Strona 45 z 163 PierwszyPierwszy ... 3543444546475595145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #441
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Nie wiem czy bylo,ale na pewno warto sie zainteresowac YouTube - Kickstarter: Quikdraw - An Innovative Lens Holster
    Ostatnio edytowane przez merida ; 16-09-2012 o 12:12

  2. #442
    Pełne uzależnienie Awatar gadget_zary
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Żary/Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    1 046

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Było w temacie o sprzęcie do ślubu. Rozwiązanie dość ryzykowne do pracy - w pośpiechu lekko nie dokręcisz szkła i.......... . Ludziom zdarza się, że szkło z sakwy poleci a co dopiero z czegoś takiego.

  3. #443

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez corrosive Zobacz posta
    Nominalnie Flipside 400AW nie ma komory na laptopa, jednak przednia "kieszeń" jest dość obszerna. Max wysokość 34,5cm, szerokość max 27, głębokość ok. 10... do wysokości 25cm trzyma szerokość około 22, ale później półkolem schodzi... mi do tej kieszeni wchodzi 12,1" MSI Wind (wielkosc ok. 30x20cm) i miejsca na więcej nie ma... obawiam się że 13" już nie wejdzie.

    Do głównej komory natomiast spokojnie powinien wejść ale to już ryzyko, chyba że w jakimś etui...
    Rzeczywiście przednia kieszeń jest dosyć obszerna i wejdzie spokojnie coś mniejszego od 13,3" (mi mieści się 10" netbook). Na pewno bez większych starań wejdą 4 browary Jeśli chodzi o główną komorę to noszę tam laptopa 13,3" w etui i mieści się idealnie. W pokrowcu bez strachu o uszkodzenie sprzętu. 13,3" to max jaki wejdzie do głównej, może 14" ale lapki o takich rozmiarach zwykle mają napęd optyczny, a co za tym idzie są grubsze.

  4. #444
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    51

    Domyślnie Torba na C5DMII+grip

    Jak w temacie - szukam wygodnej torby/pokrowca, która pomieści 5D markII z gripem i C24-105. Ma mieścić tyle i być poreczne
    Jakieś propozycje ?

  5. #445
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    51

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    hmm - widze ze nie da sie edytowac postów
    Ktoś ma doswiadczenia z LowePro Top Loaderami ? 65/70 AW ?
    Czy 65 ma sens na zestaw z postu powyzej? Bo 70 wydaje sie juz dosc duzy.

  6. #446
    Uzależniony Awatar Bartek_902
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    DĘBLIN
    Posty
    690

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Witam.

    Czy mamy na forum jakiś użytkowników torby THINKTANK RETROSPECTIVE 20 ???

    Noszę się z zamiarem kupna tej torby ponieważ obecnie mam DOMKE F2 którą chce sprzedać ponieważ jest za duża do noszenia mojego podstawowego zestawu , teraz noszę głównie 1 aparat i 2-3 szkła max więc Domke jest za obszerna i potrzebuje czegoś bardziej zwartego i kompaktowego i właśnie Retrospective 20 wydaje mi się być takim modelem.

    Myślę że do noszenia zestawu typu 5dmkII z gripem lub 7d z gripem plus szkła 17-40/70-200 2.8 / 50 1.4 i lampy plus dupereli była by idealna.

    Ktoś coś może powiedzieć o tej torbie ????? Bo model 30 chyba będzie za duży i wyjdzie na to samo jak bym został przy Domke f2.

    Pozdro
    EOS + L i kupa gratów ...

  7. #447
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2005
    Posty
    1 905

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Jeśli nie zamierzasz chować do torby aparatu z założonym 70-200mm, to w zupełności wystarczy Retro 10, którą to torbę polecam jako jej użytkownik. Różnica między R10 a R20 to głębokość. Twoje dwa pozostałe szkła są dość małe i mógłbyś ich "szukać" we wnętrzu R20, nosząc przy okazji sporo pustego powietrza. Do R10 zmieścisz 70-200mm z odwróconą osłoną, aparat z 17-40mm i 50-tkę. Zostaje przednia kieszeń na lampę, osłonę 17-40, drugi korpus lub co tam sobie zapragniesz schować :-)

  8. #448
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    54

    Domyślnie W czym nosić sprzęt - część II

    Mje w retro 10 wchodzi:
    1. 5d ( bez gripa, ale jak tak spojrzałem na torbę to pewnie i z gripem wejdzie :-) ),
    2. 35L
    3. 135L
    (oba z oslonami zapietymi przodem do przodu :-) , dowolnie przypiete do aparatu),
    4. fuji x100 (czyli i dowolna lampa. W kieszonke obok aparatu),
    5. laptop 11" (do kieszeni przedniej - średnio wygodne),

    :-)

    Pozdr
    Canon i Fuji X

  9. #449
    Bywalec Awatar filharmoniusz
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Kraków
    Posty
    155

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez Bartek_902 Zobacz posta
    Witam.

    Czy mamy na forum jakiś użytkowników torby THINKTANK RETROSPECTIVE 20 ???

    Noszę się z zamiarem kupna tej torby ponieważ obecnie mam DOMKE F2 którą chce sprzedać ponieważ jest za duża do noszenia mojego podstawowego zestawu , teraz noszę głównie 1 aparat i 2-3 szkła max więc Domke jest za obszerna i potrzebuje czegoś bardziej zwartego i kompaktowego i właśnie Retrospective 20 wydaje mi się być takim modelem.

    Myślę że do noszenia zestawu typu 5dmkII z gripem lub 7d z gripem plus szkła 17-40/70-200 2.8 / 50 1.4 i lampy plus dupereli była by idealna.

    Ktoś coś może powiedzieć o tej torbie ????? Bo model 30 chyba będzie za duży i wyjdzie na to samo jak bym został przy Domke f2.

    Pozdro
    Możesz się lekko zawieźć jak zamienisz Domke na TT Retro. Sprawdź sobie najpierw jak ta torba jest cieżka. Właśnie dlatego zamieniłem Retro10 na Domke F3 (Używaną F3x kupiłem za 190zl w bardzo ładnym stanie).
    Pod KAŻDYM względem lepiej mi pasuje.

  10. #450
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    202

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez raskoks Zobacz posta
    hmm - widze ze nie da sie edytowac postów
    Ktoś ma doswiadczenia z LowePro Top Loaderami ? 65/70 AW ?
    Czy 65 ma sens na zestaw z postu powyzej? Bo 70 wydaje sie juz dosc duzy.
    mnie w lowepro toploader zoom 2 ( TLZ 2 w skrócie ) wchodzi 7D + 24-105 z założoną osłoną . ale to starszy model - nie wiem jak to sie ma do obecnych oznaczeń.

Strona 45 z 163 PierwszyPierwszy ... 3543444546475595145 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •