Co mi daje CB?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Pikczer
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 2578

    #1

    Co mi daje CB?

    W zeszly tydzien jechalem pociagiem, wiec aby sie nie nudzic zakupilem 3 gazetki o fotografii (nie wazne jakie, ale o dobrej renomie ;-))
    Wszystkie trzy przeczytalem od deski do deski i... tragedia - uswiadomilem sobie, ze po pierwsze niczego nowego sie nie dowiedzialem, a po drugie, poziom opisywania sprzetu, testy, nowinki itd. daja wiele do zyczenia

    Staralem sie dociec, czy to juz ja jestem taki... "dobrze powiadomiony", czy poziom czasopism spadl na morde Po przemysleniach, doszedlem do wniosku, ze od kiedy zaczalem czytac CB, moja wiedza/informacja dosc szybko zyskala na plus i to az tak, ze w gazetach niestety, ale (moze tylko tych trzech) nie mam czego szukac

    To tu dowiaduje sie o nowosciach, porownaniach, testach (bardziej rzetelnych badz mniej), odczuciach, spostrzezeniach, wadach badz zachwytach itd. itp.....

    To mile , dlatego postanowilem stworzyc ankiete na temat: CO MI DAJE CB
    120
    CB, to dla mnie glowne/jedyne zrodlo informacji o sprzecie i fotografii
    0%
    31
    CB to uzupelnienie moich info o sprzecie i fotografii.
    0%
    50
    CB, to tylko jedno ze zrodel info nt. sprzetu i fotografii.
    0%
    31
    Rzadko odwiedzam CB.
    0%
    8
  • Pikczer
    Pełne uzależnienie
    • 2005
    • 2578

    #2
    Zamieszczone przez mattnick
    super tylko ankiety nie ma
    Spoko, przecie musialem przemyslec pytanka, nie? ;-)

    Komentarz

    • snow
      Pełne uzależnienie
      • 2005
      • 1145

      #3
      Zaznaczyłem że uzupełnienie wiedzy o sprzęcie.... ale i tak więcej na forumowym kanale IRC'a siedze niż na forum


      Komentarz

      • Kubaman
        Pełne uzależnienie
        • 2004
        • 4709

        #4
        a czemu nie ma:
        - miejsce spędzania wolnego czasu
        - grono dobrych kolegów
        - miejsce gdzie można pogadać na poziomie z ludźmi na poziomie z drugiego końca Polski świata
        - eksperyment socjologiczno-kulturowy na żywym organiźmie w sieci
        - źródło inspiracji fotograficznych i estetycznych
        - społeczność z którą się identyfikuję, spotykam jeśli mogę i "lubię"
        - znak rozpoznawczy wśród ludzi związanych z fotografią w Polsce

        ???
        www.jakubszyma.pl

        www.szyma.com

        Komentarz

        • Pikczer
          Pełne uzależnienie
          • 2005
          • 2578

          #5
          Zamieszczone przez Kubaman
          a czemu nie ma...???
          Bo w ankietach nigdy nie wymieni sie wszystkiego ;-)

          Staralem ujac sie 4 najbardziej "ogolne" odpowiedzi. Jesli uwazasz, ze zadna z nich Ci nie odpowiada... - nie glosuj

          ps
          a propos Twoich punktow, to na Twoim miejscu wybralbym odp. nr 2 ;-)
          Ostatnio edytowany przez Pikczer; 2878.

          Komentarz

          • Kubaman
            Pełne uzależnienie
            • 2004
            • 4709

            #6
            tak własnie zrobiłem, jeszcze przed napisaniem posta
            www.jakubszyma.pl

            www.szyma.com

            Komentarz

            • Routlaw
              Uzależniony
              • 2005
              • 983

              #7
              Nie korzystam z CB-Radio
              14, 24, 50, 85, 135, 70-200

              BLOG

              Komentarz

              • Pikczer
                Pełne uzależnienie
                • 2005
                • 2578

                #8
                Zamieszczone przez Routlaw
                Nie korzystam z CB-Radio
                No popatrz jaki dowcipny...

                Komentarz

                • Routlaw
                  Uzależniony
                  • 2005
                  • 983

                  #9
                  zaznaczyłem pierwszą opcje.. Canon Board jest dla mnie główną jeśli nie jedyną składnicą wiedzy fotograficznej
                  14, 24, 50, 85, 135, 70-200

                  BLOG

                  Komentarz

                  • Bigmar
                    Bywalec
                    • 2006
                    • 133

                    #10
                    Ja również zaznaczyłem pierwszą odpowiedź.

                    Komentarz

                    • thorin
                      Pełne uzależnienie
                      • 2005
                      • 1990

                      #11
                      a mi brakuje "multiple choice" swoja droga Pikczer, alez sie rozpedziles z tymi ankietami

                      Komentarz

                      • KuchateK
                        Pełne uzależnienie
                        • 2005
                        • 4895

                        #12
                        To ja dla odmiany zaznacze ostatnie
                        ...

                        Komentarz

                        • adamek
                          Pełne uzależnienie
                          • 2004
                          • 2265

                          #13
                          eee, do ****.
                          Bo to moim zdaniem żródło wiedzy o sprzęcie... nie o fotografii...
                          Zaatem nic nie zaznaczam.

                          Ale fakt, żę jest to moje główne źródło wiedzy o sprzęcie... z gazetek foto kupuje tylko biuletyn i rzadko pozytyw... bo tam o sprzęcie malutko. ;]
                          Miłego dnia
                          adam jastrzębowski
                          cyfra i analog. obiektywy, statyw i monopod
                          tu tu

                          Komentarz

                          • Kolekcjoner
                            Obertroll
                            • 2006
                            • 18793

                            #14
                            Zamieszczone przez adamek
                            eee, do ****.
                            Bo to moim zdaniem żródło wiedzy o sprzęcie... nie o fotografii...(..)
                            Nie da się zaprzeczyć .
                            Dlatego zaznaczyłem 3 .
                            "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                            Kapitan Wagner

                            Komentarz

                            • Pikczer
                              Pełne uzależnienie
                              • 2005
                              • 2578

                              #15
                              Zamieszczone przez adamek
                              eee, do ****.
                              Bo to moim zdaniem żródło wiedzy o sprzęcie... nie o fotografii...
                              eee, chyba nie do ****
                              Jak mnie pamiec nie myli, to na CB mozna sie dowiedziec nie tylko o sprzecie.
                              Sa tu informacje o technikach, prawach, zasadach, sposobach uzyskania prawidlowej ekspozycji itp. itd.
                              Wielu bardziej doswiadczonych uzytkownikow CB radzi, krytykuje badz uczy jak poprawic fotki nowicjuszy. I to wszystko uwazasz jest tylko o sprzecie?
                              Jesli TY zagladasz tylko do dzialow sprzetowych a reszty nie czytasz, to TWOJ wybor, jednak dla niektorych nowo zaczynajacych zabawe z fotografia cyfrowa wiedza zdobyta nt. fotografii pochodzi wlasnie z CB (badz innych podobnych stron www).

                              Dlatego nie rozdzielalem w tej ankiecie tych 2 rzeczy, gdyz uwazam, ze sa one w rownym stopniu "ciagniete" na CB

                              Komentarz

                              Pracuję...