Strona 33 z 48 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 471

Wątek: [Dawid_Gaszynski] Sport

  1. #321

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Cytat Zamieszczone przez Dawid_Gaszynski Zobacz posta
    Rozumiem, że Twój wpis jest reakcją na krytykę dotyczącą braku ostrości na Twoim zjdęciu ?
    Nigdy w życiu.
    Nie odgrywam się za krytykę, bo właśnie o nią na forum chodzi. Świadomy jestem tego, ze moje zdjęcie nie jest dobrze trafione, ale cóż stało się poszło w sieć i już tego nie zmienię.
    Z wcześniejszych swoich zdjęć dzisiaj się już tylko śmieję i dlatego przebudowałem swojego bloga i to co miałem na Flickr.

    Już kilka razy pisałem Ci o zamkniętych oczach, bo w moim przypadku zawsze był to zarzut ze strony fotoedytorów. I dla mnie są one też słabe. Już wolę z konkretnym wytrzeszczem .
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  2. #322
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Fotoed... kto ? To ci ludzie, którzy zamieszczają po gazetach zdjęcia robione telefonami, zdjęcia nie z tego meczu z kretyńskim podpisem... Mnie nie interesuje ich zdanie.

  3. #323

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Cytat Zamieszczone przez Dawid_Gaszynski Zobacz posta
    Fotoed... kto ? To ci ludzie, którzy zamieszczają po gazetach zdjęcia robione telefonami, zdjęcia nie z tego meczu z kretyńskim podpisem... Mnie nie interesuje ich zdanie.
    Widzę, że z dobrymi miałeś do czynienia .
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  4. #324
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Taki jest poziom mediów w Polsce więc dla mnie ten czy inny dziennikarzyna, fotoedytorzyna czy inny taki nie jest wyznacznikiem poziomu.

  5. #325
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    mi zamknięte oczy nie przeszkadzają, jeśli jest to zdjęcie z akcji pokazujące emocje, wysiłek itp

    jeśli chodzi o fotoedytorów i gazety to tam jest nacisk na coś innego, ich nie interesują zdjęcia z walki, oni chcą po prostu morde zawodnika dobrze widoczną,
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  6. #326

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Cytat Zamieszczone przez sebcio80 Zobacz posta
    jeśli chodzi o fotoedytorów i gazety to tam jest nacisk na coś innego, ich nie interesują zdjęcia z walki, oni chcą po prostu morde zawodnika dobrze widoczną,
    Teraz pojawia się pytanie: chcą, czy muszą chcieć bo nie ma wyboru?

  7. #327
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Cytat Zamieszczone przez Zelber Zobacz posta
    Teraz pojawia się pytanie: chcą, czy muszą chcieć bo nie ma wyboru?
    nie wiem, trzeba ich pytać,

    ja wiem tyle, że jak robiłem żużel do Tygodnika Żużlowego i Słowa Sportowego to mieli do mnie pretensje, że wrzucam za dużo zdjęć z toru z meczu, obie gazety chciały więcej zdjęć z parku maszyn z twarzami zawodników, mecz ich nie interesował, z niego wystarczyło 1-2 zdjęcia + ewentualne upadki,

    w dalszym ciągu tak jest, teraz fotoreporter sportowy właściwie nie musi robić zdjęć na meczu (nie licząc piłki bo z niej do druku idzie dużo fotek), wystarczy na rozgrzewce obcykać każdego, potem trenera podczas spotkania i można iść do domu,
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  8. #328
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    chca to co najlepiej sie sprzedaje

  9. #329

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Twarze zawsze są pożądane, bo zawodnicy przechodzą między klubami, biją ochraniaczy w windzie, a trenerzy zmieniają się częściej niż panienka majtki. Wtedy twarz jest potrzebna.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  10. #330
    Coś już napisał Awatar Dawid_Gaszynski
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    93

    Domyślnie Odp: [Dawid_Gaszynski] Sport

    Dla mnie ten czy inny fotoedytor/dziennikarzyna nie jest wyznacznikiem poziomu fotograficznego. Tym bardziej tu, na forum gdzie każdy z nas może wrzucać zdjęcia bez oglądania się na ten czy inny aspekt związany z publikacją zdjęć.

    Niech najlepszym podsumowaniem profesjonalizmu fotoedytorów będzie podpis spod zdjęcia sportowego w GW.

    "Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Polska - Norwegia. Tyłem Jakub Łucak"
    I duże zdjęcie, na którym bohater artykułu jest tyłem i to nawet nie w jakiejś ciekawej pozie. Takie miernoty, które zamieszczają tego typu kwiatki mają wyznaczać mi kierunek robienia zdjęć ?

    Rozumiem, że zarobkując w ten czy inny sposób (agencja,portal,gazeta,organizator imprezy) trzeba często robić zdjęcia pod zleceniodawcę, ale w ostateczności to forum jest dla nas i każdy z nas powinien pokazywać takie zdjęcia jakie mu się podobają, a nie jakie podobają się Jego sąsiadowi czy fotoedytorowi.
    Ostatnio edytowane przez Dawid_Gaszynski ; 06-02-2016 o 12:09

Strona 33 z 48 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •