Czy uczył się ktoś może u nich ?? Fajnie tam jest ? Chodzi mi o konkretnie kursy Poznańskie, ale jeśli był ktoś we Wrocławiu to też ok
kursfoto.pl
Zwiń
X
-
kursfoto.pl
Fotoreporter
"Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."Tagi: Brak -
zalezy na jakim poziomie jestes i na co sie chcesz zapisac. -
Na kurs "dla młodzieży". Poziom: kompletne dno. Ale sprzęciku trochę już skompletowałem.Fotoreporter
"Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."Komentarz
-
jezeli wiesz co daje Ci zmiana przeslony, czasu, i podstawy kompozycji (trojpodzial i reszta) to nie polecam
Komentarz
-
A ja właśnie dziś byłem na pierwszych zajęciach i jest świetnie. Co prawda ja jestem na niskim poziomie (pierwszy raz w studiu etc.), ale są też chyba kursy na wyższym poziomie. Więc jak ktoś z Poznania i chce się poduczyć to polecam
Fotoreporter
"Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."Komentarz
-
jeśli chodzi o takie podstawy to polecam obejrzeć
Loty widokowe nad morzem - teraz mnie pochłaniają, 1Ds kurzy się na półce...Komentarz
-
Fotograf1995, mozesz cos wiecej powiedziec?
Gdzie zajecia, kto prowadzi, ile godzin, ile $?
co obejmuje program? jak wygladaja zajecia? ile teorii, praktyki, cos dodatkowego?Komentarz
-
Więc wszystko jest tu : kursfoto.pl Ja miałem 5 dni po 6 h dziennie. Chyba coś koło 3 stów.Fotoreporter
"Nauczyłem się, że nie da się fotografować ludzi, jeśli się ich choć trochę nie kocha i nie potrafi się dostrzec [...] ich światów."Komentarz
Komentarz