Strona 148 z 150 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 471 do 1 480 z 1494

Wątek: Sprzęt do ślubów cz. III

  1. #1471
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2013
    Posty
    17

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. III

    Jak tam mój pakiet za 2000pln?

  2. #1472
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Dylemat przed kupnem CD60 i Canon EF 24-105mm f/4 L

    Cytat Zamieszczone przez Raideur Zobacz posta
    Jesz napisz ze jeszcze nie miales lampy, wtedy przyznam ze naprawde masz talent, albo slub i wesele byly pod golym niebem w pelnym sloncu ?
    Po co lampa? ND4 i 1/4000 to za mało

  3. #1473
    Bywalec Awatar Arni
    Dołączył
    Feb 2012
    Miasto
    Rumia
    Posty
    136

    Domyślnie Odp: Dylemat przed kupnem CD60 i Canon EF 24-105mm f/4 L

    Cytat Zamieszczone przez Raideur Zobacz posta
    Jesz napisz ze jeszcze nie miales lampy
    Miałem, wbudowaną obutą w biały dyfuzor. Czasami z niej korzystałem biorąc pod uwagę konieczność przekadrowywania ujęcia celem pozbycia się paskudnego cienia. Bardziej jednak przydawała mi się wiecznie włączona wielka lampa ledowa kamerzysty.
    Cytat Zamieszczone przez Raideur Zobacz posta
    wtedy przyznam ze naprawde masz talent
    Nie rozpędzaj się: 75% zdjęć skasowałem, a z tych co zostały części daleko od ideału. Moim zdaniem tandem 60D + 24-105 to świetny sprzęt, a jak się trochę pomyli można to próbować naprawić wywołując raw'y (bo jpg'i absolutnie mi z tej puszki nie leżą). Kolejną rzeczą jest punkt odniesienia: celowo napisałem "fachowiec", bo koleś był wqrzajacy i obok kamerzysty był chyba najbardziej widoczną postacią na imprezie. Osobiście wykopałbym go za drzwi po 10'u minutach. Dodatkow sprzet z wyższej klasy wcale nie pomógł mu w wykonaniu super-fotek.
    Cytat Zamieszczone przez Raideur Zobacz posta
    albo slub i wesele byly pod golym niebem w pelnym sloncu ?
    Niestety nie ...
    EOS 60D + C50/1.8 + C24-105/4.0 L + S10-20/4.0-5.6 EX DC HSM + S30/1.4 EX DC HSM + T70-300/4.0/5.6 SP Di VC USD
    Metz 50 AF-1 + Hama Traveler Pro
    E-system przeszedł do historii ...

  4. #1474

    Domyślnie Odp: Dylemat przed kupnem CD60 i Canon EF 24-105mm f/4 L

    Cytat Zamieszczone przez MikaMikey Zobacz posta
    Każdy amator chce zostać zawodowcem...więc
    Sesje dla znajomych robiłam i robię, gdyby było inaczej nie rzucałabym się na głęboką wodę.
    Życzę powodzenia. A palnujesz też tzw. prezentacje multimedialne? Często za podobne pieniądze się z tym spotykam w róznych ofertach. Osobiście wydaje mi się, że to ciekawa sprawa, choć nie wiem, co inni nt temat twierdzą.
    Cytat Zamieszczone przez Arni Zobacz posta
    Robiłem raz kuzynce zdjęcia na całym weselu, z kościołem włącznie, zestawem 60D + 24-105/4. Nie muszę chyba dodawać, że robiłem to Jej w prezencie, a jako, że zostałem zaskoczony taką propozycją w dniu ślubu, nie byłem w stanie lepiej się przygotować.
    Hehe, zaskoczenie to podstawa. Dobrze, że się udało.

  5. #1475
    Uzależniony Awatar centur
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Pomorze
    Posty
    766

    Domyślnie Odp: Dylemat przed kupnem CD60 i Canon EF 24-105mm f/4 L

    Cytat Zamieszczone przez Arni Zobacz posta
    . Nie miałem więc wówczas jeszcze żadnego innego sprzętu i nie miałem też doświadczenia z tym, gdyż było to m/w dwa miesiące po jego zakupie. Plener wyszedł bosko,
    umieramy z ciekawości, "boski plener" z pierwszego spontanicznego ślubu, to musi być coś .....
    http://www.obiektywni.pl/autorzy/aut...68-0-0-0-0.php
    http://www.canon-board.info/galerie-...karaiby-84676/
    Sprzęt: C650D+BG-E8, T17-50/2.8, C550EX dawniej: C20D, C300D, G3, S70-200/2.8, C50/1.4, T17-35/2.8-4.0, T90/2.8 macro...

  6. #1476

    Domyślnie Odp: Dylemat przed kupnem CD60 i Canon EF 24-105mm f/4 L

    Cytat Zamieszczone przez Tommeck Zobacz posta
    Życzę powodzenia. A palnujesz też tzw. prezentacje multimedialne? Często za podobne pieniądze się z tym spotykam w róznych ofertach. Osobiście wydaje mi się, że to ciekawa sprawa, choć nie wiem, co inni nt temat twierdzą.
    W rzeczy samej, w jakiej formie proponujecie prezentacje?, filmy mpeg, hd, czy może tylko do odtworzenia w kompie czyli exe?
    Produkcja z lightrooma wystarczy, czy lepiej uzbroić się w Proshowgold czy może jakieś inne narzędzie polecicie?

  7. #1477
    Bywalec Awatar Arni
    Dołączył
    Feb 2012
    Miasto
    Rumia
    Posty
    136

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. III

    Zauważyłem już dawno, że jak nie mam 6-u aparatów, w tym przynajmniej 3-ech ff i 25-u najdroższych obiektywów, jakie znajdę, dodatkowo nie mam swojej strony z galeriami i nie biorę molto kasy za każde ujęcie, to według niektórych nie mam wręcz prawa zrobić udanych zdjęć. Trudno, jakoś niebardzo się tym przejmuję, nie biorę pieniędzy za zdjęcia więc nie mam czym. Dla mnie to tylko zabawa !! Jeżeli są wg. mnie udane to je komuś pokazuję i mam radochę jak jemu się również podobają. Jeżeli masz ochotę oglądać je na 50-o calowym ekranie i pastwić się nad jakimiś technicznymi niedoskonałościami, poszukaj sobie na takeitup'ie, bo wrzuciłem tam kilka fotek. O dziwo kilka z nich zostało nawet zauważonych i pozytywnie skomentowanych. Ale tam pewnie udzielają się też tylko sami amatorzy ...
    Cytat Zamieszczone przez centur Zobacz posta
    umieramy z ciekawości, "boski plener" z pierwszego spontanicznego ślubu, to musi być coś .....
    Nie napisałem, iż był to mój pierwszy ślub. Napisałem tylko, że był to pierwszy ślub po przesiadce na ten sprzęt :-)
    Ostatnio edytowane przez Arni ; 22-03-2013 o 10:50
    EOS 60D + C50/1.8 + C24-105/4.0 L + S10-20/4.0-5.6 EX DC HSM + S30/1.4 EX DC HSM + T70-300/4.0/5.6 SP Di VC USD
    Metz 50 AF-1 + Hama Traveler Pro
    E-system przeszedł do historii ...

  8. #1478
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. III

    Arni nie nakręcaj się :cool:
    Cytat Zamieszczone przez MikaMikey Zobacz posta
    Jak tam mój pakiet za 2000pln?
    Pakiet cenowo wg mnie jest optimum. Jest jedna tylko obawa przy wchodzeniu na rynek... że fotograf chcę zbyt dużo od razu oferować.
    Wg mojej obserwacji rynku ślubnego ludziom bardziej zależy na ciekawych ujęciach niż masie wodotrysków w postaci przesadzonej obróbki (kolorystyki) i wideo prezentacji w pakiecie na DVD czy w HD.

  9. #1479
    Bywalec Awatar Arni
    Dołączył
    Feb 2012
    Miasto
    Rumia
    Posty
    136

    Domyślnie Odp: Sprzęt do ślubów cz. III

    Cytat Zamieszczone przez michael_key Zobacz posta
    Arni nie nakręcaj się
    Spoko, mam ciekawsze zajęcia, niż nakręcanie się wiecznymi krytykantami. Niektórzy chyba tylko po to pojawiają się na forach ...
    Cytat Zamieszczone przez michael_key Zobacz posta
    ludziom bardziej zależy na ciekawych ujęciach niż masie wodotrysków w postaci przesadzonej obróbki (kolorystyki) i wideo prezentacji w pakiecie na DVD czy w HD.
    To wziąłbym w grubą czerwoną ramkę i przykleił na początku tego tematu.
    Jeżeli jakieś zdjęcie jest naprawdę fajne, ląduje w labie, a później w formacie 10x15 w albumie. Zajmuje się tym Żona i z tego co wiem, nie Ona jedna tak postępuje. Do takich fotografii nie potrzeba HD, 3D, ani żadnych innych D.
    EOS 60D + C50/1.8 + C24-105/4.0 L + S10-20/4.0-5.6 EX DC HSM + S30/1.4 EX DC HSM + T70-300/4.0/5.6 SP Di VC USD
    Metz 50 AF-1 + Hama Traveler Pro
    E-system przeszedł do historii ...

  10. #1480
    Coś już napisał Awatar motoko
    Dołączył
    Feb 2007
    Miasto
    Westquarter / Szkocja
    Wiek
    48
    Posty
    89

    Domyślnie Odp: Dylemat przed kupnem CD60 i Canon EF 24-105mm f/4 L

    Cytat Zamieszczone przez centur Zobacz posta
    Milka, a możesz zapodać jakieś fotki ślubne jakie już zrobiłaś ??? moje zdanie jest takie że w komercyjne śluby z cropem i ciemnymi zoomami (powyżej f 2.0) to w ogóle nie ma co się pchać no ale może Twym targetem będą mniej wymagający klienci, tacy do 1200zł to wtedy się zastanowimy.....
    Kurde, to zoomy 2.8 sa ciemne? Bo z jasniejszych niz 2.8 to znam tylko Zuiko 35-100

    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    I cyfra i analog...

Strona 148 z 150 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •