Strona 176 z 197 PierwszyPierwszy ... 76126166174175176177178186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 751 do 1 760 z 1962

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

  1. #1751
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    ..- idea podpięcia wszystkiego do wszystkiego w ML tez się nie spełni
    Gdyby tak było to Sony A7 by nie miało tylu użytkowników ilu ma.
    To się ludziom bardzo podoba. Mogą podpiąć szkła ze starych analogów, z Leiki itd. itp.

  2. #1752
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 326

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Gdyby tak było to Sony A7 by nie miało tylu użytkowników ilu ma.
    To się ludziom bardzo podoba. Mogą podpiąć szkła ze starych analogów, z Leiki itd. itp.
    w sony to konieczność - braki w szkłach systemowych, ceny szkieł systemowych i desperaci muszą podpinać szkła EF canona a ponoć szkła do MLa muszą mieć jakieś cudowne właściwości i te z lustrzanki mają nie działać - w canonie to będzie egzotyka - wątpię żeby producent brał to pod uwagę - ile procent uzytkowników będzie chciało to robić - znaczy te szkła lajki? bo o itp i itd się nie wypowiem, któtki register distance ma swoje zalety ale warto by było aby te zalety nie przesłoniły nam zalet natywnego EFa - serio to bardziej się spodziewam adaptera ale chyba wolałbym natywny EF (mam szklarnię Lki i sigma art i nie planuję zakupów) jak będzie zobaczymy, jak nie będzie działać to kupimy 5DIV a potem jego następcę i po zawodach - temat prosty jak drut - jeszcze przez conajmniej 10-15 lat lustrzanki bedą do kupienia/używania - a może i więcej.
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 05-08-2018 o 20:17

  3. #1753
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Straszny brzydal z tego nowego Nikona. Może by nie było źle, gdyby Canon włożył swoje bezlustro do obudowy po lustrzance. Na plus wygląd, ergonomia i lepsze chłodzenie

  4. #1754
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    w sony to konieczność - braki w szkłach systemowych, ceny szkieł systemowych i desperaci muszą podpinać szkła....
    To tylko część prawdy. Część chce podpiąć Limitedy, Takumary czy nawet Heliosy bo chcą się bawic bokeh. Albo filmują w manualu i wolą płynniej chodzące szkła manualne. itd. itd.

    To, że Canon (księgowi) nie ma w tym interesu to oczywiste, ale czy użytkownicy nie wybiorą wtedy systemu, w którym to będzie możliwe? Bo stary manual kupi za kilka stów, tysiaka, można nie chcieć szkieł L.

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Straszny brzydal z tego nowego Nikona.
    Nie widać dokładnie, ale też tak uważam. Ale mi się podobał Df (i nikomu poza mną )
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 05-08-2018 o 21:34

  5. #1755
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Niech zrobia nowy bagnet nowe szkla i ogranicza produkcje luster. Kupie sobie szkla za bezcen do wymierajacego systemu.

  6. #1756
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez xxkomarxx Zobacz posta
    Niech zrobia nowy bagnet nowe szkla i ogranicza produkcje luster. Kupie sobie szkla za bezcen do wymierajacego systemu.
    A jak zjeździsz już swoje body to szkła podepniesz do sony przez adapter
    Ostatnio edytowane przez jinks ; 05-08-2018 o 21:51
    Miłego dnia
    moja www

  7. #1757
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    A jak zjeździsz już swoje body to szkła podepniesz do sony przez adapter
    Do konca zycia starczy to co jest na rynku. Jak teraz mozna kupic canona 5d w stanie idealnym z przebiegami ponizej 5 tys to dlaczego kiedys mialoby byc inaczej.

  8. #1758

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez xxkomarxx Zobacz posta
    Niech zrobia nowy bagnet nowe szkla i ogranicza produkcje luster. Kupie sobie szkla za bezcen do wymierajacego systemu.
    Jest mnóstwo szkieł EF L z serii nie wspieranych już przez serwis. Kupujesz je? Ciekawe ile kupiłeś ? Są w dobrych cenach.
    Ja nie kupiłem ani jednego. Znam kilka osób, które kupiły. Nikt się jednak specjalnie na te szkła nie rzuca...

  9. #1759
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Jest mnóstwo szkieł EF L z serii nie wspieranych już przez serwis. Kupujesz je? Ciekawe ile kupiłeś ? Są w dobrych cenach.
    Ja nie kupiłem ani jednego. Znam kilka osób, które kupiły. Nikt się jednak specjalnie na te szkła nie rzuca...
    Masz racje. Nie kupuje. Biore nowe szkla bo sa po prostu lepsze.

    Moj post byl taka mala prowokacja.
    Poczekam co canon wymodzi i jak to sie bedzie sprawdzać.
    Aparat i szkla to tylko narzedzia do pracy

  10. #1760
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 326

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [III] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    To tylko część prawdy. Część chce podpiąć Limitedy, Takumary czy nawet Heliosy bo chcą się bawic bokeh. Albo filmują w manualu i wolą płynniej chodzące szkła manualne. itd. itd.
    trudno mnie będzie przekonać - przechodziłem tą chorobę - heliosy mam ze dwa, a takumarów małem kilka - dwie 50/1.4 bo było słabo na 1.4 więc myslałem że to słaby egzemplarz ale w końcu kupiłem sigmę arta i się wyleczyłem z m42, takumar 50 1.8 - ten był niezły, takumar 35 obie i jasną i ciemną (ciemną to jeszcze mam) 28 3.5, macro 100 też fajna i pewnie coś tam jeszcze - nawet jako amator uważam że to egzotyka - chcesz mieć zdjęcia musisz zapłacić za szkło, inaczej tylko tracisz czas, a mój amatorski czas również jest cenny - to są promile użytkowników, pobawią sie chwilę i jeśli chcą zrobic coś konkretnego to kupią coś konkretnego Lkę, sigmę, nowego tamrona co najwyżej na forum napiszą że to świetne i ostre od 1.4 obiektywy bo trzeba to przecież komuś opchnąć.

Strona 176 z 197 PierwszyPierwszy ... 76126166174175176177178186 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •