Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Canon 40d err 01 nie dział af

  1. #1
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    6

    Domyślnie Canon 40d err 01 nie dział af

    Bardzo proszę napisz jeszcze raz po polsku o co ci chodzi. Pisanie w ten sposób jest lekceważeniem forowiczów.
    Ostatnio edytowane przez Kolekcjoner ; 21-04-2011 o 15:35

  2. #2
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    6

    Domyślnie

    Jakie lekceważenie czy pan nie rozumie tego wpisu to łopatologicznie jeszcze raz canon 40d wyswietla err 01 nie działa af takie sa objawy sprzętu co tu tłumaczyć dziecko zrozumie ?

  3. #3
    Bywalec Awatar tasia
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Maszewo
    Wiek
    46
    Posty
    206

    Domyślnie

    W takim razie czego nie rozumiesz skoro dziecko zrozumie.
    Canonierzy! Nadszedł czas działania
    >> Canon-FOTO-Klub <<

  4. #4
    Dopiero zaczyna Awatar Endriu86
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Tricity [GDY]
    Wiek
    37
    Posty
    44

    Domyślnie

    Może chociaż jakaś interpunkcja?
    1V-HS, 30D, FX-D, ProSD

    Narzędzia pracy...

  5. #5
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2010
    Miasto
    Toruń
    Posty
    734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez SNAJPERWILD Zobacz posta
    Jakie lekceważenie czy pan nie rozumie tego wpisu to łopatologicznie jeszcze raz canon 40d wyswietla err 01 nie działa af takie sa objawy sprzętu co tu tłumaczyć dziecko zrozumie ?
    Kropki, przecinki - cała gramatyka -> przecież żyjemy w POLSCE. O to dokładniej chodziło.

    Za bardzo Panikujesz. Jeden przeczyściłeś te styki? Na obiektywie i na aparacie?

    2. Jeśli to jednak nie pomoże i jest tak jak piszesz - z każdym obiektywem nie działa af - to pozostaje Ci telefon do serwisu i jego naprawa. Kosztów Ci niestety nie podam.

    Aha i w żadnym stopniu nie padła Ci migawka.

  6. #6
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Err01 - błędy w komunikowaniu się aparatu z obiektywem. Wyczyść styki na obiektywie i na złączu aparatu z obiektywem
    Wystarczy chwilę pogooglać.
    http://canon-board.info/showthread.php?t=856
    http://canon-board.info/showthread.php?t=66957
    http://canon-board.info/showthread.php?t=61449
    http://canon-board.info/showthread.php?t=29554
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  7. #7
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    20

    Domyślnie

    To ja dodam coś od siebie tu żeby nie zaśmiecać forum nowymi wątkami mam problem z AF w Canonie 50d. Generalnie wszystko jest ok ale jak włączę podgląd na żywo wówczas nie działa AF nie wiem czy coś z ustawieniami skopałem. Może jakaś rada co z tym zrobić??

  8. #8

    Domyślnie

    instrukcję przeczytać...
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  9. #9
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2011
    Posty
    6

    Cool

    Kolekcjoiner napewno nie zrozumie
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez n00bek Zobacz posta
    kropki, przecinki - cała gramatyka -> przecież żyjemy w polsce. O to dokładniej chodziło.

    Za bardzo panikujesz. Jeden przeczyściłeś te styki? Na obiektywie i na aparacie?

    2. Jeśli to jednak nie pomoże i jest tak jak piszesz - z każdym obiektywem nie działa af - to pozostaje ci telefon do serwisu i jego naprawa. Kosztów ci niestety nie podam.

    Aha i w żadnym stopniu nie padła ci migawka.
    jak nie kropka to i nie przecinek a faktycznie uszkodzona przesłona jest spokojnie styki to ja czyszczę od 77 roku i tego sie nazbierało jakbys miał tyle za soba to sacrum profanum bys nie uprawiał na tym smiesznym forum
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    no młody ale sie wysiliłes jak miałem 33 jak ty to era cyfrówek weszła i miałem pierwszego canona i nikona w okolicy z górnej półki oczywiście a to goglenie macie juz we krwi sciagając na lekcje i na klasówki
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    no młody ale sie wysiliłes jak miałem 33 jak ty to era cyfrówek weszła i miałem pierwszego canona i nikona w okolicy z górnej półki oczywiście a to goglenie macie juz we krwi sciagając na lekcje i na klasówki
    !!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
    Cytat Zamieszczone przez endriu86 Zobacz posta
    może chociaż jakaś interpunkcja?
    te senior a ty pewnie zaczynasz raczkowac to chociaz nieśmiec tu tylko ucz sie jeszcze
    Ostatnio edytowane przez SNAJPERWILD ; 23-04-2011 o 23:16 Powód: Automerged Doublepost

  10. #10
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Wystarczy tego trollowania. Jak ktoś nie umie pisać po polsku to niech próbuje szczęścia na zagranicznych forach .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •