Jak uniknąć kradzieży ?
Zwiń
X
-
-
Komentarz
-
Ale jak to dziala? Chyba niemozliwe jest stezenie takie ze nagle ,WTEM wszyscy traca przytomnosc...zawsze sa oznaki nienaturalnej sennosci, chyba mozna po pomoc zadzwonic czy cos w tym stylu?Komentarz
-
Jechać w masce p.gaz....Kurde, jak uchronic sie przed metoda "na gaz" w pociagu? :/ Da sie wogole?Komentarz
-
Komentarz
-
Do kupienia w sklepach demobilu - zimą można nawet w tym chodzić po górach
chociaż bardziej poręczna (potwarzna) wydaje się być taka: http://img641.imageshack.us/img641/5315/j219d014.jpgJestę fotografę
miszcz martwi się o podpisKomentarz
-
-
A jakie towarzystwa umożliwiają ubezpieczenie sprzętu od kradzieży, bo niestety po raz pierwszy słyszę o takim czymś i chciałbym dowiedzieć się więcej :-)5D III + 60D
S8/3,5 + T11-16/2.8 + C24/1,4L + C50/1.4 + C85/1.8 + C70-200/2,8L
C430EXII + C580EXII
+ parę innych gratów :-)Komentarz
-
Najlepiej nie wychodzić z domu. A jeżeli już, to pod żadnym pozorem nie brać ze sobą sprzętu foto ;-)
Nie popadajcie w paranoję.Pozdrawiam,
MirekKomentarz
-
warto się zapoznać, może i da radę ubezpieczyć sprzęt foto:
zawsze coś można znaleźć
Regulamin pkt 8.Komentarz
-
Jest coś takiego jak aplikacja cerberus na androida, po zainstalowaniu, założeniu konta i zalogowaniu: https://www.cerberusapp.com/ możemy robić takie rzeczy jak: namierzanie telefonu (zakładam że zwiną razem z innym sprzętem :]) zrobienie zdjęcia, wysłanie komunikatu do nowego właściciela telefonu itp.Komentarz

Komentarz