Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: [tryton] ludzie i portrety

  1. #21

    Domyślnie Odp: [tryton] ludzie i portrety

    Zgadzam się z kolegami wyżej, brakuje mi klimatu metalowej kapeli, emocji...

  2. #22
    Bywalec Awatar Max13
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Hither and Thither
    Posty
    197

    Domyślnie Odp: [tryton] ludzie i portrety

    Technicznie wyszlo OK - dobra obrobka BW, kadry, swiatlo tez dobre z lekkim uzyciem winiety na kilku - nie wchodze w szczegoly czy modele wygladaja bardziej na "metal" czy "rock" . Najbardziej podoba mi sie 17. Nastepne proponuje z "akcji" koncertowej....

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    1 055

    Domyślnie Odp: [tryton] ludzie i portrety

    Na 11 calkiem metalowe tlo . Zeby jeszcze modele nie usmiechali sie "polgebkiem" byloby dobrze.
    Ostatnio edytowane przez Usjwo ; 13-11-2013 o 06:16

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1 631

    Domyślnie Odp: [tryton] ludzie i portrety

    A którzy, bom ciekaw twego znawstwa ubioru metalowego?
    Na 12 3 po środku (a i te adidasy po lewej jakoś matalowe nie są). Faktycznie gimbaza. Tylko czarne glany są naprawdę fany.

    8 nie rozumiem czemu ten jeden patrzy się poza kadr.

    I tak ode mnie. Używaj jakiejś dłuższej ogniskowej. Nie wiem po co tak przerysowywać.

    Na plus konwersja do BW.

  5. #25
    Uzależniony Awatar tryton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    557

    Domyślnie Odp: [tryton] ludzie i portrety

    Ho, ho szkoda, że w dziale przyrodniczym nie ma nigdy tak szybkiego i licznego odzewu
    To w takim razie mój ruch, czyli odpowiedź. Jak teraz na to patrzę, to faktycznie przydałyby się bardziej groźne miny i emocje, a jak już są to nie wszystkie na raz. Generalnie moim zamysłem było faktycznie stworzyć klimat twardego zespołu metalowego i jak widać z komentarzy nie do końca się udało. Ale nie miało tak być na każdym zdjęciu i za wszelką cenę, bo robiąc im dużo różnych zdjęć portretowałem chłopaków też jako ich samych. A chłopaki w tym wieku choć z mrocznymi duszami to są po prostu weseli osobnicy, wyluzowani we własnym towarzystwie i sami swoje groźne miny traktowali jako wygłupy, co skutkowało ogólną wesołością. I myślę, że głównie to udało mi się uchwycić na zdjęciach, co też mnie jakoś cieszy, bo portret polega na pokazaniu kogoś jakim jest. No a klimat metalowy na tym ucierpiał nieco.

    A jeszcze zamykając trochę offtopowy temat butów, to tak naprawdę takie białe buty typu "adidas z jęzorem" były właśnie obuwiem metalowców. Można pooglądać sobie dawniejsze zdjęcia takich zespołów jak Metallica, Slayer itp. Glany przyszły później i zapożyczone zostały od punków. Co do mody na dziś to nie mam pewności, bo piszę o tym pamiętając co nosiliśmy na sobie 20 lat temu (bo sam byłem metalem) - mieliśmy takie białe buty a potem glany też. A już tak wspominając, to najgorsze były obcisłe czarne spodnie - szczyt niewygody
    Tryton
    --------------------------------------------------------------
    5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar jacek_73
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    53 N, 18 E
    Wiek
    50
    Posty
    2 587

    Domyślnie Odp: [tryton] ludzie i portrety

    Cytat Zamieszczone przez tryton Zobacz posta
    ... pamiętając co nosiliśmy na sobie 20 lat temu (bo sam byłem metalem) - mieliśmy takie białe buty a potem glany też...
    Punki nosili sznurowane, natomiast metalowcy zwykłe wojskowe kamasze, których nie dopinali i przez to wydawały one "taki metaliczny" dźwięk. A moda na różnego rodzaju "bumety" i "sofiksy" przyszła przy okazji. W zasadzie nie było wyboru (zwłaszcza przy +40stopniach)



    P.S.
    Zimą można było się zrelaksować w śniegowcach relaksach

    P.S.II
    Wątki przyrodnicze służą kontemplacji (i chyba nie tylko dla mnie).
    Jestę fotografę
    miszcz martwi się o podpis

  7. #27
    Uzależniony Awatar tryton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    557

    Domyślnie Odp: [tryton] ludzie i portrety

    No to zmieniamy klimat o 180 stopni. Dwie sesje z córeczką mojej kuzynki:

    cz. 1 - rok 2012

    22.


    23.


    24.


    25.


    cz. 2 - rok 2013

    26.


    27.


    28.


    29.


    30.


    31.


    32.


    33.
    Tryton
    --------------------------------------------------------------
    5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

  8. #28
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Kraków
    Posty
    178

    Domyślnie Odp: [tryton] ludzie i portrety

    W roli tła dla metalkapeli wystąpił między innymi Fort Borek, jak widzę. Szkoda, że do wnętrz nie weszliście

  9. #29
    Uzależniony Awatar tryton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    557

    Domyślnie Odp: [tryton] ludzie i portrety

    Cytat Zamieszczone przez krakał Zobacz posta
    ...Szkoda, że do wnętrz nie weszliście
    Weszliśmy i robiliśmy, tylko akurat nie wstawiłem ich
    Tryton
    --------------------------------------------------------------
    5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

  10. #30
    Bywalec Awatar Max13
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Hither and Thither
    Posty
    197

    Domyślnie Odp: [tryton] ludzie i portrety

    Bardzo dobra seria, pomimo ròżnicy czasu trzymajaca ten sam styl. Ogladam na ipadzie, daleko od domu ale kolory bardzo mi sie podobaja. Kadr na 25 podoba mi się, na23 moze troche za ciasno, 33 tez fajnie wyszło.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •