Strona 169 z 222 PierwszyPierwszy ... 69119159167168169170171179219 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 681 do 1 690 z 2211

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro II

  1. #1681
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    Nie widzę w tym nic dziwnego, że ktoś sprzedając sprzęt stara się maksymalnie zwiększyć zysk - jeśli wszystkie aukcje są odpowiednio (rzetelnie) opisane. Gdy coś sprzedawałem, starałem się dokładnie opisać skład zestawu, z zaznaczeniem czy coś jest "oryginałem" czy "zamiennikiem" (bo to w oczywisty sposób wpływa na wartość przedmiotu).
    To pokazuje że zależy ci na świadomości kupującego a nie tylko i wyłacznie na zysku, niektórzy pracują i sprzedają tylko dla zysku i specjalnie dla tego stworzą taki opis jaki trzeba by sprzedać towar, nie ma w tym nic złego jezeli kupujący bierze coś n hop siup.

    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    "potem do ceny zakupu będziecie musieli doliczyć koszt oryginalnej ładowarki, akumulatora, osłony przeciwsłonecznej"
    Możesz mi nie uwierzyć, ale przez wiele lat korzystałem z "nieoryginalnych" akumulatorów i osłon przeciwsłonecznych, trafiła się też "nieoryginalna" ładowarka (dokupiona ze względu na możliwość ładowania w samochodzie), więc nie każdy będzie "musiał" dokupować oryginalne akcesoria.
    większość aku w mojejtorbie to były zamienniki i działały super, to samo z ładowarką. Nie ma co się mazać, jeżeli kupiłeś taki sprzęt i nie doczytałeś aukcji albo nie dopytałeś niestety nie jest to wina sprzedającego. Jeżeli na aukcji ktos wystawi "czerwone włoskie auto" to nie znaczy ze jest to ferrari, a moze byc to nas powszechny "maluch" .
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  2. #1682

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    a dla mnie jest to dalej nie fair jak się maniupuluje odpowiednim opisem

    Mam do zaoferowania nową lustrzankę canon 7D - bez obiektywu
    Jestem pierwszym i jedynym właścicielem aparatu. Kupiony pod koniec 2012 roku do używania jako zapas i nie było potrzeby używania go.
    Aparat jest JAK FABRYCZNIE NOWY. Licznik migawki wskazuje zrobionych 1383 zdjęcia w ramach testu czy działa.
    Sprawdzone w programie do tego przeznaczonym.
    Nigdy nie był uszkodzony a także nie było żadnej ingerencji zewnętrznej, nigdy mi nie upadł.
    Na zdjęciach widać wszystkie kluczowe miejsca i ich stan.
    APARAT NIGDY NIE KRĘCIŁ FILMÓW - STAN MATRYCY IDEALNY.
    Nic nie jest połamane ani pęknięte ! APARAT JEST JAK FABRYCZNIE NOWY.
    Czasami warto dopłacić trochę i mieć pewny i sprawdzony sprzęt.
    W zestawie aparat 7D mk1 ,bateria, ładowarka,

  3. #1683
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    ale co to ma wspólnego z działem "podejrzane aukcje"????
    nowy sprzet moze kosztowac +/- 1000 pln na szt w zależności od sklepu
    takie samo cwaniactwo ,nic więcej
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  4. #1684
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez mirekxx Zobacz posta
    a dla mnie jest to dalej nie fair jak się maniupuluje odpowiednim opisem

    Mam do zaoferowania nową lustrzankę canon 7D - bez obiektywu
    Jestem pierwszym i jedynym właścicielem aparatu. Kupiony pod koniec 2012 roku do używania jako zapas i nie było potrzeby używania go.
    Aparat jest JAK FABRYCZNIE NOWY. Licznik migawki wskazuje zrobionych 1383 zdjęcia w ramach testu czy działa.
    Sprawdzone w programie do tego przeznaczonym.
    Nigdy nie był uszkodzony a także nie było żadnej ingerencji zewnętrznej, nigdy mi nie upadł.
    Na zdjęciach widać wszystkie kluczowe miejsca i ich stan.
    APARAT NIGDY NIE KRĘCIŁ FILMÓW - STAN MATRYCY IDEALNY.
    Nic nie jest połamane ani pęknięte ! APARAT JEST JAK FABRYCZNIE NOWY.
    Czasami warto dopłacić trochę i mieć pewny i sprawdzony sprzęt.
    W zestawie aparat 7D mk1 ,bateria, ładowarka,
    ale co tu jest manipulowane, napisane ze aparat uzywany, napisany przebieg, są foty sprzetu wiec widac stan, w zestaie jest bateria i ładowarka to czy oryginalna czy nie to juz niewiadomo ale jest. wystarczy napisac maila z pytaniem proste...

    To czekaj, jak poszedłem w tym roku kupić od NINTENDO nowe 3ds xl i nie bylo w zestawie ładowarki a sprzedawca nie zaznaczył ten ifnormacji to znaczy ze mam być zły? czy ze nie dopytalem? Zgodnie z twoim tokiem myślenia nalezy napisać ze w zestaiwe nie ma karty, nie ma osłony na lcd itp itd . Mirekxx opanuj się, czuje ze poprostu kupiles sprzęt od tego typka i teraz jestes smutny, zamiast robić zdjęcia.
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  5. #1685

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez mirekxx Zobacz posta
    Opiszę wam pewne cwaniackie zachowanie sprzedającego na allegro, uf sprzedający posiada kilka kont na allegro i wystawia na nich różne sprzęty foto, na kilku aparaty i obiektywy a na innych akcesoria , co ciekawe żeby zwiększyć zarobek wpadł na dość szczególny sposób , a mianowicie w zestawach z aparatami zamienia oryginalne ładowarki i akumulatory i dodaje najtańsze chińskie a oryginalne ładowarki i akumulatory sprzedaje oddzielnie ale to nie wszystko tak samo robi z obiektywami w których są np. w zestawach oryginalne osłony i miękkie etui, obiektywy sprzedaje bez tych akcesoria a osłony i etui wystawia na oddzielnych aukcjach i innych kontach, tak dla przykładu ładowarka chińska LC-E6E kosztuje 20zł a on oryginał sprzedaje za 120zł, dodatkowa stówka wpadła, wiec zanim kupicie na aukcji w której są piękne zdjęcia sprzedawanego aparatu lub obiektywu ale nie widać jakie akcesoria wchodzą w zestaw a w opisie w sposób mętny jest napisane co wchodzi w zestaw, zapytajcie sprzedającego czy daje oryginalne akcesoria bo potem do ceny zakupu będziecie musieli doliczyć koszt oryginalnej ładowarki, akumulatora, osłony przeciwsłonecznej lub jeszcze innych akcesoria .
    Nie chce wskazywać palcem tych kont na allegro ale to bardzo nie fair podejście do kupującego
    ja tylko napisałem jak sprawa wyglada chcecie kupujcie wasz wybór

  6. #1686
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez mirekxx Zobacz posta
    ja tylko napisałem jak sprawa wyglada chcecie kupujcie wasz wybór
    Bóg zapłać
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  7. #1687

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    widocznie ja ma inne podeście do życia i inne standarty fair play pewnie nie na dzisiejsze czasy

  8. #1688
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 283

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    jakie standardy? jakie fair play?
    misiu puszysty
    ładowarka ,bateria to tylko akcesoria
    kupiłeś ,jesteś niezadowolony to mu zwróć
    czego jego nie meczysz tylko nas?
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  9. #1689
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez mirekxx Zobacz posta
    widocznie ja ma inne podeście do życia i inne standarty fair play pewnie nie na dzisiejsze czasy
    ale poczekaj napisane jest BATERIA,ŁADOWARKA jezel ibył to w zestawie to niem atutaj nic podejrzanego, problem kupującego ze założył ze jest to ORYGINAŁ, ostatnio srpzedawałem tutaj aparat i wystawiłem body + 8 aku, jakos kolega nie mial problemu z tym ze chyba 6 z nich to zamienniki
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  10. #1690

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    zacytuje na to wszystko Kazika

    "Mój świat, powiadam, jest chory
    Władają nim potwory
    Jest coraz bardziej normalne
    Tylko to co jest bardziej nachalne
    Najlepsze jest to co się sprzeda
    Chujowe to co sprzedać się nie da
    Każdy to widzi, w środku miasta
    Statua z gówna wyrasta "

Strona 169 z 222 PierwszyPierwszy ... 69119159167168169170171179219 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •