Strona 133 z 183 PierwszyPierwszy ... 3383123131132133134135143 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 321 do 1 330 z 1822

Wątek: Przywitaj się na forum!

  1. #1321
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janmar Zobacz posta
    Przestaję rozumieć.Do niedawna witaliśmy się inaczej.Teraz albo mało czasu albo ,lepiej się nie domyślać
    .We mnie zachwytu to nie budzi.Wolę normalne przywitanie.Odrobina szacunku nawet dla nieznajomych użytkowników nic nie kosztuje przecież.
    o tempora! o mores! ;-)
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  2. #1322
    freerootphoto
    Guest

    Domyślnie

    Witam , Zapewne jestem najmłodszym forumowiczem, Canon-board znalazłem kiedyś jak jeszcze jedyne co miałem w ręku to "małpki" , Fotografią hobbystycznie zajmuje się od roku
    Co do sprzętu (nie bijcie , słabiutko wiem) : Canon 550D+KIT+50mm f/1.8+Canon 75-300+(w tym miesiącu kupuje)Sigma 10-20. Myślę że pochwale się jakimiś nowymi pracami w najbliższym czasie i poddam się waszej srogiej krytyce

    LAT:17

  3. #1323
    Awatar grafplast
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    mińsk mazowiecki
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cześć.

  4. #1324
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2011
    Posty
    38

    Domyślnie

    Witam serdecznie i pozdrawiam.
    Fotografia dla mnie jest utrwalaniem własnej pamięci, dziennikiem mojego postrzegania.
    Podróżuję wyłącznie z aparatem.

    .................................................. .......................................
    50D; C10-22 f/3.5-4,5; C17- 40 f/4L; C50 f/1,4; C70-200 f/4LIS

  5. #1325

    Domyślnie

    Witam serdecznie wszystkich
    Mam na imię Bartek i mam 35 lat.
    Właśnie w te święta się "przesiadłem" z kompakta Fuji na lustrzankę. Nie jest to może jakiś wypas... ale na początki wystarczy ;-)(względy finansowe). Mikołaj mi przyniósł używanego Canona 400D + kit.
    Postaram się uważać na to co piszę, żeby Was nie zarzucać głupimi pytaniami, ale jeżeli się takie trafią - wybaczcie. Jestem świeżak
    Uczyć się, jeszcze raz uczyć... i podglądać najlepszych...
    Aktualnie żółty system.

    Zobacz mój fotoblog

  6. #1326

    Domyślnie

    czesc
    damian 26
    fotografia airsoft ratowanie świata

  7. #1327
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie

    Mimo, że już tu jestem jakiś czas dopiero teraz nabyłem Canona więc wypadałby sie również przywitać;]

    Witam i wszystkim życzę najlepszego w 2012r !

  8. #1328

    Domyślnie

    Witam serdecznie.

    Mam na imię Krzysiek. Fotografia to moje hobby a to forum pozwala mi rozwijać swoje umiejętności - wielkie dzięki!

    Pozdrawiam.

  9. #1329
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Od jakiegoś czasu czytelnik. Teraz już pełnoprawny użytkownik systemu. Przy okazji wszystkiego najlepszego w nowym 2012 roku.
    Pozdrawiam

  10. #1330

    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    4

    Domyślnie

    To i ja się też przywitam. Witam!

    A teraz kilka słów o mnie Fotografią się nie zajmuje zawodowo a chciałbym, natomiast początki swoje upatruje w pierwszej połowie lat 90tych zeszłego wieku. Było to wtedy gdy byłem na tyle duży, żeby podbierać Tacie Praktice L2 z podpiętym Zeissem Tessarem 50mm f2.8 (oczywiście DDR). Następnie długo długo nic aż pojawiła się Alfa Sonego a teraz po tym jak Sony przechodzi na półlustro po przeczytaniu wielu forów i innych tego rodzaju grup dyskusyjnych i własnych z dzieciństwa doświadczeń postanowiłem dołączyć do tego zacnego grona posiadaczy sprzętu marki Canon. Aktualnie nie jest jeszcze super luxus ale od czegoś trzeba przecież zacząć wiec zaczynam od 7D z grypą pionową; 24-105 f4; 85 f1.8 a w najbliższej przyszłości zamiar jest na 100 f2.8 i fisha 8mm f3.5 Samyanga (miałem takiego przy Sonym i powiem szczerze, że na mnie zrobił ogromne wrażenie dlatego nie zmieniam upodobań bo jak kazdy wie lepsze jest wrogiem dobrego )

    To chyba tyle z mojej strony a i oczywiście proszę o wyrozumiałość jeżeli będę się czasami pytał o rzeczy oczywiste ale jestem nowy w systemie i jeszcze do kilku spraw będę pewnie musiał się przyzwyczaić.

    Pozdrawiam Serdecznie

Strona 133 z 183 PierwszyPierwszy ... 3383123131132133134135143 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •