Witam! mam zamiar zakupic to przydatne urzadzonko i chccialem sie dowiedziec jakiej firmy i jaki model najlepiej. Wiec zwracam sie z prosba do was. Podawajcie jakie macie nagrywarki i czy jestescie z nich zadowoleni czy nie. Z gory dzieki.
Wypalarka DVD
Zwiń
X
-
odradzam zewnetrzna LG gsa 2164 d, pierwszy egzemplarz byl uszkodzony, wymienili mi na nowy, ale i ten nagrywa 3 plyty na 5, odradzam tez zewnetrzne na usb, jesli ma byc wewnetrzna to LG sa ok, mialem nagrywarke cd i popsula tylko 1 plytke w ciagu 3 lat, teraz mam LG dvd i tez jest ok -
Ja mogę polecić NEC ND4571A - za cenę 160zł (choć może i taniej) dostaniesz niezły sprzęt. Mam ją w domu już 6 miesięcy. Żadnych problemów.
Zresztą zerknij na https://www.cdrinfo.pl/artykuly//rec...571a/index.php - tam jest sporo informacji. :-)Ostatnio edytowany przez tomaj_2; 5191.Siódemka była...odjąłem jedną cyfrę od niego
+Canon24-105 f/4L+Canon70-200 f/4L+Sigma17-35HSM+550EX+ ... hehe Zenit 12XP 
Moje wypocinyKomentarz
-
-
Obecnie użytkuję dwa napędy: LITE-ON SHM-165P6S oraz LITE-ON SOHW-1673S.
Do tej pory nie miałem z nimi żadnych problemów - wypalają wszystko, szajs po 0,40 pln za płytkę z marketu też.
Nawet płytki chodnikowe :wink:is SILENCE
"Enjoy the silence."
---
Wróciłem...!
analog & digital / black & white / calm & easy...Komentarz
-
Liteon - jak na razie (1,5 roku) zero problemów5DII 24105f4L S7030045,6APODG 501.8II 430EX wyposażona w ponton VS600R
MOJE PSTRYKI NA CB& GALERIA NETOWA
później, późnym popołudniem, gdy cienie będą dłuższe i smutniejsze niż są..Komentarz
-
sony to tak jak liteon tylko inna nazwa
Komentarz
-
No i jak zawsze każdy ma swoje zdanie
Jedni cenią coś, dla innych z kolei to totalny szit.
Generalnie te nasze porady to o dupe roztrzaść.
Nie pytaj tu o nagrywarki, bo to nie to forum.
Tutaj pytaj o sprzęt foto - mamy sporo fachowców w 'zanadrzu'
Wejdź najlepiej na serwis: www.cdrinfo.pl i dobrze poczytaj.
Mnóstwo porad, testów, rankingów itd itd.Komentarz
Komentarz