Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 237

Wątek: Polskie Instrukcje Do Lamp: 420ex, 430EX, 550ex, 580ex i inne

  1. #101
    Uzależniony Awatar Yoshitaka
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Kraków/Jarosław
    Wiek
    45
    Posty
    585

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Diabeł Zobacz posta
    Instrukcja jest tu: trochę dziwna, wygląda jak tłumaczenie do angielskiej wersji w której są obrazki, ale lepszy rydz niż nic
    taką canon nas uraczył, na wersję z obrazkami nie ma co liczyć :/ :/ :/
    Canon 50D + dodatki

  2. #102
    czerela
    Guest

    Domyślnie Uklony


    Pan Vitez jest nieoceniony w udostepnianiu instrukcji, serdecznie dziekuje i pozdrawiam :-)

  3. #103
    Awatar mefhistoo
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yoshitaka Zobacz posta
    taką canon nas uraczył, na wersję z obrazkami nie ma co liczyć :/ :/ :/
    Identyczna dostałem ze sklepu fotojoker, tylko tekst i kilka tabelek, żadnych obrazków... no to kożestam teraz z dwóch, angielskiej z obrazkami i polskiej z łumaczeniem tej pierwszej:-)
    Zdjęcia robi fotograf, nie aparat

  4. #104
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    Dzięki uprzejmości kolegi spuki do swojej kolekcji dołączyłem polską instrukcję do lampy 580 EX II :
    http://vitez.ceron.pl/PL580EXII.pdf

    Pierwszy post uaktualniony również o ten link.

  5. #105
    zibi113
    Guest

    Domyślnie

    Dzięki Vitez za instrukcje do lamp, mogłem dokonać wyboru w oparciu o rozpoznanie sprzętu. Żeby nie być tylko biorcą to może do kompletu „580 II” dorzucę skan wersji angielskiej z brakującymi obrazkami ? Jeżeli będziesz zainteresowany to daj znać.

  6. #106
    jp1
    Guest

    Domyślnie

    Nie wiem dlaczego ale niby ciągnie instrukcję (ponad 5Mb), ale po sciągnięciu "wskakuje plik ok. 1Mb z czymś "instrukcjopodobnym".

  7. #107
    jp1
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jp1 Zobacz posta
    Nie wiem dlaczego ale niby ciągnie instrukcję (ponad 5Mb), ale po sciągnięciu "wskakuje plik ok. 1Mb z czymś "instrukcjopodobnym".
    Sciągnąłem instrukcję do 580EX (5,41 Mb) - jest to normalna instrukcja obsługi po polsku. Natomiast pełnej 5-ciomegowej instrukcji do 580EX II nie udaje mi się sciągnąć - wygląda to tak, że przy ok. 5,3 MB wyskakuje napis coś w rodzaju "Dziękujemy za zakupy .... itd." i sciągany 5-cio megowy plik "zamienia się w plik ok. 1 Mb z okrojoną i zubożoną, tylko tekstową wersją instrukcji.
    Jeśli ktoś sciągnął pełną (ok.5,4 Mb) instrukcję to proszę o podesłanie mi na maila.

  8. #108
    zibi113
    Guest

    Domyślnie

    hehehe,
    nie ma takiej instrukcji do 580 II. Canon olał nas dostarczając na nasz rynek angielską wersje i polskie tłumaczenie. Jak dla mnie (laika) mam drobne problemy z interpretacją ale pomocna jest instrukcja od poprzedniej wersji 580. Różnice na pierwszy rzut oka są niewielkie, wstępnie mocowanie do korpusu jest zmienione ponoć ma być szczelne i czas ładowania lampy o 20% szybszy, jestem dopiero w trakcie rozpoznania.

  9. #109
    jp1
    Guest

    Domyślnie

    A ma ktoś może angielską instrukcję do 580EX II - spróbuję coś z nią zrobić.

  10. #110
    zibi113
    Guest

    Domyślnie

    mam niemiecką w skanie w pdf. i orginał angielskiej + skaner, zainteresowany?

Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •