Strona 19 z 43 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 424

Wątek: [KNC] - Dziki świat

  1. #181
    Początki nałogu Awatar KNC
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    321

    Domyślnie Odp: [KNC] - Dziki świat

    Cytat Zamieszczone przez KrZyChUM Zobacz posta
    A próbowałeś wyzwalać manualnie zdalnie Rozumiem, że u Ciebie fotki "robią się same".

    W sumie Canonem tego nie próbowałem, ale do takich zabaw mam mirrorless'a Sony i apkę na telefonie. Telefon i aparat spięte są po WiFi, więc przebywam sobie gdzieś w okolicy i na telefonie widzę live co się dzieje. Jak trzeba to robię fotkę sterując z telefonu. Tyle, że efektów jeszcze nie mam... zestawiałem to kilka razy pod norą lisów ale skubane w nocy zmieniały norę. Wtedy Twój patent mógłby zadziałać.
    Tak czy inaczej muszę znaleźć tę drugą norę.

    --- Kolejny post ---


    A jelenie też bedziesz tak focił? Poczekaj jeszcze chwilę, bo może się znudzi i wrócisz do 400mm...
    To głównie do fotografii nocnej, więc podgląd kadru mi nie potrzebny.
    Na zbliżające sie rykowisko na pewno nie zabieram tele , takich fot z tele mam już do obrzygania, a w taki sposób nie ma jeszcze nikt. Wole wrócić z jedna porządną nocną fotką niż kolejnymi dwudziestoma nudnymi.

    Z lisami jest delikatna sprawa, wszelkie gmeranie a czasem nawet pojedyncze pojawienie się pod norą skutkuję wyniesieniem małych lisków, co w/g mojego sumienia jest nieetyczne i już mnie raz z tego powodu gryzło sumienie :P
    Jak chesz próbować z liskami to poczekaj aż podrosną, takich podrośniętych raczej już nie wyniesie.
    R5+Canon EF 800/5.6, Sigma 500/4 S, RP+L14/4.
    https://www.facebook.com/dziki.swiat.zdjecia

  2. #182

    Domyślnie Odp: [KNC] - Dziki świat

    Cytat Zamieszczone przez KNC Zobacz posta
    To głównie do fotografii nocnej, więc podgląd kadru mi nie potrzebny.
    Na zbliżające sie rykowisko na pewno nie zabieram tele , takich fot z tele mam już do obrzygania, a w taki sposób nie ma jeszcze nikt. Wole wrócić z jedna porządną nocną fotką niż kolejnymi dwudziestoma nudnymi.
    Rozumiem.


    Cytat Zamieszczone przez KNC Zobacz posta
    Z lisami jest delikatna sprawa, wszelkie gmeranie a czasem nawet pojedyncze pojawienie się pod norą skutkuję wyniesieniem małych lisków, co w/g mojego sumienia jest nieetyczne i już mnie raz z tego powodu gryzło sumienie :P
    Jak chesz próbować z liskami to poczekaj aż podrosną, takich podrośniętych raczej już nie wyniesie.
    Nocnych zdjęć jeszcze nie próbowałem. Lisica ich nie wynosiła, do tej nory w nocy przynosiła to co upolowała/znalazła do jedzenia podczas polowania. Jednego razu przyniosła głowę młodej sarny z jedną kończyną... Nora jest w wysokiej trawie a liski jeszcze przed wschodem po prostu zmieniały norę. Po czym po zachodzie wracały :-). Trochę za późno się zorientowałem. Dobrze, że ma się kilka różnych nor na oku, to z którejś zawsze coś wyjdzie :-).
    [ 500px ]

  3. #183
    Początki nałogu Awatar KNC
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    321

    Domyślnie Odp: [KNC] - Dziki świat

    Od kilku dni wychodzi tylko samiec. Samica prawdopodobnie urodziła młode i na razie ich nie opuszcza.

    106. 6D2, 400mm, f2.8, iso 1250, 1/80s.
    R5+Canon EF 800/5.6, Sigma 500/4 S, RP+L14/4.
    https://www.facebook.com/dziki.swiat.zdjecia

  4. #184
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 022

    Domyślnie Odp: [KNC] - Dziki świat

    Wygląda na wqr... ego
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  5. #185
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: [KNC] - Dziki świat

    Jenoty raczej spokojne są. Jak spotkałem pierwszego, a jeszcze nie wiedziałem kto zacz, to myślałem, że to szop pracz, któremu ktoś podał jakieś prochy

    A zdjęcie bardzo fajne Listki nawiało czy autor sam rozsypał tak równomiernie? Tak czy siak listkowy sztafaż dodaje uroku zdjęciu.

  6. #186
    Początki nałogu Awatar mkkaczy
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    IRL
    Posty
    461

    Domyślnie Odp: [KNC] - Dziki świat

    Fajny futrzak.
    R6 5DIII 17-40/4 35/1.4LII 50STM 85/1.2II 135/2 200/2.8II 400/2.8IS TC1.4III
    https://500px.com/mkkaczy

  7. #187

    Domyślnie Odp: [KNC] - Dziki świat

    Bardzo ładna jenotowa seria.

  8. #188
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [KNC] - Dziki świat

    Piękny ten wqr ... samiec Z jakiej odległości go sfotografowałeś ? Bo aż strach czy nie popędzi przepędzić intruza - fotografa

  9. #189

    Domyślnie Odp: [KNC] - Dziki świat

    Paweł jesteś mistrzem w temacie - szacun :-)

  10. #190
    Początki nałogu Awatar KNC
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    321

    Domyślnie Odp: [KNC] - Dziki świat

    @italy - hm...z 15m? nie wiem, jenot to dość małe stworzenie, mniejsze od lisa. @miszak - dzięki, ale nie przesadzaj
    @dranio - dzięki. @mkkaczy - no ładne grubaski @jotes25 - jeśli chodzi o listki to trochę dopomogłem, po zimie wszystkie już leżą na ziemi, tylko pojedyncze jakoś przyklejone do pni. @Eberloth - każdy ma swój, wyraz twarzy - po moim avatarze też się można różnych rzeczy spodziewać, po Twoim zresztą też

    107. Między dębem a bukiem...
    R5+Canon EF 800/5.6, Sigma 500/4 S, RP+L14/4.
    https://www.facebook.com/dziki.swiat.zdjecia

Strona 19 z 43 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •