Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Wątek: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

Mieszany widok

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    Cytat Zamieszczone przez zoomi Zobacz posta
    jak seria 5 nie była pro jak jest wg Canon
    Lustrzanka cyfrowa EOS dla profesjonalistów - Cyfrowe aparaty z wymienną optyką - Canon Polska
    Otwórz sobie na tej stronie linka do 5D. Widzisz tam gdzieś słowo profesjonalny? Zrób to samo z linkiem do 1X. Widzisz różnice?
    Według Canona dla profesjonalistów jest seria 1X, a że w Polsce większość używa 5D do profesjonalnych zastosowań to inna sprawa.

    QUOTE=zoomi;1270181]co do cofania licznika - zwracam honor [/QUOTE]

    Słyszeliście o tym aby ktoś cofnął licznik w Canonie? Bo jak dla mnie to urban legends.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez buka111 Zobacz posta
    Czytam i często widzę porównanie 6D do 5d m2 i piszą, że bardzo dobry sprzęt lecz półka niżej, a nie chcę sobie pluć potem w twarz, że mogłem kupić taniej, bardziej profesjonalną lustrzankę. To sporo pięniedzy, dlatego wole pytać by podjąć odpowiednią decyzję.
    http://www.canon-board.info/canon-dslr-19/zamiana-canon-5d-mkii-na-6d-96742/

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    551

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Otwórz sobie na tej stronie linka do 5D. Widzisz tam gdzieś słowo profesjonalny? Zrób to samo z linkiem do 1X. Widzisz różnice?
    Według Canona dla profesjonalistów jest seria 1X, a że w Polsce większość używa 5D do profesjonalnych zastosowań to inna sprawa.
    otwórz link z bogatszych Niemiec żeby nie było że z biednej Polski, przeczytaj choćby pasek adresowy, dostrzegasz kategorię "professional" ?

    EOS DSLRs für Profis - EOS DSLRs und kompakte Systemkameras - Canon Deutschland

    wracając do fragmentu opisu który wspominałeś dla 1Dx "Aparat EOS-1D X łączy szybkość pracy z jakością obrazu, tworząc aparat nowej generacji dla profesjonalistów"
    przeczytaj opis dla 1D C : http://www.canon.pl/for_home/product..._slr/eos-1d_c/

    brak w opisie 1D C "dla profesjonalistów" powoduje że to nie jest puszka profesjonalna ? sorry ale podział wg producenta jest naprawdę jasny...
    Ostatnio edytowane przez zoomi ; 01-03-2015 o 22:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •