Chciałem sie zapytac kogos, kto moze wie, jak to jest z cenami dSLRow w USA.. legendy glosza, ze sa duzo tansze, ja jednak nie moge jakos znalezc nic ani na ebay.com ani w zadnych sklepach online z usa. oczywiscie zalozmy ze nie placimy za przesylke, tylko za sam towar.. czy ktos zrobil jakis deal godny polecenia?
dSLRy za oceanem
Zwiń
X
-
dSLRy za oceanem
40D, 70-200 /f4; 17-40 /f4; 4GB pqi x100; 580EX; LowePro: Orion Trekker II - powoli ale jednak - marzenia sie spełniają!!Tagi: Brak -
Nie rozumiem problemu. A jakby co, to linki są tu: http://canon-board.info/showthread.php?t=481Zamieszczone przez bartolomicja jednak nie moge jakos znalezc nic ani na ebay.com ani w zadnych sklepach online z usa.
oraz w dziesiątkach innych wątków na ten temat :/30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy
-
http://www.amphotoworld.com/ a ci to sciemniacze towaru nie maja na stanie powiedzieli ze za 2 miesiace czekalem chyba z pol roku az w koncu wyslalem znajomego do sklepu troche drozej ale zato od reki. Ale jest klopot z przesylka bo moga clo doliczyc. Najlepiej zeby ktos przywiozl.Komentarz
-
Ech, już nawet nie liczę ile razy podawałem ten linkZamieszczone przez Qbexushttp://www.amphotoworld.com/ a ci to sciemniacze towaru nie maja na stanie powiedzieli ze za 2 miesiace czekalem chyba z pol roku az w koncu wyslalem znajomego do sklepu troche drozej ale zato od reki.
Komentarz
-
To ja standardowo:
http://www.resellerratings.com/seller1988.htmlZamieszczone przez Qbexushttp://www.amphotoworld.com/ a ci to sciemniacze
A konkretnie jesli chodzi o dslr'y Canona to polecam http://www.buydig.com/
Opinie maja bardzo dobra, ceny od dlugiego czasu najlepsze ze wszystkich normalnie prowadzacych biznes sklepow. Sprawdzilem ich osobiscie juz kilka (nascie?) razy i nie mam zadnych zastrzezen. Wszystko zawsze szybko i sprawnie. Swoja 20'stke dostalem od nich w kilkanascie godzin od ostatniego klikniecia na www. Brak podatku i darmowa wysylka. Wada to to, ze czasami aby zobaczyc na www cene (przekreslona) trzeba dodac produkt do koszyka....Komentarz
Komentarz