiadania jak w tamtej okolicy skradziono sprzęt fotograficzny. Raz aparat, a raz całą kompletną torbę ze sprzętem. Tak więc nie dajmy się zwariować, ale też lepiej nie chodzić całkiem samemu.
no własnie jaki termin?
mi szczerze nie pasuje w tym tygodniu bo nawet sprzętu nie mam ze sobą...ale to nie oznacza przecież że większość nie może w ten weekend
![]()
Tzn. tak teoria mówio praktykę mnie nie pytajcie;p
TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się
Ja się dostosuje, w ten weekend jestem wolny, chociaż w tą niedziele tylko do godz. ok 17
Ok to mam propozycję. Stwórzmy listę chętnych na konkretne terminy. Jako że coraz szybciej robi się ciemno więc pewnie do 17 to jest maks
Dopisujcie swoje nicki pod terminami oraz propozycje terminów, które wam pasują. Możecie dopisywać się w kilka terminów wtedy wybierzemy ten gdzie najwięcej osób ma możliwość przybyć![]()
Myślę również, że wystarczy jeden dzień na plener
weekend 8-10.11
gwozdzt
22-23.11
paenka
ja oczywiście również reflektuje w tygodniu na plenerek jeśli ktoś by chciał![]()
Ostatnio edytowane przez Paenka ; 05-11-2008 o 21:13
Tzn. tak teoria mówio praktykę mnie nie pytajcie;p
TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się
weekend 8-10.11
gwozdzt
22-23.11
paenka
luter78