Pokaż wyniki od 1 do 10 z 157

Wątek: Nikon DF

Widok wątkowy

  1. #11

    Domyślnie Odp: Nikon DF

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No chyba że wychodzą z założenia że jak nie są w stanie sprzedawać czegoś dużo tanio to może lepiej sprzedawać mało rzeczy drogich. Pytanie czy w obecnych czasach to dobra strategia.
    Raczej niedobra. Ale generalnie asortyment powinni mieć większy, w kazdym razie dla semipro, bo ten segment zaniedbali. Nie ma następcy D300 ani D700. Więc z tego ruchu się cieszę. Myślałem, że aparat będzie droższy i będzie to zupełna nisza. Ale zdaje się, że będzie jakos tam strawny.

    PS - o kolorach faktycznie nie dyskutujmy. Ale radzę wziąć sobie pliki z D800 i zobaczyć samemu co z nich można osiągnąć. Ciężko się przezwycięża stereotypy i nie chce mi się walić głową w mur by przekonywać nieprzekonywalnych. Ostatnio w ogóle mi się nie chce niczego nikomu udowadniać. Można się zgadzać albo nie - podchodzę już do tego wszystkiego bardziej filozoficznie.

    @Ligo - opinia o nikonie na podstawie D80. To było 7 lat temu. To tak jakbym pisał o canonie 30D. To trochę czasu już minęło i coś sie zmieniło.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 05-11-2013 o 02:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •