Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 148

Wątek: [BATTLE] Nemeo vs Kubaman (bitwa zakończona)

  1. #121
    Uzależniony Awatar bonk
    Dołączył
    Oct 2005
    Miasto
    Photoshop
    Wiek
    48
    Posty
    636

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomosj
    Mnie ta fotka też się bardziej podobała niż te wystawione do głosowania (a nawet najbardziej z "odrzutów") i żałuję, że nie mogłem zagłosować właśnie na nią.
    a ja wcale nie glosowalem bo zadna ze zgloszonych nie zasluguje na glos. obydwie sa tak samo nudne, i bezwartosciow artystycznie ze naprawde trudno sie zdecydowac ktora gorsza.

    Cytat Zamieszczone przez Kubaman
    bonk, królu mój
    kuba moj zwyciezco ;-), kobiet trzeba sluchac ale czasami trzeba isc za glosem wlasnego serca
    swoja droga dlaczego twoja wife zabronila ci pokazac ta fotke?

    EDIT: ty wez zacznij pokazywac swoje zdjecia przed weryfikacja zony, to moze odkryjemy w tobie nowa jakosc
    ...

  2. #122
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    obie fotki sa nieciekawe i nudne niestety. glos jednak oddalem na "mniejsze zlo"

  3. #123
    Bywalec Awatar pejot
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    B-stok
    Wiek
    45
    Posty
    204

    Domyślnie

    Niestety, podzielam zdanie al9, bonk'a i Czachy... Sam nie raz po tyłku dostałem krytyką, ale nie robiłem z tego tragedii. Trochę obiektywizmu i samokrytyki...

  4. #124
    Pełne uzależnienie Awatar Kubaman
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    47
    Posty
    4 709

    Domyślnie

    chyba macie jakiś mały problem
    to jest konkurs, rywalizacja pomiędzy dwoma zdjęciami. A nie ocenianie, czy sa one dobre czy złe. FUN. Powiedzmy, że to była waga kogucia
    Wiadomo - lepsze zdjęcia, lepsza zabawa, ale zapewniam was, że moglibyście sie zdziwić, gdybyście spróbowali się tak pobawić

    zachęcam, bo to własnie uczy samokrytyki :-D
    Pasja---------------------> www.jakubszyma.pl

    Przedsięwzięcie-------------> www.szyma.com

  5. #125
    Coś już napisał Awatar Paweł Ubysz
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    61
    Posty
    93

    Domyślnie

    No cóż , zdjecia są jakie są , niemniej jednak jedno z nich jest lepsze i dlatego zagłosowałem. IMHO jednak najlepsze było to z pticą na tle cegieł.
    Jak na jedno czy dwa wyjścia z aparatem na gołąbki wynik i tak niezły. Ja tam kilka lat juz sobie pstrykam i właściwie uważam że udały mi sie trzy lub cztery zdjecia. A reszta jak reszta - wypróznienia z karty.......
    A w ogóle - luzu więcej , przecież to miała być w założeniu świetna zabawa a przekształca się w flejm jakiś kolejny
    300D + kit + 50/1,8 + sigma 70-300 APO DG Macro

  6. #126
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Londyn
    Posty
    420

    Domyślnie

    Mielismy wybrac jedno z dwoch zdjec, to ktore nam sie bardziej podoba i tak tez zaglosowalem

    edit:
    A to co sie komu podoba i dlaczego to kwestia gustu, kazdy ma inny wiec i glosy sie rozloza.

  7. #127
    Administrator Awatar hazan
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    1 719

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czacha
    obie fotki sa nieciekawe i nudne niestety. glos jednak oddalem na "mniejsze zlo"

    Czacha sam zobacz jak to jest kiedy ma sie określoną ilość czasu na zrobienie zdjęcia - zobaczysz czy zawsze uda ci sie zrobic zdjecie życia które będzie dla wszystkich ciekawe.

    To ma być zabawa...

  8. #128
    Pełne uzależnienie Awatar KuchateK
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    USA
    Posty
    4 895

    Domyślnie

    To kto wyzywa czache?

    Ja sie nie zglaszam bo by mial za latwo
    ...

  9. #129
    fotograf Awatar Czacha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    44
    Posty
    4 868

    Domyślnie

    Czyli w skrocie "zrobilem slabe zdjecie, bo nie mialem czasu na lepsze.. a jak sie nie podoba to won"

    Nooo panowie, chyba nie o to chodzi? Jezeli ktos sie godzi na zasady panujace w danym konkursie to troche smieszne jest pozniejsze wypieranie sie textem "bo czasu bylo malo" To bylo sie trzeba nie podejmowac :P

    Niestety nie mam czasu na starty w wyzwaniach, bo tak naprawde nie mam na nic czasu.. wiec sie nie podejmuje brania udzialu w tym przedsiewzieciu, nawet jesli komus przyjdzie do glowy mnie wyzwac do challange'u. Moooze na uropie... ktory nie wiadomo kiedy bedzie

  10. #130
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Londyn
    Posty
    420

    Domyślnie

    Chwila, ale przeciez zasady sa jasne. Sa dwie foty, moga byc nawet bardzo slabe, to nie jest istotne, my wybieramy lepsza w naszym odczuciu. Jak sie komus nie podoba to moze przeciez nie glosowac wogole, nikt nikogo nie zmusza do niczego. Z drugiej strony autorzy fotek powinni wrzucic na luz, jak sie trafia tacy co chca ponarzekac to niech narzekaja, przeciez kazdy wie, ze w tydzien czy nawet czasami w miesiac nie zawsze da sie zrobic dobra fote. Sa tacy, ktorym sie udaje, ale tak sama sa tez tacy co zagraja trzy razy w totka i trafiaja duza wygrana. Po co wogole podejmujecie dyskusje z maruderami, wiecej luzu Panowie

Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 31112131415 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •