Problem czy warto dopłacić: S1 do S2?
Witam ponownie.
Jak niektórzy pewnie wiedzą - zamierzam nabyć aparat. W domyśle miał to być S1 ( "juz byłem w ogródku"... etc.). A tu S2 o ok.500-600 zł droższa na rynku. Tego aparatu w rękach nie miałem - ale to przecież to samo tylko... No właśnie. Czy warto dołożyc te parę set zł? Czy ktoś może nabył już to "cudo".
Prosze o pomoc.
P.S.
Aparat do zastosowań domowych ( dzieciak w drodze :)). Czasami chęć bycia twórcą przegoni mnie po polu czy jakimś lesie w poszukiwaniu tematu. Ogólnie dopiero co zaczynam.
Z góry dziękuję i proszę nie namawiajcie mnie na lustro. na tą półkę na razie nie mam co wchodzić.
ponad 300 zdjęć 80% LCD+lampa! na jednym komplecie aku. 2500!
Cytat:
Zamieszczone przez columbia
A95 na jednym zestawie baterii 2400 zrobi ponad 300 fotek
Witam wszystkich!
Właśnie wróciłem z wesela na którym zrobiłem ponad 300 fotek swoim S1 na jednym komplecie aku 2500, LCD 100%, lampa 80%. Jak dla mnie wynik imponujący..., pierwszy raz miałem możliwość przetestowania aku w trudnych warunkach. Bez lampy potrafi zrobić do 600 zdjęć. A z aparatu jestem ogólnie zadowolony, świetna jakość odbitek na papierze! Pozdrawiam wszystkich!