Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Bydgoskie fotografowanie

  1. #1

    Domyślnie Bydgoskie fotografowanie

    Tak w sumie to od niedawna dołączyłem do forum z dosyć mizerną aktywnością. Może to się zmienić. Chciałbym nawiązać kontakt z fotografującymi z Bydgoszczy, którzy zainteresowani są fotografią krajobrazowa oraz fotografowaniem ptaków i zwierząt. Włóczę się jachtem po Zalewie Koronowskim i okolicznych lasach. Można odbyć wspólny rejs. Mógłbym też udostępnić czatownie oczywiście bez jakiejkolwiek odpłatności. Aktualnie pędzę hulaszczy tryb życia stypendysty ZUS więc termin i czas jest mi obojętny. Zapraszam na moją domową stronkę Andrzej Dzianott - strona domowa,fotografia,narty,podre Niezbyt lubię grupowe plenery, raczej preferuję wyprawy 1-2 osobowe.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie Odp: Bydgoskie fotografowanie

    Podbijam.

    Wielkimi krokami zbliża się czas letniej kanikuły, a ponieważ wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że u mnie przesunie się to na wrzesień, więc mam propozycję dla wszystkich chcących "ustrzelić" kilka fotek, a którzy dziwnym zrządzeniem losu zawitają do grodu nad Brdą:


    W razie potrzeby służę nie najgorszą znajomością topografii miasta, w skrajnych przypadkach skromną wiedzą fotograficzną. Do statusu stypendysty ZUSu sporo mi brakuje, więc w grę wchodzą soboty, niedziele, ewentualnie późnopopołudniowe/wieczorne godziny w dni pracujące (także bywa ładnie).
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •