Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Jaka karta pamięci inna niż san disk

  1. #1
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    75

    Domyślnie Jaka karta pamięci inna niż san disk

    Jaką kartę pamięci polecacie głównymi warunkami są inna firma niż sandisk, porządnie wykonana.

  2. #2
    Dopiero zaczyna Awatar matefusz
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    49

    Domyślnie

    Brak. Sandisk najlepszy! :F A tak na serio co Ci w nim nie pasuje?

    Mam Sandiska Extreme III 4GB i startuje w ułamku sekundy (50D). Z Kingstonem 8GB jest gorzej, przez 1-2 sekundy świeci się czerwona dioda i dopiero startuje.

    Na Twoim miejscu kupiłbym Lexara

  3. #3
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    75

    Domyślnie

    Sandisk jest super z tym, że dziewczyna także fotografuje. Mamy łącznie 5 kart Sandisk'a w tym u niej 5 u mnie 0 a chciałem dzisiaj wyjść na spacer...

    Kingoston'a to i ja odradzam jeden mi gubił pliki

    Masz jakieś doświadczenia z Lexar'em?
    Ostatnio edytowane przez frani0 ; 29-04-2012 o 19:26

  4. #4
    Dopiero zaczyna Awatar matefusz
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    49

    Domyślnie

    Doświadczeń osobistych z nim nie mam. Znajomi mają i chwalą.

    Nadal nie rozumiem Twojego problemu z sandiskiem. Zabierz dziewczynie 2 karty i po problemie.

  5. #5
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    75

    Domyślnie

    Wiesz co o to chodzi, że ok zabiorę mimo to potem jakimś dziwnym trafem wszystkie znów są u niej... Jeśli kupię sobie inną firmę to na pierwszy rzut oka będę widział która moja i temat zakończy się bez sprzeczek("na którejś są moje zdjęcia") i tym podobnych.

  6. #6
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matefusz Zobacz posta
    Brak. Sandisk najlepszy! :F A tak na serio co Ci w nim nie pasuje?
    wolno.
    drogo.

    ?
    starczy?

    Cytat Zamieszczone przez matefusz Zobacz posta
    Mam Sandiska Extreme III 4GB i startuje w ułamku sekundy (50D). Z Kingstonem 8GB jest gorzej, przez 1-2 sekundy świeci się czerwona dioda i dopiero startuje.
    mam Transcenda 400x, Lexara 300x, Lexara 200x, Preteka 233x i PQI 150x. wszystko dziala o niebo lepiej od Sandiska Ultra II (w sensie zgrywania na kompa czy image tank), a kosztowalo mniej niz ten SanDisk. stad tez moje pytanie: dlaczego w ogole rzucac sie na SanDiska, jesli to jest drogie a jakosciowo dziadostwo?

    za cene Extreme to mozna kupic 2 ekwiwalentnte karty Transcenda czy Adata. pod wzgledem pojemnosci i predkosci. rowniez niezawodnosci...



    Cytat Zamieszczone przez frani0 Zobacz posta
    Masz jakieś doświadczenia z Lexar'em?
    mialem dawno temu Leksary 8x i 12x (w pojemnosciach 16MB i 128MB - tu jest literka M, nie G!), teraz mam dwa 8GB (jeden UDMA 300x i jeden Premium 200x). nigdy nie mialem z nimi problemow. oba nowe szybko sie zgrywaja w czytniku i nigdy nie przyspozyly zadnych problemow w uzytkowaniu.

    rowniez problemow nie mialem nigdy z Pretekiem, PQI (mialem lacznie 4 karty), Kingstonem, Transcendem...


    Cytat Zamieszczone przez frani0 Zobacz posta
    Wiesz co o to chodzi, że ok zabiorę mimo to potem jakimś dziwnym trafem wszystkie znów są u niej... Jeśli kupię sobie inną firmę to na pierwszy rzut oka będę widział która moja i temat zakończy się bez sprzeczek("na którejś są moje zdjęcia") i tym podobnych.
    kup sobie jakies naklejki kolorowe i naklej na swoje karty. albo alternatywnie: zerwij naklejki ze swoich, bedzie latwo odroznic.
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 29-04-2012 o 19:54
    www albo tez flickr

  7. #7
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    75

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    wolno.
    drogo.

    ?
    starczy?


    mam Transcenda 400x, Lexara 300x, Lexara 200x, Preteka 233x i PQI 150x. wszystko dziala o niebo lepiej od Sandiska Ultra II (w sensie zgrywania na kompa czy image tank), a kosztowalo mniej niz ten SanDisk. stad tez moje pytanie: dlaczego w ogole rzucac sie na SanDiska, jesli to jest drogie a jakosciowo dziadostwo?

    za cene Extreme to mozna kupic 2 ekwiwalentnte karty Transcenda czy Adata. pod wzgledem pojemnosci i predkosci. rowniez niezawodnosci...
    A którą z tych firm polecasz? Osobiście skłaniam się ku Lexar'owi. Głównym kryterium jest pewność działania.

  8. #8
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez frani0 Zobacz posta
    A którą z tych firm polecasz? Osobiście skłaniam się ku Lexar'owi. Głównym kryterium jest pewność działania.
    jesli o mnie chodzi - kazda jest rownie dobra, bo z zadna nie mialem nigdy problemu. wybieralbym wedlug ceny, wiec w tym wypadku (jesli dobrze pamietam) Transcendy.
    www albo tez flickr

  9. #9
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie

    Lexara tyle, że ja tu widzę bardziej problem psychologiczny niż techniczny .
    Akustyk - moim zdaniem mocno przesadzasz pisząc o Sandisku - dziadostwo.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 29-04-2012 o 20:15
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #10
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Akustyk - moim zdaniem mocno przesadzasz pisząc o Sandisku - dziadostwo.
    nie no, warunek konieczny spelnia - zdjec nie gubi. ale patrzac na relacje szybkosci do ceny to SanDisk jest mocno ponizej innych marek...

    z drugiej strony - mam Ultre 15MB/s. jest to tak sakramencko cienka karta pod wzgledem wydajnosci, ze nawet przy PQI 150x to jest wstyd, o szybszych kartach nie wspominam...
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 29-04-2012 o 20:31
    www albo tez flickr

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •