Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Podróże fotograficzne 2012/13 – Kenia, Chiny, Islandia, Londyn, Chorwacja

  1. #1

    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    11

    Domyślnie Podróże fotograficzne 2012/13 – Kenia, Chiny, Islandia, Londyn, Chorwacja

    Witam wszystkich.

    Przez najbliższy rok (począwszy od października 2013) planuję podróże w piękne, odległe jak i bliższe miejsca które zawsze marzyłem zobaczyć, oczywiście nie rozstając się na krok z aparatem.
    Szukam towarzysza/towarzyszki/towarzyszów podróży. Oczywiście jak nikogo nie znajdę, będę jeździł sam, ale wiadomo w dwójkę albo w grupie raźniej i fajniej.

    W odległe miejsca – Kenia i Chiny wolałbym polegać na biurze podróży, np. EccoTravel organizuje ciekawe wyprawy.
    Jeśli chodzi o destynacje europejskie, planowanie i bookowanie przelotów/dojazdu na własną rękę.

    Kilka słów o mnie: jestem 23-letnim studentem z Gdańska, fotografią zajmuję się od ładnych 7 lat, natomiast 'zawodowo' fotografią stockową gdzie osiągnąłem całkiem dobrą pozycję i która właściwie jest moją pełnoetatową pracą, na tym również skupiałbym się podczas podróży.
    Myślę, że potrafię się z każdym dogadać i jestem elastyczny w kwestii dopracowywania szczegółów podróży.
    Moje powyższe plany, jak widać, opisałem w ogólnikach, dlatego powtarzam jeszcze raz – jestem otwarty na planowanie i bardzo elastyczny w terminach.

    Kontakt do mnie mnie:
    photocreo@gmail.com


    Pozdrawiam i z góry dzięki za zainteresowanie,

    Michał

  2. #2
    Uzależniony Awatar Zbyszko666
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Śl.
    Posty
    970

    Domyślnie Odp: Podróże fotograficzne 2012/13 – Kenia, Chiny, Islandia, Londyn, Chorwacja

    ile przewidujesz kosztow na taka wyprawę??

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    11

    Domyślnie Odp: Podróże fotograficzne 2012/13 – Kenia, Chiny, Islandia, Londyn, Chorwacja

    Chiny - 13tys zł
    Kenia - 12tys zł

    Kilkudniowe wypady europejskie - po około 2tys./podróż

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar airhead
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 495

    Domyślnie Odp: Podróże fotograficzne 2012/13 – Kenia, Chiny, Islandia, Londyn, Chorwacja

    to ja zamieszczę ogłoszenie towarzyskie
    mam 23 i studiuję w Warszawie, również szukam towarzystwa na wyprawy fotograficzne i w sumie nie tylko stricte fotograficzne
    niestety z powodów finansowych w moim przypadku wchodzi raczej Europa środkowa i wschodnia
    airhead@tlen.pl
    Canon 6D + 20/2,8; 35/1,4; 85/1,8; 70-210/3,5-4,5
    Fujifilm x100

    mgrochocki.wordpress.com

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar najeli
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    41
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Podróże fotograficzne 2012/13 – Kenia, Chiny, Islandia, Londyn, Chorwacja

    To ja też ;-)

    Jakby ktoś planował w 2013 Nepal (z trekkingiem tak do 5-5.5tys mnpm) albo Nową Zelandię to zapraszam
    (opcja bez biura podróży)

    Jakby ktoś się wybierał do jakiejś Azji (Tajlandia/Kambodża/Birma/Filipiny) na przełomie października i listopada tego roku to też zapraszam. Lecę tam na pewno, tylko jeszcze nie wiem dokładnie gdzie ;-)

    najeli@canon-foto-klub.pl
    www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
    C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

  6. #6
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Podróże fotograficzne 2012/13 – Kenia, Chiny, Islandia, Londyn, Chorwacja

    Cytat Zamieszczone przez airhead Zobacz posta
    to ja zamieszczę ogłoszenie towarzyskie
    mam 23
    Lata czy cm?
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  7. #7
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Śląsk i Zagłębie
    Posty
    130

    Domyślnie Odp: Podróże fotograficzne 2012/13 – Kenia, Chiny, Islandia, Londyn, Chorwacja

    Cytat Zamieszczone przez najeli Zobacz posta
    To ja też ;-)

    Jakby ktoś planował w 2013 Nepal (z trekkingiem tak do 5-5.5tys mnpm) albo Nową Zelandię to zapraszam
    (opcja bez biura podróży)

    Jakby ktoś się wybierał do jakiejś Azji (Tajlandia/Kambodża/Birma/Filipiny) na przełomie października i listopada tego roku to też zapraszam. Lecę tam na pewno, tylko jeszcze nie wiem dokładnie gdzie ;-)

    najeli@canon-foto-klub.pl
    Planuję Nepal ale z trekkingiem tak 6-6,5 tys npm.
    Ok 3 tygodnie w kwietniu lub październiku, chociaż im szybciej tym lepiej
    Bez biura oczywiście
    pozdrawiam

    Przemek

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podróże fotograficzne 2012/13 – Kenia, Chiny, Islandia, Londyn, Chorwacja

    Cytat Zamieszczone przez najeli Zobacz posta
    Jakby ktoś się wybierał do jakiejś Azji (Tajlandia/Kambodża/Birma/Filipiny) na przełomie października i listopada tego roku to też zapraszam. Lecę tam na pewno, tylko jeszcze nie wiem dokładnie gdzie
    właśnie zrobiłem rezerwacje
    objazdówka po Birmie w listopadzie
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar najeli
    Dołączył
    Nov 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    41
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: Podróże fotograficzne 2012/13 – Kenia, Chiny, Islandia, Londyn, Chorwacja

    Cytat Zamieszczone przez przemo_k Zobacz posta
    Planuję Nepal ale z trekkingiem tak 6-6,5 tys npm.
    Ok 3 tygodnie w kwietniu lub październiku, chociaż im szybciej tym lepiej
    Bez biura oczywiście
    Ja raczej na jesieni, nie zdążę z kondycją na wiosnę, a drugi raz na leszcza to nie pojadę, bo to średnia przyjemność sobie płuca wypluwać na byle podejściu
    A jaką trasę planujesz? W sumie jak na 5.5 wlazłam na leszcza, to z przygotowaniem powinnam łyknąć 6

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    właśnie zrobiłem rezerwacje
    objazdówka po Birmie w listopadzie
    Ooo... a kiedy? Nie wiem, czy mnie bardziej kusi Pagan czy Angkor ;]
    Ja na razie mam zaklepany urlop od 25.10 do 18.11.
    www.najeli.pl * fb.com/najeli.fotografia
    C5 * C5d * C40d * C17-40/4L * C50/1.4 * C85/1.8 * C100/2.8L * C70-200/4L * Samyang 8mm * 430exII

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podróże fotograficzne 2012/13 – Kenia, Chiny, Islandia, Londyn, Chorwacja

    2.11.-23.11
    3 dni bkk potem lot do Rangun i dalej jeszcze do końca nie wiem
    Angkor to jedna z fajniejszych rzeczy jakie widziałem, jak nie widziałaś to się nawet nie zastanawiaj
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •