360Ws generator plenerowy

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mave
    • 2011
    • 9

    #1

    360Ws generator plenerowy

    Witam.

    Czy ktoś wie gdzie można kupić nie drogo mały generator plenerowy co by mi zasilił lampy 2x180Ws?
    Canon 50D, Canon 17-85 IS, Canon 50mm 1.8, Canon 430 EX
  • madc0w
    Początki nałogu
    • 2009
    • 370

    #2
    allegro?
    W fotografii najważniejszy jest pomysł, dobre światło i jeszcze raz pieniądze.

    Komentarz

    • mave
      • 2011
      • 9

      #3
      na allegro są ale po 2tysiaki ja szukam jakiegoś taniego rozwiązania
      Canon 50D, Canon 17-85 IS, Canon 50mm 1.8, Canon 430 EX

      Komentarz

      • Maggot
        Początki nałogu
        • 2008
        • 286

        #4
        mi z 2x100ws dzialal stary ups komputerowy ale juz 1x 200ws szalala i blyskala jak glupia.

        Komentarz

        • madc0w
          Początki nałogu
          • 2009
          • 370

          #5
          od 700zl masz na allegro agregaty...
          W fotografii najważniejszy jest pomysł, dobre światło i jeszcze raz pieniądze.

          Komentarz

          • Bazyss
            Bywalec
            • 2011
            • 144

            #6
            Czy taki UPS poradził by sobie z lampą 800Ws czy nie ma najmniejszych szans??
            Marcin Bazylak l photography

            Komentarz

            • madc0w
              Początki nałogu
              • 2009
              • 370

              #7
              a nie lepiej cos w tym stylu?
              http://allegro.pl/agregat-pradotworc...556784413.html
              W fotografii najważniejszy jest pomysł, dobre światło i jeszcze raz pieniądze.

              Komentarz

              • Bazyss
                Bywalec
                • 2011
                • 144

                #8
                prościej może i tak ale:
                1. dość ciężkie i samemu wsadzić to do auta to nie tak łatwo
                2. stawiając to na plaży czy w parku można wywołać u ludzi oburzenie że im przeszkadza.

                Dlatego na początek chciałbym spróbować z czymś cichym dlatego pytam czy taki był by wstanie sobie z taką lampą poradzić. A nie wiem za bardzo jak to przeliczyć czy wydoła.
                Marcin Bazylak l photography

                Komentarz

                • Maggot
                  Początki nałogu
                  • 2008
                  • 286

                  #9
                  z upsami z tego co czytalem sa 2 problemy:
                  1) czy poradzi sobie z chwilowym duzym poborem pradu czy uzna to za zwarcie i sie wylaczy
                  2) tak jak pisalem wyzej 100Ws dzialala super a 200Ws blyskala raz za razem ponoc winne temu jest to ze moj ups nie dawal tzw. pelnej sinusoidy. Drozszych lamp balem sie po tym podlaczac

                  Komentarz

                  • pawel-foto
                    Początki nałogu
                    • 2008
                    • 342

                    #10
                    Zamieszczone przez Maggot
                    ... nie dawal tzw. pelnej sinusoidy. Drozszych lamp balem sie po tym podlaczac
                    Naprawa Elfo 500 kosztowała 100+vat
                    Właśnie poszło o ten sinus. Dlatego teraz myślę nad zakupem Quantum dual.
                    1DIII, 6D, 450D; G10. S 8/3,5(F); S 14/2,8; C15/2,8(F); C 16-35/2,8 II; C 24-70/2,8; 28-105/3,5-4,5; C 50/1,4; C 135/2,0; C 70-200/2,8 IS; C 70-200/4; C Ex.1,4x II; C Ex.2x II, 580Ex II; 430Ex.... Studio w Kielcach (7xELFO)-możliwość wynajęcia ... SPRZEDAM:C 24-70/2,8, C 20/2,8....KUPIĘ obudowę podwodną do G10 (WP-DC28)

                    Komentarz

                    • marszull
                      Bywalec
                      • 2011
                      • 126

                      #11
                      Co do rad zeby kupic agregat to trzeba pamietac ze nie kazdy agregat sie nadaje do zasilana lamp. Potrzebny jest agregat taki jak do zasilania elektroniki (inwerterowa stabilizacja napięcia) tak jak np. w hondach EU

                      Komentarz

                      • mave
                        • 2011
                        • 9

                        #12
                        no to kiepskawo. no cóż...
                        Canon 50D, Canon 17-85 IS, Canon 50mm 1.8, Canon 430 EX

                        Komentarz

                        • panmateusz
                          Początki nałogu
                          • 2009
                          • 310

                          #13
                          Zamieszczone przez marszull
                          Co do rad zeby kupic agregat to trzeba pamietac ze nie kazdy agregat sie nadaje do zasilana lamp. Potrzebny jest agregat taki jak do zasilania elektroniki (inwerterowa stabilizacja napięcia) tak jak np. w hondach EU
                          A jak wygląda sprawa z zasilaniem lamp błyskowych studyjnych z samochodu? 2x300Ws.
                          Sony NEX-5 + Voigtländer Nokton 35mm f/1.4

                          Komentarz

                          • janmar
                            Pełne uzależnienie
                            • 2006
                            • 3468

                            #14
                            W Quantuumie można poprzez Battery pack z gniazda zapalniczki.

                            Komentarz

                            • Propi
                              Początki nałogu
                              • 2005
                              • 329

                              #15
                              Battery pack do CY100MR?

                              Szukam i jakoś nie widzę... jest opcja podłączenia zewnętrznego, mobilnego battery packa do tanich, chińskich lamp studyjnych? Czy trzeba wybulić na quantuuma?
                              www.piotrwojtasiak.pl

                              Komentarz

                              Pracuję...