ankieta :)

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mxdanish
    Uzależniony
    • 2005
    • 632

    #31
    Bo się musiałem zapożyczyć żeby kupić 20D
    5DmII/BG-E6 + 1DmIII | EF 17-40/4 L | EF 28/1.8 | EF 50/1.4 | EF 85/1.8 | EF 70-200/2.8 L
    RS-80N3 | Speedlight 580 EX II + Sigma EF-500 DG Super | Manfrotto 055CLB + 141RC

    ___________
    www.MD-FOTO.pl | Mój BLOG | Zapraszam

    Komentarz

    • toni
      Bywalec
      • 2005
      • 163

      #32
      ....zespół troszkę old 2+1 , a jak się okazało robiłem to na zlecenie UDG Ochota umowa-zlecenie na 500,-
      50/1,8mam , myślę o 28-105F3,5-4,5 albo 28-135IS....ten perwszy znalazłem za 203USD....a drugi drogi ..i nie wiem który wybrać
      pozdrawiam
      [email protected]
      gg 1508208
      Toni Maola
      :wink:

      Komentarz

      • Leprekan
        Bywalec
        • 2004
        • 166

        #33
        Bo był najbardziej kompromisowym rozwiązaniem rozpatrując możliwości i cenę body, dostępnąść i cenę akcesoriów, ergonomię no i wygląd.
        Ostatnio edytowany przez Leprekan; 216.
        Cosik czarnego + [EF20 f/2,8] + EF28 f/2,8+ EF50 f/1,8+ EF100 f2,0

        Komentarz

        • yasin
          Początki nałogu
          • 2004
          • 420

          #34
          ja ostatnio robilem Golec uOrkietrze jak bede mial chwile czasu to wrzuce na forum

          Komentarz

          • Vitez
            zło konieczne
            • 2004
            • 19804

            #35
            Rety... na grupach dyskusyjnych to tego typu watek szybko by umarl z odpowiedziami w stylu "nie karmic trolla" . A wy sie daliscie Nikoniarzowi podejsc jak dzieci

            Komentarz

            • akustyk
              gajowy
              • 2004
              • 12226

              #36
              bo 10D to byl najlepszy korpus za pieniadze, ktore chcialem wydac. i jakos nie widze na razie potrzeby jego wymiany.
              www albo tez flickr

              Komentarz

              • Tomasz Golinski
                Pełne uzależnienie
                • 2004
                • 8623

                #37
                A widziałeś emotki przy większości wypowiedzi? Ale dobrze, że już jesteś i nas obronisz, jak na rycerza przystało :P
                30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
                Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy



                Komentarz

                • hazan
                  Zasłużeni
                  • 2004
                  • 1719

                  #38
                  Ja kupiłem Canona - ponieważ Nikon (lub jakos tak jest do bani - a inne tez sa bee i Canon jest THE BEST i wogole jest SUPER i COOL - dlatego własnie kupiłem Canona

                  Ps. Tak mnie wiecej bedzie wygladac odpowiedz na grupach dyskusyjnych na tak zadane pytanie
                  Pozdrawiam
                  Hazan
                  Canon-board.info www.pytamy.pl

                  Komentarz

                  • yasin
                    Początki nałogu
                    • 2004
                    • 420

                    #39
                    hahaha
                    i to jest wlasnie poprana odpowiedz, a nie takie czajenie sie, hazan wygral

                    Komentarz

                    • stolo
                      Coś już napisał
                      • 2005
                      • 52

                      #40
                      Zamieszczone przez camil
                      Co spowodowało ze zdecydowałeś(aś) sie na sprzet Canona ??
                      Odpowiedź banalnie prosta - Bo jest najlepszy


                      8) 8) stolo 8) 8)
                      40D+1xSigma+1xTamron+2xCanon+Manfrotto+inne duperele

                      Komentarz

                      • Vitez
                        zło konieczne
                        • 2004
                        • 19804

                        #41
                        Zamieszczone przez Tomasz Golinski
                        A widziałeś emotki przy większości wypowiedzi?
                        Ja widzialem... a ty zauwazyles emotke na koncu mojej wypowiedzi? Bo odpowiadasz w tonie sugerujacym ze jej nie zauwazyles

                        Komentarz

                        • PAWKA
                          Dopiero zaczyna
                          • 2005
                          • 31

                          #42
                          bo jest najlepszy

                          Komentarz

                          Pracuję...