Graffiti, co o tym sądzicie?

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • atos
    Dopiero zaczyna
    • 2015
    • 17

    #16
    Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Graffiti samo w sobie jest ciekawa formą ekspresji, niestety jest też wielu wandali, którzy niszczą budynki bazgrołami nie mającymi nic wspólnego z graffiti.

    Komentarz

    • olinka
      • 2017
      • 5

      #17
      Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

      Murale są świetne! Szczególnie, jak są zrobione na szarych blokowiskach, od razu się robi ciekawiej i jakoś tak mniej smętnie.

      Komentarz

      • Tom77
        Pełne uzależnienie
        • 2008
        • 2875

        #18
        Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

        Zamieszczone przez olinka
        Murale są świetne! Szczególnie, jak są zrobione na szarych blokowiskach, od razu się robi ciekawiej i jakoś tak mniej smętnie.
        Smętne jest to ze takim blokowiskom pomagają tylko murale

        Komentarz

        • ezzo
          • 2016
          • 12

          #19
          Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

          Zalezy jakie graffiti. Jednak 90% to wandalizm. Nieliczne są ładne.

          Komentarz

          • marcinmarcewicz21

            #20
            Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

            Nie nalezy mylić graffiti z tagowaniem czyli bazgrołami małolatów, którzy wszedzie piszą swoje podpisy =) Najlepsze graffiti są na pociągach =D

            Komentarz

            • Komar111

              #21
              Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

              Marcin ma rację, niestety, dzisiaj łatwo jest wołać "tego się nie czepiamy, to sztuka".

              Komentarz

              • vincenty
                • 2018
                • 6

                #22
                Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

                Zamieszczone przez Tom77
                Smętne jest to ze takim blokowiskom pomagają tylko murale
                To fakt, toretycznie lepiej by było po prostu zadbać o wygląd blokowisk, czy to jakąś zadbaną roślinnością na osiedlu, czy odnawianiem systematycznym, wtedy murale byłyby zbędne.
                Co do samego graffiti, mi jakoś szczególnie nie przeszkadza, widziałem kilka fajnych, chyba w sosnowcu czy katowicach, w każdym razie na śląsku przy stacji PKP i naprawdę mi się podobały, ale często to jednak wandalizm, który obok sztuki nie stał, niestety.

                Komentarz

                • darkk13

                  #23
                  Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

                  Jeśli jest pozwolenie i samo dzieło jest przemyślane to uważam, że jest to bardzo dobry pomysł na "ukolorowienie" blokowisk i osiedli

                  Komentarz

                  • fret
                    Pełne uzależnienie
                    • 2007
                    • 1503

                    #24
                    Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

                    Jeśli przemyślane, to raczej mural, niż graffiti.

                    Komentarz

                    • scutid19868

                      #25
                      Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

                      Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Nie będę w stanie pomóc...

                      Komentarz

                      • firlu4

                        #26
                        Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

                        Zamieszczone przez Komar111
                        Marcin ma rację, niestety, dzisiaj łatwo jest wołać "tego się nie czepiamy, to sztuka".
                        Całkowicie zgadzam się z tą wypowiedzią. Tak to już jest w dzisiejszych czasach.

                        Komentarz

                        • Macios
                          Uzależniony
                          • 2005
                          • 692

                          #27
                          Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

                          scutid19868 napisał: Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Nie będę w stanie pomóc...
                          firlu4: Całkowicie zgadzam się z tą wypowiedzią. Tak to już jest w dzisiejszych czasach.

                          Ludzie, dajcie sobie spokój z takimi wpisami, bo przez takie bezsensowne pitolenie, nie daje się już powoli czytać tego forum!!!
                          galeria

                          Komentarz

                          • kmeg
                            Pełne uzależnienie
                            • 2009
                            • 1535

                            #28
                            Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

                            Zamieszczone przez Macios
                            scutid19868 napisał: Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Nie będę w stanie pomóc...
                            firlu4: Całkowicie zgadzam się z tą wypowiedzią. Tak to już jest w dzisiejszych czasach.

                            Ludzie, dajcie sobie spokój z takimi wpisami, bo przez takie bezsensowne pitolenie, nie daje się już powoli czytać tego forum!!!
                            To boty klasyczne wpisy botów spamerskich.
                            Galeria na CB
                            http://500px.com/piotrtracz

                            Komentarz

                            • anetka11

                              #29
                              Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

                              Wracając do tematu.. uważam prawdziwe graffiti za sztukę, oczywiście nie mam na myśli błochomazu w stylu JP na odnowionej kamienicy. Prawdziwe graffiti to takie które dodaje blasku otoczeniu, zamienia monotonię w coś innowacyjnego, często z głębokim przekazem.

                              Komentarz

                              • mavi
                                • 2018
                                • 3

                                #30
                                Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

                                a ja tak sobie myślę, że łatwiej odmalować po prostu ścianę na dany kolor, bo graffiti, w stylu "mural, który ma upiększyć brzydki blok" przecież też trzeba będzie po jakimś czasie odnowić, żeby nie wyglądało źle. syzyfowa praca

                                Komentarz

                                Pracuję...