moje sprzęt widnieje w stopce.
Kolejne dwa obiektywy jakie zamierzam kupić w najbliższym czasie to 85mm f1,8 oraz..... o właśnie myślę nad EF 28 f2,8.

Jeżeli chodzi o 85 to jestem zdecydowany. Miałem przyjemność fotografować tym obiektywem, wiele dobrych słów było napisane na tym i wielu innych forach o tym szkle.

Jeżeli chodzi o 28 to ogniskowa wydaje i się idealna z moim 450d będzie typowy standard. Chodzi mi głównie o jakość zdjęć. Mam jedynie kita w tym zakresie który nie powala jakością. Chciałbym uzyskiwać dobrej jakości zdjęcia już od pełnej dziury, zależy mi również na zdjęciach nocnych - nie wiem jak ma sie sprawa z odbiciami w tym szkle.
Nigdy tym szkłem nie fotografowałem. Jedyne informacje jakie znalazłem to kilka testów które nie przekonały mnie w 100procentach.
Szukałem też na canon-board i niestety nic nie znalazłem.

Jestem studentem więc nie mam nieograniczonych pieniędzy, proszę o nie dawanie np. takich rad:"Kup 35mm L f1,4 będzie świetny"
Zastanawiałem sie jeszcze nad canonem 28 f1,8 oraz sigmą 30mm f1,4. Ale w cenie jest znacząca różnica i nie wiem czy warto, oczywiście musiałbym odłożyć zakup na jakiś czas

Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.