Jak tak to porownam do swojego skladaka to takie sobie ceny tych makow w stosunku do specyfikacji
Co nowego i co dalej u Apple (macpro)?
Zwiń
X
-
-
Komentarz
-
Na wzor nie... jeszcze
Mialem taka idee kiedys w zapedach modderskich, ale tego typu obudowa jest dosyc niepraktyczna. Jak ktos nie ma tosterowych przyzwyczajen (nic nie modernizujemy, jak sie popsuje to wyrzucamy i kupujemy nowe) to ciezko z takim komputerem zyc
Powinien byc dobry dla babci do wysylania maili
...Komentarz
-
Wydaje mi sie, ze temat odpowiedni.
Drodzy milosnicy ogryzkow "nadejszla wiekopomna chwila". W tym roku powstanie w polsce oddzial Apple Poland
http://mediarun.pl/news/id/19138
Kolejna dobra wiadomoscia ma byc Leopard w wersji Polskiej (mnie to akurat nie podnieca)
Noo no, rewolucja
Komentarz
-
-
Komentarz
-
no wlasnie nie wiem czy mi tiger smiga
- w pracy mam 10.4.8 na G5 dual 2Ghz ale w domu właśnie cudem mi się pojawił do towarzystwa mojemu zasłużonemu i sympatycznemu blaszaczkowi wlasnie G4 1,25 na którym jest pantera 10.3.9. Pamiętam, że kiedyś była jakaś niekompatybilność wyższych systemów z nizszymi modelami - a nie chcę formatu robić i przekonać się że nie pojdzie
"Fotografuję, żeby zobaczyć, jak to będzie wyglądać na zdjęciach" – Garry Winogrand
flickrKomentarz
-
To rzeczywiscie chwila wiekopomna. Mysle ze Apple tracil sporo nie majac oddzialu w Polsce. Duzo bylo klientow niezadowolonych z SADu. Leopard po polsku tez duzo pomoze. Swietnie!Drodzy milosnicy ogryzkow "nadejszla wiekopomna chwila". W tym roku powstanie w polsce oddzial Apple Poland
http://mediarun.pl/news/id/19138
Ja tymczasem od kilku dni rozmyslam czy kupowac MacPro teraz czy czekac na osmiordzeniowy. iSteve nie pokazal nic ciekawego na ostatnim keynote i najprawdopodobniej nowe MacPro pojawia sie w kwietniu/maju razem z Leopardem.
Do pelnej wspolpracy 4-ro rdzeniowych Xeonow z MacPro potrzebny jest nowy kontroler pamieci ktory sie jeszcze oficjalnie nie pokazal (ma podobno byc za 3-8 tyg.). Stad pewnie opoznienia z nowym MacPro.
Pytanie oczywiscie czy w ogole warto czekac bo PS CS3 i tak bedzie dzialal jak z szybkoscia swiatla, nie wiem jak Lightroom - czy zobacze duzy przyrost predkosci po przesiadce z 4 na 8 rdzeni, ale i tak te roznice beda odczuwalne pewnie dopiero przy przetwarzaniu wsadowym jakis 1000 fotek. Na codzien tego nie robie wiec pewnie kupie teraz. Jeszcze mysle...Komentarz
Komentarz