Wartość forum

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • arturs
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 4196

    #1

    Wartość forum

    Nie związane z fotografią ale z forum:
    wg tej strony nasze forum warte jest prawie 350 tysięcy PLNów

    fajne wyniki to generuje
    Ostatnio edytowany przez arturs; 4076.
    5DmkI, C85f1.2|580 EXII|
  • Thunder
    Początki nałogu
    • 2005
    • 307

    #2
    Według tego schematu moja prywatna galeria jest warta 76 000zł. Chętnie odsprzedam
    Canon EOS 5D + Canon 400D + Canon EF 17-40/4L + Canon EF 35/2 + Canon EF 50/1.4 + Canon EF 85/1.8 USM + Canon EF 70-300/4-5.6 IS + Canon Speedlite 580EX + Sandisk Extreme III 20GB + Lowepro Stealth Reporter D200AW

    | ...Konica-Minolta D5D, Sony A100...

    Komentarz

    • elrobsono
      Dopiero zaczyna
      • 2007
      • 27

      #3
      Do tych wyliczeń należy podchodzić z dystansem. Nie są one dostosowane do naszych (PL) realiów i przez to nie mogą być dokładne.

      Moim zdaniem forum jest warte jakieś 800 tys pln

      Komentarz

      • arturs
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 4196

        #4
        Zamieszczone przez elrobsono
        Do tych wyliczeń należy podchodzić z dystansem. Nie są one dostosowane do naszych (PL) realiów i przez to nie mogą być dokładne.

        Moim zdaniem forum jest warte jakieś 800 tys pln
        ee.. podejrzewam że tyle to jak był boom na internetowe biznesy..
        już bardziej wiarygodny licznik http://www.speedtest.pl/wycena.html
        podaje 107 tysięcy..
        5DmkI, C85f1.2|580 EXII|

        Komentarz

        • tom517
          Początki nałogu
          • 2007
          • 495

          #5
          moim zdaniem bezcenne

          Komentarz

          • andrewjohn
            Początki nałogu
            • 2008
            • 349

            #6
            Zamieszczone przez tom517
            moim zdaniem bezcenne
            Nie wiem, czy faktycznie można traktować serio te wyliczenia wartości materialnej forum, ale ja osobiści uzyskałem tu naprawdę bardzo wiele imformacji oraz porad z dziedziny fotografii, które dla mnie są rzeczywiście bezcenne.
            Canon EOS 450D+S10-20/4,5-5,6 + C15-85 IS USM+C50/1,8+C55-250 IS

            Komentarz

            • SirDuncan
              Bywalec
              • 2007
              • 122

              #7
              jako zepsuty kapitalista powiem, ze wszytsko jest warte dokladnie tyle ile ktos jest gotowy za to zaplacic ;-)

              a moze by tak Hazan wpuscil forum na gielde - Vitez by musial sprzedac 100-400 zeby wykupic pakiet dajacy glos na walnym zgromadzeniu ;-)
              5D mkII, 20D, C17-40/4L, C24-105/4L, C70-200/4L, C50/1.4, 580EX, 580EXII, A70+WP-DC700

              Komentarz

              • sebcio80
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2655

                #8
                Zamieszczone przez Thunder
                Według tego schematu moja prywatna galeria jest warta 76 000zł. Chętnie odsprzedam
                musze Cie zmartwic, te obliczenia sa tylko dla domen, ty masz galerie w poddomenie i pokazuje Ci wartosc wlasnie owej domeny tox.pl

                wedlug tego moja strone warta jest 106 tyś złotych :-)
                a wedlug tej strony http://www.speedtest.pl/wycena.html tylko 27 tyś zł ;-)
                Moje wątki na forum: sport | fashion
                | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

                Komentarz

                • mathom
                  Początki nałogu
                  • 2007
                  • 428

                  #9
                  a już myślałem po tytule, że chodzi o wartość ... merytoryczną
                  FF + L
                  Moje stocki
                  Wyszukiwarka publikacji zdjęć wg autora

                  Komentarz

                  • Jago
                    Pełne uzależnienie
                    • 2008
                    • 1503

                    #10
                    Zamieszczone przez SirDuncan
                    .........a moze by tak Hazan wpuscil forum na gielde - Vitez by musial sprzedac 100-400 zeby wykupic pakiet dajacy glos na walnym zgromadzeniu ;-)
                    No co ty Vitez nie musiałby nic sprzedawać, gdyż Hazan powołałby go od razu do rady nadzorczej
                    C R5m2; C RF 24-70 L; C RF 100-500 L

                    Komentarz

                    • SirDuncan
                      Bywalec
                      • 2007
                      • 122

                      #11
                      Zamieszczone przez Jago
                      No co ty Vitez nie musiałby nic sprzedawać, gdyż Hazan powołałby go od razu do rady nadzorczej
                      albo by dostal niezly pakiet jako przewodniczacy zwiazkow zawodowych
                      5D mkII, 20D, C17-40/4L, C24-105/4L, C70-200/4L, C50/1.4, 580EX, 580EXII, A70+WP-DC700

                      Komentarz

                      • shutter
                        Bywalec
                        • 2007
                        • 123

                        #12
                        Z ciekawości sprawdziłem: zółci bracia prawie 357 kpln
                        Pstrykadełka, słoiki, staza, cztery duże koła i trzy anteny.

                        Komentarz

                        • Kolekcjoner
                          Obertroll
                          • 2006
                          • 18793

                          #13
                          Zamieszczone przez mathom
                          a już myślałem po tytule, że chodzi o wartość ... merytoryczną
                          No ja też miałem taką nadzieję ale cóż.... świat nie jest doskonały i teraz wszystko się przelicza na $ .
                          "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                          Kapitan Wagner

                          Komentarz

                          • lamerok
                            Bywalec
                            • 2005
                            • 186

                            #14
                            Wg powyższego:
                            Canon.com -> Valuation $13.75 Million

                            No ale kapitalizacja rynkowa (a przecież nie są to czasy szczytów hossy) znacznie więcej:

                            Komentarz

                            • Kolekcjoner
                              Obertroll
                              • 2006
                              • 18793

                              #15
                              Zamieszczone przez lamerok
                              Wg powyższego:
                              Canon.com -> Valuation $13.75 Million

                              No ale kapitalizacja rynkowa (a przecież nie są to czasy szczytów hossy) znacznie więcej:
                              http://finance.yahoo.com/q?s=CAJ
                              "Znacznie" więcej? 51 mld $ - "gdzie Rzym gdzie Krym" ?
                              "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                              Kapitan Wagner

                              Komentarz

                              Pracuję...