Strona 119 z 222 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129169219 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 181 do 1 190 z 2211

Wątek: Podejrzane aukcje na Allegro II

  1. #1181
    Coś już napisał Awatar Boogie
    Dołączył
    Apr 2013
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    43
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Tego tzn którego?

  2. #1182
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez fryz Zobacz posta
    Witam wszystkich zalogowałem się tutaj bo zostałem oszukany przez tego allegrowicza.Kupiłem od niego trochę płyt za sporo pieniądze i wiadomo jakie zakończenie...Sprawę zgłosiłem na policję i mam nadzieję że go znajdą albo już to zrobili.Jak płatność była przez payu to na jakieś konto musiały iść te pieniądze tak ? Allegro poda policji numer konta więc wtedy od razu dojdą do właściciela konta i będzie po sprawie (mam nadzieję) bo w końcu na jakieś konto te pieniądze musiały iść i jakoś wypłacić je musiał
    Program Ochrony Kupujących - regulamin to sobie przeczytaj - bolek wrzucał wcześniej

    Cytat Zamieszczone przez Boogie Zobacz posta
    Tego tzn którego?
    kilka stron wstecz
    Informacje o Użytkowniku jasiewicz775 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  3. #1183
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Canon 17/2.8 TS-E Ideał jak nowy Gwara
    Interfoto: Canon 17/2.8 TS-E Ideał jak nowy Gwara (4200194814) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Jak można atrakcyjnie zareklamować swój towar

  4. #1184
    Bywalec Awatar Canonierzysta
    Dołączył
    Feb 2012
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    185

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez fryz Zobacz posta
    Allegro poda policji numer konta więc wtedy od razu dojdą do właściciela konta i będzie po sprawie (mam nadzieję) bo w końcu na jakieś konto te pieniądze musiały iść i jakoś wypłacić je musiał
    Nie wiem jak Allegro, ale bank wcale nie musi podawać do kogo należy konto... ze względu na ochronę danych osobowych... chyba, że coś się ostatnio zmieniło i banki udzielają takich informacji na każde zawołanie Policji, w co wątpię.

    Taką decyzję wydaje sąd i dopiero gdy ten uzyska podstawę do wydania takiej decyzji to Policja może coś działać...

    Jeśli konto jest w Polskim banku to pół biedy, gorzej jak taki oszust ma konto na Kajmanach albo jeszcze w jakimś Belize...

    Jeśli przez Program Ochrony Allegro kasy nie odzyskasz, to licząc na naszą Policję nie wygrasz...
    EOS R|EOS 50D|C24-105L|50mm 1,8STM|Samyang 8mm|Stroboss 60evo|430EXII|Nieustanny rozwój w pakiecie z nieustanną pasją;-)

    --==<<Jeśli martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią>>==--

  5. #1185
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Prokurator może zwolnić bank z tajemnicy.

  6. #1186
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    tyle że nawet jak zwolni - nie musi to skutkować ani ustaleniem kim jest oszust ani tym bardziej jego zatrzymaniem...
    konto może być na słupa

    finalnie poszkodowanym pieniądze odda POK tyle że to chwilę potrwa

  7. #1187
    Uzależniony Awatar ARN
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    wieś pod Warszawą
    Posty
    757

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez Sunders Zobacz posta
    Canon 17/2.8 TS-E Ideał jak nowy Gwara
    Interfoto: Canon 17/2.8 TS-E Ideał jak nowy Gwara (4200194814) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Jak można atrakcyjnie zareklamować swój towar
    Ale że co?
    Bo tą formułkę wklejają "od zawsze"...

  8. #1188
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2 746

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez ARN Zobacz posta
    Ale że co?
    Trochę go rozjaśnili

  9. #1189
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    26

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Witam
    Nie wiem czy to się kwalifikuje do tego topic'a ale natknąłem się na taką aukcję :

    Canon EF 24-105/4L IS + BOX + UV - GWARANCJA Łódź (4215289854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    W opisie "Obiektyw kupiony w Fotojoker w styczniu 2014r." i dalej "Zdjęcia są mojego autorstwa."

    Natomiast w zakończonych znalazłem podobną - w zasadzie identyczną:
    Canon EF 24-105/4L IS + BOX + UV - GWARANCJA Łódź (4180883190) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Z tą różnicą, że : " Obiektyw kupiony w EURO RTV w sierpniu 2013r. "

    A zdjęcia jakby te same.

    Wygląda dziwnie?

  10. #1190
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    589

    Domyślnie Odp: Podejrzane aukcje na Allegro II

    Cytat Zamieszczone przez afoka Zobacz posta
    Witam
    Nie wiem czy to się kwalifikuje do tego topic'a ale natknąłem się na taką aukcję :

    Canon EF 24-105/4L IS + BOX + UV - GWARANCJA Łódź (4215289854) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    W opisie "Obiektyw kupiony w Fotojoker w styczniu 2014r." i dalej "Zdjęcia są mojego autorstwa."

    Natomiast w zakończonych znalazłem podobną - w zasadzie identyczną:
    Canon EF 24-105/4L IS + BOX + UV - GWARANCJA Łódź (4180883190) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Z tą różnicą, że : " Obiektyw kupiony w EURO RTV w sierpniu 2013r. "

    A zdjęcia jakby te same.

    Wygląda dziwnie?
    Nigdy nie sądziłem, że mój rodzony brat może trafić tu na tapetę

    afoka, tak się składa, że 24-105 zakupiony w tym roku jest moją własnością i poprosiłem brata żeby wystawił go na allegro. Ten z 2013r był jego ale nie sprzedał się i postanowił go zostawić. Masz rację, zdjęcia są takie same, mój błąd bo sam mu powiedziałem, że nie ma sensu coś zmieniać bo oba wyglądają identycznie jak nowe w stanie sklepowym. Gdybyś chciał wiedzieć coś więcej lub wylegitymować mnie z dowodu zakupu i zgodności daty na karcie gwarancyjnej z tą na fakturze ( na dwóch dokumentach te same pieczątki fotojoker) to jestem do dyspozycji. Za brata mogę ręczyć a wiem, że sprzęt foto jaki posiada jest zawsze w stanie nie do odróżnienia od nowego, zresztą jak i mój.
    Ostatnio edytowane przez horak ; 06-05-2014 o 08:03

Strona 119 z 222 PierwszyPierwszy ... 1969109117118119120121129169219 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •