Strona 71 z 183 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381121171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #701
    mrkeslawowski
    Guest

    Domyślnie

    siema odrazu wystartuję z pytaniem czy stare analogowe szkła np FD (http://www.allegro.pl/item342119969_...gajacych_.html) bedą pasowały do mojego 350d ? pozdrawiam
    daje adres fotologa - http://www.kes.fotolog.pl

  2. #702
    100dool
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich (:,
    wypada się ładnie przedstawić więc się przedstawiam (:
    na imię mam Krzysiek, fotografią interesuje się już dłuższy czas, zaczynałem od zenita (12xp i TTL), cyfrówka pierwsza to sony H2, a teraz jestem posiadaczem 350d.
    moje plfoto: http://plfoto.com/146674/autor.html (wszystkie foty z H2 narazie)

  3. #703
    Początki nałogu Awatar Flanel
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Gdynia
    Wiek
    44
    Posty
    300

    Domyślnie Pra-powitanie

    Właściwie to może trochę dziwnie, ale chciałem się przywitać:razz:

    Choć na forum zarejestrowany jestem już parę lat, aktywnie uczestniczę w zasadzie od kilkunastu tygodni..

    Nie bez kozery powiem, że częściowo za to odpowiedzialna jest wymiana systemowa, i sprzedaż arsenału na forum 8)

    Mój faktyczny pseudonim ( nazwijmy go artystyczny ) to Bicki ( i tak mnie można wygooglać). Niestety, administracja nie chciała się zgodzić na przemianowanie.. A stary nick z okresu rejestracji, już dawno stracił na aktualności..


    Pstrykanie zacząłem 5 lat temu canonem A30. Miało to być kotletowe pstrykanie imprezowe, ale poprzez fascynację makro i dokonaniami FotmaNa (plftoto Fotoman765), zaczęła się faktyczna przygoda z fotografią.

    B. szybko zrozumiałem że to jest największy bakcyl mojego życia, i że kompakt to jednak nie to. Canonowi pozostałem wierny. 350D, 30D, a już jutro jak bozia da 5D.

    I tak to sobie leci. I mam nadzieje szybko mi nie przejdzie.

    Pozdrawiam forumowiczów, Trójmiejskich zwłaszcza

    ps. Specjalne pozdrowienia za opiekunów moich byłych maleństw

  4. #704
    Pramo
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich na forum canon-board.

  5. #705

    Domyślnie

    Witam!
    Pomyslalem sobie, ze tez warto wyjsc z cienia jako ze badaczem pisma w Canon-Board jestem juz od dluzszego czasu i nie ukrywam ze to wlasnie lektura tego forum sklonila mnie do wybrania tego a nie innego systemu.
    Mam na imie Mariusz, obecnie mieszkam w Gnieznie. Fotografia a raczej poczatkowo takim pstrykaniem zajalem sie w wieku 16 lat i tak to trwa juz ze 20 Aparaty byly rozne, w wiekszosci z ZSRR, Smienka, Zorka pozniej Start, jakis Canon i Practica, potem Zenit TTL, taplanie sie w chemii przy powiekszalniku piekne czasy! Pierwsza cyfra Lumix Fz30 a obecnie Canon 40d. Od 2 lat aktywnie uczestnicze w zajeciach Gnieznienskiej Akademii Fotografii Amatorskiej (GAFA) gdzie dzielimy sie swoimi doswiadczeniami i doskonalimy warsztat w zakresie fotografii plenerowej i studyjnej. Nie ukrywam ze z moja wieloletnia pasja wiaze plany zawodowe w niedalekim czasie, ale jak bedzie to czas pokaze
    Pozdrawiam serdecznie i zycze zawsze dobrego swiatla w obiektywach.
    ArtMoon.

  6. #706

    Domyślnie

    Witam wszystkich pożeraczy światła:-)

  7. #707
    baksiq
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich.

    Chciałem się przywitać jako nowy forumowicz Forum przeglądam już przeglądam od jakiegoś czasu ale przyszła pora na aktywowanie się.

    Pozdrawiam wszystkich!

    Michał

  8. #708
    Arloden
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    już jakiś czas przeglądam to forum i postanowaiłem sie zarejestrować. niedawno kupiłem sobie canona eos 300v z kitowy obiektywem, ale dokupiłem sobie obiektyw 50 /1.8. i mam już za sobą pare klisz...

    to wciąga...

    Pozdrawiam

  9. #709
    Dopiero zaczyna Awatar slawpl
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    28

    Domyślnie

    Czesc

    W koncu, po 4 miesiacach uzywania Canona sie zarejestrowalem ;p
    Na imie mam Slawek. Wczesniej, przez ponad 2 lata zdjecia robilem KM D7D jednak z pewnych wzgledow musialem zmienic sprzet i jakos tak trafilo na C40d.

    pozdrawiam

  10. #710
    cracku
    Guest

    Domyślnie

    Witam wszystkich!

    Od niedawna posiadacz dziadziusia 300D, narazie bez obiektywu:P

    O sobie w fotografie bawie sie gdzieś od roku. http:cracku.digart.pl <--skromna geleryjka

    Prywatnie tegoroczny maturzysta, stanu wolnego:P

    Lokacja_ Piotrków

Strona 71 z 183 PierwszyPierwszy ... 2161697071727381121171 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •