Strona 110 z 163 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 091 do 1 100 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #1091
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 413

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez jac+ Zobacz posta
    Który z futerałów byście polecali?
    Wybrałeś same zapinane na zamek błyskawiczny. Taki ma być czy tak to wyszło?
    Nie znoszę zapięć na zamek z zakrętami, ale to ja.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  2. #1092
    Uzależniony Awatar jac+
    Dołączył
    Jun 2006
    Wiek
    49
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Raczej tak ma być. Nie mam lepszych pomysłów.
    Mała spiżarnia: duża puszka, mniejsza puszka, pudełko sardynek, 5 słoików i naleśnik na deser

  3. #1093
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 413

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez jac+ Zobacz posta
    Raczej tak ma być. Nie mam lepszych pomysłów.
    Dla mnie lepszym rozwiązaniem jest klapka zapinana na plastikową zapinkę lub rzep (to już gorzej) i dodatkowo na zamek błyskawiczny jak już definitywnie się zamykamy.
    Coś w stylu Canon Zoom Pack lub Manfrotto Solo (nie znam tych holsterów ale chodzi mi o wygodę).
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  4. #1094

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Witam serdecznie wszystkich na forum To mój pierwszy post i już chciałem prosić was o pomoc.

    Posiadam sprzęt:

    Canon 650D
    Tamron 70-300 mm f/4-5.6 Di VC USD
    Canon 18-55 KIT
    Canon 50mm

    Jakieś drobiazgi jak ładowarka, baterie itp.

    Szukam plecaka w który bez problemu wejdzie tele zamocowane do body (łączna długość zestawu 23 cm)

    Miałem plecak kink kong z allegro za około 200 zł ale dość szybko odmówił posłuszeństwa i nie chce się już w taki badziew bawić.

    Poszukuje plecaka do 300 zł w który wejdzie cały sprzęt foto (z opcją że pojawi sie jeszcze lampa błyskowa i może jakieś jedno szkło) i dodatkowo najlepiej by była możliwość schowania jakiś rzeczy typu butelka z piciem bluza.

    Chce mieć plecak z którym będę mógł się wybrać na spacer w góry jak i na miasto.

    Najlepiej jak by miał możliwość szybkiego wyjęcia aparatu z boku.

    Zastanawiałem się nad Lowepro Fastpack 250 AW ale sam już nie wiem tyle się naczytałem że już zgłupiałem

  5. #1095
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    No to weź 350 AW troszeczkę większy
    Wymiary komory na aparat: szerokość-26cm x głębokość-14cm x wysokość-24,5cm
    Więc powinien spokojnie wejść, na górze masz miejsce na jakieś swoje rzeczy + ta nowa seria AW ma też mocowanie na statyw na boku no i kieszeń na laptopa

  6. #1096
    Uzależniony Awatar namoamo
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Wawa
    Wiek
    41
    Posty
    928

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Zdecydowanie, w góry nie brałbym Fastpacka. To typowo miejski plecak ewentualnie na krótkie plenery.

  7. #1097
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 346

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Sprawdź plecaki Benro z serii Quicken - mają wszystkie cechy, które wymieniłeś, musisz tylko dobrać odpowiednią wielkość. Używam największego (500N) już kilka sezonów i jestem zadowolony. Dlatego największy, że nie przeszkadza mi luz w plecaku i tak mi wygodniej, ale widzę, że koledzy starają się na ogół dobrać torbę/plecak "idealnie".
    Plecaki - Torby, pokrowce Benro z serii Quicken - Fotografia - Sklep internetowy Cyfrowe.pl
    BENRO PRECISION MACHINERY(ZHONGSHAN) CO, .LTD--TRIPOD,BALLHEAD,CAMERA BAG,QUICK RELEASE PLATE,PROFESSIONAL VIDEO TRIPOD,PROFESSIONAL VIDEO HEAD,PROFEESSIONAL CAMERA BAG,TRIPOD KIT

  8. #1098

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Benro ciekawe ale połączenie górnej i dolnej komory jest wg mnie zbyt "elastyczne" wiec jak wsadzę butelkę z piciem na górę to się zbytnio "wygnie" w dół.

  9. #1099
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 346

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ta półka ma rzep ze wszystkich 4 stron, co ją stabilizuje gdy przednia klapa jest zamknięta, czyli w normalnej pozycji używania plecaka. Ale dobrze zauważyłeś: przerobiłem tę przegródkę po dwóch wycieczkach, wyciągając oryginalną piankę i wstawiając cienką sklejkę, oczywiście z czymś miękkim. Więcej niedogodności nie stwierdziłem.

    --- Kolejny post ---

    Kiedyś rozważałem jeszcze plecaki Naneu Adventure - przegrały ze względu na cenę i mniej wygodny dostęp do aparatu.
    Niestety, nie znalazłem innych plecaków, które miałyby wystarczająco duży przedział niefotograficzny.

  10. #1100
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ja mam Lowepro DSLR Video Fastpack 250 AW.
    6d + C 100-400 wchodzi, do tego jeszcze dwa szkła i lampa.
    Jestem z niego bardzo zadowolony, przystępna cena / dobra jakość, na co dzień OK, ale jak mam zabrać większość swojego sprzętu to już trochę ciasno.
    Do Twojego zestawu na pewno się nada, ale wybór jakiś masz, więc Twoja decyzja

Strona 110 z 163 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120160 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •