Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Black Friday 2014 po polsku

  1. #1

    Domyślnie Black Friday 2014 po polsku

    Zastanawiałem się czy amerykańska tradycja wyprzedaży w piątek po Święcie Dziękczynienia zacznie docierać do naszych polskich sprzedawców. Kilku się z pewnością znalazło - w tym co najmniej jeden ze sklepów fotograficznych. Z radością odkryłem dzisiaj w skrzynce maila od cyfrowe.pl, że Black Friday i że 5% rabat na wszystko. A że nęci mnie, żeby sobie zrobić jakiś prezent pod choinkę np. w postaci 7D mark II, to od razu na stronę sklepu. I co? Okazało się, że aparat, który do tej pory kosztował 6549 zł (już sobie obliczyłem, że ze zniżką będzie 6221,55 zł ) dzisiaj kosztuje 6745 zł... Co po zniżce daje już mniej atrakcyjne 6407,75 zł.
    Druga rzecz, która mnie interesuje - obiektyw Canon 10-18 też miał podniesioną cenę z 1099 zł na 1132 zł. Promocja rodem z linii lotniczych Wizzair, gdzie też na wiele lotów podnoszą ceny, żeby następnego dnia chwalić się 20% obniżką

    Jeśli tak to ma wyglądać to ja wolę "prawdziwą" promocję na kilka rzeczy niż taką nieco oszukaną na wszystko.
    Siem de i kilka obiektyvoof

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Black Friday 2014 po polsku

    Jaki kraj taki czarny piatek.

  3. #3
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: Black Friday 2014 po polsku

    Jakiś miesiąc temu Furby czy jakoś tak się nazywa ta maskotka stała w Smyk-u za jakieś 240 zł (jeśli mnie pamięć nie myli), dziś patrzę do gazetki tej sieci, a tam przekreślone 349 zł i cena 289 z info oszczędzasz 60 zł !!!
    Nie zdarza mi się kupować pod wpływem chwili, zawsze przed zakupem czegoś sprawdzam ceny w necie, itd. itp. i wg moich doświadczeń prawdziwe okazje zdarzają się niezwykle rzadko.

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Black Friday 2014 po polsku

    Cytat Zamieszczone przez kashpir_pl Zobacz posta
    aparat, który do tej pory kosztował 6549 zł (już sobie obliczyłem, że ze zniżką będzie 6221,55 zł ) dzisiaj kosztuje 6745 zł...
    A już myślałem,że pamięć mnie oszukuje gdy skoczyłem na cyfrowe.pl ,a to fakt .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  5. #5

    Domyślnie Odp: Black Friday 2014 po polsku

    Kiedyś był tu wątek na temat podnoszenia cen przez sklepy przy cashbackach

  6. #6

    Domyślnie Odp: Black Friday 2014 po polsku

    Bo tak wygląda promocja po polsku. Dlatego ja unikam szerokim łukiem wszelkie promocje.
    Ale zerknąłem na lampę Quantuum Move 400 którą chcę kupić, i nadal kosztuje tyle samo, czyli 545 zł

  7. #7
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Black Friday 2014 po polsku

    nie widze powodu dla ktorego Polska mialaby lykac wszystkie amerykanskie wymysly i zwyczaje.

    ot co
    www albo tez flickr

  8. #8
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Black Friday 2014 po polsku

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    nie widze powodu dla ktorego Polska mialaby lykac wszystkie amerykanskie wymysly i zwyczaje.
    Słusznie. Popieram. Jednak akurat ten zwyczaj nie budzi mojej odrazy

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar marekb
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Wadowice,Kraków
    Posty
    2 273

    Domyślnie Odp: Black Friday 2014 po polsku

    przy śmiesznych marżach, w karju w którym cena jest na pierwszym miejscu, nie ma dziwne że takie praktyki się stosuje :P

  10. #10
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Black Friday 2014 po polsku

    Cytat Zamieszczone przez marekb Zobacz posta
    przy śmiesznych marżach, w karju w którym cena jest na pierwszym miejscu, nie ma dziwne że takie praktyki się stosuje :P
    Śmieszne marże ? Mamy jedne z najwyższych cen na elektronikę.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •