20 lat na forum

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Bangi
    Moderator
    • 2010
    • 5500

    #16
    Odp: 20 lat na forum

    Zamieszczone przez candar
    Funka 2001 (Funka – osada leśna w Polsce na obszarze Zaborskiego Parku Krajobrazowego położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Chojnice.) https://www.plener.wizja.net/funka/index.htm
    Dzięki. Pytałem, ponieważ bardzo podobny jest w parku, obok którego mieszkam.
    SAMOLOTY CB
    SAMOLOTY lotnictwo.net
    SAMOLOTY OBRÓBKA Tutorial

    Komentarz

    • Kolekcjoner
      Obertroll
      • 2006
      • 18793

      #17
      Odp: 20 lat na forum

      Ja pamiętam, że zacząłem przygodę z forum jak były boje o to z jakiego plastiku został wykonany EOS 350D ...
      "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
      Kapitan Wagner

      Komentarz

      • solti
        Pełne uzależnienie
        • 2005
        • 1159

        #18
        Odp: 20 lat na forum

        Zamieszczone przez akustyk
        dla beki taka kartka z kalendarza... Dzien Matki 20 lat temu... EOS 10D...

        https://live.staticflickr.com/65535/...fd1895fa_o.jpg
        To, albo bardzo podobne (też twoje), pamiętam z plfoto. To były czasy, kiedy dopiero myślałem o zakupie filtrów do krajobrazów i śledziłem mocno wszystkie tego typu fotki
        Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności Niestety ja mam tylko chęci
        galeria na forum Canon-board
        galeria na stronie lotnictwo.net.pl
        galeria.solti.pl

        Komentarz

        • cauchy
          Pełne uzależnienie
          • 2008
          • 2939

          #19
          Odp: 20 lat na forum

          Ja zacząłem obserwować forum jakoś w 2007 czy 2008r, gdy przymierzałem się do zakupu pierwszego lustra i prawie byłem na zakupie 40D, ale jednak wszystkie opinie doradzały trochę dołożyć i kupić 5D. Wtedy też w sierpniu 2008 miał premierę 5D mkII i wszyscy mieli mokro w gaciach. Dyskusjom nie było końca, z tym że wtedy użytkowników było 10x tyle co teraz a social media dopiero raczkowały.
          EOS R5 | EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | RF 400 | DJI Mini 3 Pro
          Flickr | YT

          Komentarz

          • mazeno
            Początki nałogu
            • 2014
            • 276

            #20
            Odp: 20 lat na forum

            Zamieszczone przez Max13
            "Te Kombatanty" to pamiętają nawet czasy przed "pl.rec.foto" -ba, nawet czasy przed internetowe.....
            otototo.
            ciemnia rozkladana w lazience, koreksy, sreksy, foton, orwo i takie tam zabawy, ale tylko z cz-b. na kolor nie mialem ani umiejetnosci, ani miejsca, ani sprzetu, ani kasy. a potem przyszla era slajdow i juz sie nie bawilem. znaczy bawilem sie, ale juz tylko w przycinanie i wkladanie do ramek.
            KONSTYTUCJA RP Art. 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.

            Komentarz

            • Przemek_PC
              Pełne uzależnienie
              • 2005
              • 2462

              #21
              Odp: 20 lat na forum

              Zamieszczone przez Kolekcjoner
              Ja pamiętam, że zacząłem przygodę z forum jak były boje o to z jakiego plastiku został wykonany EOS 350D ...
              A nie 300D?

              Komentarz

              • Leon007
                Pełne uzależnienie
                • 2009
                • 2875

                #22
                Odp: 20 lat na forum

                Zamieszczone przez Kolekcjoner
                Ja pamiętam, że zacząłem przygodę z forum jak były boje o to z jakiego plastiku został wykonany EOS 350D ...
                I z jakiego? Na 90% z technicznego, cokolwiek to znaczy.
                Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
                Ja
                Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
                Konfucjusz

                Komentarz

                • marfot
                  Pełne uzależnienie
                  • 2007
                  • 4605

                  #23
                  Odp: 20 lat na forum

                  Zamieszczone przez Leon007
                  I z jakiego? Na 90% z technicznego, cokolwiek to znaczy.
                  To był okres mylenia poliwęglanu z włóknem węglowym
                  https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
                  EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, RF 70-200/4L, RF100-500L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

                  Komentarz

                  • Kolekcjoner
                    Obertroll
                    • 2006
                    • 18793

                    #24
                    Odp: 20 lat na forum

                    Zamieszczone przez Przemek_PC
                    A nie 300D?
                    Dyskusji o 300D też wtedy była masa.

                    Zamieszczone przez Leon007
                    I z jakiego? Na 90% z technicznego, cokolwiek to znaczy.
                    Była teoria że to plastik z nocników....
                    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
                    Kapitan Wagner

                    Komentarz

                    • BeatX
                      Pełne uzależnienie
                      • 2007
                      • 1751

                      #25
                      Odp: 20 lat na forum

                      Zamieszczone przez Kolekcjoner
                      Ja pamiętam, że zacząłem przygodę z forum jak były boje o to z jakiego plastiku został wykonany EOS 350D ...
                      haha ja to samo

                      Wiele się od tego czasu u mnie zmieniło jeżeli chodzi o fotografię.. (zmiana systemu, rzuciłem w pi..du foto do kotleta itp)
                      Fuji X-H2 | Viltrox 13/1.4 | Fujinon 16/1.4 R WR| Fujinon 23/1.4 R LM WR| Fujinon XF 35/1.4 R | Viltrox 75/1.2 PRO
                      Moje zdjęcia: https://flickr.com/photos/maciej_k/

                      Komentarz

                      • baracuda
                        Dopiero zaczyna
                        • 2010
                        • 43

                        #26
                        Odp: 20 lat na forum

                        18-10-2010

                        Zarejestrowany i tak w profilu mi pisze że zaczynam

                        Komentarz

                        • cauchy
                          Pełne uzależnienie
                          • 2008
                          • 2939

                          #27
                          Odp: 20 lat na forum

                          Za malo spamujesz
                          Pisz po 10 postow dziennie to wskoczysz na nalogowca i forum rozkrecisz
                          Ostatnio edytowany przez cauchy; 19623.
                          EOS R5 | EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | RF 400 | DJI Mini 3 Pro
                          Flickr | YT

                          Komentarz

                          • Dilbercik
                            Bywalec
                            • 2004
                            • 135

                            #28
                            Odp: 20 lat na forum

                            21 lat. Canon g2 i 300d byl na starcie
                            Canon 55D, kilka tamronow, kilka canonow, troche stalek, troche zoomow, dwie zarowki i 0 umiejetnosci fotograficznych (RP,R7,R8,R5/Sigma RF 18-50, EF A 28,35,135/Canon RF 16,24,35,50,85,100L Macro, 70-200F4L, 100-500L) 24-105f4L, 24-105f2.8L

                            Komentarz

                            • zdebik
                              Pełne uzależnienie
                              • 2013
                              • 4087

                              #29
                              Odp: 20 lat na forum

                              Zamieszczone przez cauchy
                              Za malo spamujesz [emoji14]
                              Pisz po 10 postow dziennie to wskoczysz na nalogowca i forum rozkrecisz
                              Wystarczy zapytać bywalca, czy optyka obliczeniową nadaje sie do robienia zdjęć. Wątek sam się napędzi a posty nabiją.
                              https://500px.com/Rafal_S

                              Komentarz

                              • diplo
                                Początki nałogu
                                • 2005
                                • 298

                                #30
                                Odp: 20 lat na forum

                                20 lat. Coś mnie podkusiło żeby tutaj zajrzeć. Fajnie, że forum nadal istnieje i żyje.
                                Jedna dziwna rzecz nie ma giełdy
                                5DMK3 z grypą, 5DMK2 też chory, 6D, 40D,1200D, 350D, C85 f1.8, C24-70 f2.8L, C70-200 f4 L IS, S 35 1.4 A, T 15-30 2.8, S 18-125 f3.5/5.6, C430EX, YN-600EX-RT...i kit

                                Komentarz

                                Pracuję...