Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 241

Wątek: Linki do TiP-ow i sklepow internetowych.

  1. #141
    fotomaniak1
    Guest

    Domyślnie

    FOTO-MIL
    http://www.foto-mil.pl
    Ja mogę polecić powyższy sklep z Łodzi. Fakt, że kupiłem u nich jak na razie tylko torbę na sprzęt Naneu Pro i Canon EOS 5D + AF 24-105 IS, ale obsługa profesjonalna. Nawet udało mi sie wytargować mniej niż mają na stronie. Powołałem się, że w Stodole ma taniej i gość obniżył (bo tam też byłem). Sprzęt odbrałem osobiście bo też jestem z Łodzi, więc mogłem sprawdzić czy wszystko OK. Sprzedawca mówił, że jakby coś było nie tak ze sprzętem w przeciągu tygodnia to wymienią od ręki. Jak na razie działa mi już kilka miesięcy i wszystko jest OK.
    Szkoda tylko, że tak rzadko ceny na stronie aktualizują i lepiej zadzwonić i sie spytać jaka jest obecnie aktualna. Heh.

  2. #142
    Dopiero zaczyna Awatar arek354
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Wałbrzych
    Wiek
    55
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mawk Zobacz posta
    A ja wystawiam laurkę dla allegrowicza michalmag;zero minusów, same plusy, wreszcie sprzęt w łapach...
    Pozdrawiam
    Dziś zamówiłem u niego szkiełko, mam nadzieję, że wszystko będzie OK i za dwa dni także dołączę do grona jego zadowolonych klientów. Kontakt mailowy bardzo szybki. Dam znać.

    Edit: Przed chwilą towar dotarł cały i zdrowy. Z czystym sumieniem mogę człowieka polecić !!
    Ostatnio edytowane przez arek354 ; 11-01-2007 o 16:58
    Body: Canon EOS 300v + Canon EOS 350D
    Lens: kit 18-55 + EF 28-105 + EF 70-200/4 L
    Inne: 2x CF 1GB Kingston + futerał Bilora + torba Unomat + plecak Soligor + RC-1 + statyw Walimex WT-3570

  3. #143
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    Zamieć
    Wiek
    48
    Posty
    382

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kubek Zobacz posta
    Dwa, które mogę z czystym sumieniem polecić:
    ...
    Bea Błysk
    http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=376864
    Łomianki pod Warszawą
    ...
    A jak jest u nich z gwarancjami na body i sposobami realizacji ?

  4. #144
    Początki nałogu Awatar perqsista
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    429

    Domyślnie Sprzedawca na allegro Lukko1

    Nie wiem czy to lepiej tu czy do wątku o sprawdzonych sklepach internetowych.

    Z polecenia jednego forumowiczów z Dolnego Śląska (sic!) skontaktowałem się jesienią ze sprzedawcą z allegro spod Poznania (Lukko1)
    http://www.allegro.pl/show_user_auct...nterval=7&buy=

    Ostatecznie u niego kupiłem Obiektyw canon 17-40l. Jeżeli ktoś szuka sprzedawcy szkieł ze średniej wyższej półki to mogę polecić. Po pierwsze facet ma towar i to najczęściej po kilka sztuk, więc wreszcie jakiś wybór. Po drugie nie robi problemów z przetestowaniem sprzętu. Po trzecie jest komunikatywny i słowny. Po ostatnie - jest tanio.

    Od razu mówię, że nie musiałem u niego reklamować sprzętu więc moja opinia dotyczy wyłącznie doświadczeń w kupowaniu u niego towaru i obserwacji jego aukcji na allegro. Sam sprzęt jest nowy z gwarancją wystawianą przez sprzedawcę.

  5. #145

    Domyślnie

    http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=627933
    Znana osoba? ktos kupowal?
    I czy w FotoBasia.pl maja eurogwarancje?
    Ostatnio edytowane przez Nosferat ; 23-01-2007 o 19:49

  6. #146
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mawk Zobacz posta
    A ja wystawiam laurkę dla allegrowicza michalmag;

    zero minusów, same plusy, wreszcie sprzęt w łapach...

    Pozdrawiam
    Zgadzam się również miałem przyjemność i nawet sigma od niego jest ostra

  7. #147
    Dopiero zaczyna Awatar ronja
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    21

    Domyślnie net2com.de

    Hello,
    Z ciekawości kiknąłem na link do tego sklepu (pisał o tym makafaka "...Znalazłem ostatnio fajny link do niemieckiego sklepu internetowego... net2com.de ..). Warto poczytać sobie na forum o przekrętach, zgłoszeniach na policję. Jest też mało zgodna z prawem propozycja pojechania do siedziby z "bejsbolem" w ręku
    Przeglądam Wasze propozycje i przypominam sobie miłą chwilę zakupu 350-i (ok. roku temu) w sklepie Canona w Starym Browarze w Poznaniu. Może mieli miesiąc litości dla zwierząt, ale utargowałem 30% (body, kit, karta 1 GB). Czasami warto ponegocjować w miejscach nie do końca kojarzących się z niskimi cenami.

  8. #148
    Uzależniony Awatar Viracocha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    853

    Domyślnie

    To ja dorzucę sklep w Italii. Sprawdzony!
    http://www.fotocolombo.biz/ecommerce/index.php

  9. #149
    Bywalec
    Dołączył
    Jan 2005
    Miasto
    Lublin
    Posty
    171

    Domyślnie

    widze ze na allegro ma glownie zoomy. nie wiesz czy cos ze stalek by sie znalazlo np jakis 24/1.4, 35/2, 50/1.4 ewentualnie po dobrej cenie 24-70/2.8

  10. #150
    Początki nałogu Awatar perqsista
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    429

    Domyślnie

    O ile wiem to sprowadza również stałki. Najlepiej zapytać jego samego. Ostatnio miał na allegro 24-70 w cenie poniżej 3900zł.

Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •