20 lat na forum
Zwiń
X
-
-
Odp: 20 lat na forum
Ja pamiętam, że zacząłem przygodę z forum jak były boje o to z jakiego plastiku został wykonany EOS 350D
...
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Odp: 20 lat na forum
To, albo bardzo podobne (też twoje), pamiętam z plfoto. To były czasy, kiedy dopiero myślałem o zakupie filtrów do krajobrazów i śledziłem mocno wszystkie tego typu fotkidla beki taka kartka z kalendarza... Dzien Matki 20 lat temu... EOS 10D...
https://live.staticflickr.com/65535/...fd1895fa_o.jpg
Sprzęt jest ważny, ale ważniejsze są chęci i umiejętności
Niestety ja mam tylko chęci
galeria na forum Canon-board
galeria na stronie lotnictwo.net.pl
galeria.solti.plKomentarz
-
Odp: 20 lat na forum
Ja zacząłem obserwować forum jakoś w 2007 czy 2008r, gdy przymierzałem się do zakupu pierwszego lustra i prawie byłem na zakupie 40D, ale jednak wszystkie opinie doradzały trochę dołożyć i kupić 5D. Wtedy też w sierpniu 2008 miał premierę 5D mkII i wszyscy mieli mokro w gaciach. Dyskusjom nie było końca, z tym że wtedy użytkowników było 10x tyle co teraz a social media dopiero raczkowały.Komentarz
-
Odp: 20 lat na forum
otototo.
ciemnia rozkladana w lazience, koreksy, sreksy, foton, orwo i takie tam zabawy, ale tylko z cz-b. na kolor nie mialem ani umiejetnosci, ani miejsca, ani sprzetu, ani kasy. a potem przyszla era slajdow i juz sie nie bawilem. znaczy bawilem sie, ale juz tylko w przycinanie i wkladanie do ramek.KONSTYTUCJA RP Art. 54. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.Komentarz
-
Komentarz
-
Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
JaCzłowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
KonfucjuszKomentarz
-
https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, RF 70-200/4L, RF100-500L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200Komentarz
-
"Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
Kapitan Wagner
Komentarz
-
Odp: 20 lat na forum
haha
ja to samo 
Wiele się od tego czasu u mnie zmieniło jeżeli chodzi o fotografię.. (zmiana systemu, rzuciłem w pi..du foto do kotleta itp)Fuji X-H2 | Viltrox 13/1.4 | Fujinon 16/1.4 R WR| Fujinon 23/1.4 R LM WR| Fujinon XF 35/1.4 R | Viltrox 75/1.2 PRO
Moje zdjęcia: https://flickr.com/photos/maciej_k/Komentarz
-
-
-
Odp: 20 lat na forum
21 lat. Canon g2 i 300d
byl na starcie
Canon 55D, kilka tamronow, kilka canonow, troche stalek, troche zoomow, dwie zarowki i 0 umiejetnosci fotograficznych (RP,R7,R8,R5/Sigma RF 18-50, EF A 28,35,135/Canon RF 16,24,35,50,85,100L Macro, 70-200F4L, 100-500L) 24-105f4L, 24-105f2.8LKomentarz
-
Komentarz
-
Odp: 20 lat na forum
20 lat. Coś mnie podkusiło żeby tutaj zajrzeć. Fajnie, że forum nadal istnieje i żyje.
Jedna dziwna rzecz nie ma giełdy
5DMK3 z grypą, 5DMK2 też chory, 6D, 40D,1200D, 350D, C85 f1.8, C24-70 f2.8L, C70-200 f4 L IS, S 35 1.4 A, T 15-30 2.8, S 18-125 f3.5/5.6
, C430EX, YN-600EX-RT...i kit 
Komentarz
Komentarz