Strona 101 z 312 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 001 do 1 010 z 3111

Wątek: Pierwsze kroki z portretem prosze o wskazowki

  1. #1001
    Uzależniony Awatar tomdz
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    44
    Posty
    637

    Domyślnie

    Model rewelka, ale tło zabija to zdjęcie. Faktycznie dziwna kolorystyka, mnie nie leży. I nie wiem, czy nie lepiej by się kadr prezentował z ciachniętą czapką (mniej więcej na wysokości kosmyka włosów z prawej) - jakoś bardziej przyciągają wtedy oczy tego pana.
    Body, stałki, zoomik

  2. #1002
    Coś już napisał
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    52
    Posty
    83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spoon Zobacz posta
    juz drugi raz mi ktos pisze, ze to dragan/ hdr, wiec prosze mi powiedziec (podlinkowac) co to takiego ten dragan, bo google nie bardzo mi pomogl ;/
    Wpisałeś w googlu "dragan" i nic? Jaja sobie robisz?

  3. #1003
    Bywalec Awatar spoon
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Wroclove
    Wiek
    39
    Posty
    215

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bertold Zobacz posta
    Wpisałeś w googlu "dragan" i nic? Jaja sobie robisz?
    ehhh, szukalem jakiegos tekstu/ programu wiec moje oko tylko slizgnelo sie po linkach do Utuba'a

    sorax
    Ostatnio edytowane przez spoon ; 08-08-2008 o 17:02
    I JUST LOVE TO PUSH THE BUTTON AND HEAR THE CAMERA SNAP | ruler of the world
    szukajka

  4. #1004
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    spoon...myślę, że rękę lepiej było również w GO umiescic bo tak to mnie osobiscie troszkę drażni rozmyta ręka ale nieźle taki a'la Dragan no i może ciut za pstrokate tło

    allgsm jest ok mnie osobiscie najbardziej pasowalaby wersja pomiedzy pierwsza a drugą ale sie czepiam niczym specjalistka beuheheh ktora nie jestem na pierwszym ciut za ciemna skóra a na drugi ciut za ciepła generalnie kadr chyba nienajgorszy...ale jakby trochę wiecej dać z prawej? allgsm jest dobrze jest dobrze...no i już nie narzekaj na brak ostrosci w szkiełku bo widać ze trzeba było się po prostu nauczyc nim obsługiwać
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  5. #1005
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Dziadek : oczy bez koloru

    Reszta idealnie, nawet według mnie - forumowego czepialskiego krytyka

  6. #1006
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Dolina Lina Na A
    Posty
    518

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez allgsm.pl Zobacz posta
    Hmm jak dla mnie spoon za bardzo w Ps-ie wyciagniete czernie, chyba dragan / albo cos na ten styl. No i cos mi niebieski zalatuje za bardzo ;-) Ale to pewnie przez obrobke.
    Daleczego odrazu Dragan ?? Przecież ta technika nie jest odkrywcza i wcale nie trzeba znać pracę Andrzej Dragana, żeby taki efekt uzyskać. Kadr typowo portretowy, ale co najważniejsze - idealny .

  7. #1007
    Bywalec Awatar spoon
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Wroclove
    Wiek
    39
    Posty
    215

    Domyślnie

    dzieki za czas i za komentarze. dodam tylko jeszcze, ze robione kitem (wersja z IS'em).
    I JUST LOVE TO PUSH THE BUTTON AND HEAR THE CAMERA SNAP | ruler of the world
    szukajka

  8. #1008
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    127.0.0.1
    Posty
    1 143

    Domyślnie

    A ja mam taki mooocno nieszablonowy portret. Ale może niektórym z Was się spodoba. Za każdym razem jak się na niego patrzę, słyszę słowa "kiss me..."

    Ostatnio edytowane przez dr11 ; 09-08-2008 o 02:26
    .

  9. #1009
    Dopiero zaczyna Awatar pafek
    Dołączył
    Jun 2008
    Miasto
    Gródek
    Wiek
    39
    Posty
    46

    Domyślnie

    dr11 jak patrzę na ten portret to nie tyle słyszę kiss me a nawet to czuję Oczy mi by pasowały nawet lekko otwarte. Fajny. Pzdr.

  10. #1010
    Coś już napisał Awatar bejrut
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    London/Tbg
    Posty
    85

    Domyślnie

    allgsm troszke jeszcze jakbys dopracowal kolory no i za duzo lewej strony zostawiles,mysle ze powinienes wprowadzic jakis powiew swiezosci,bo twoje foty jakos ida na jedno kopyto,poeksperymentoj troche,zaplanuj wczesniej zdjecie a gdy bedziesz mial oko w wizjerze to zbadaj czas,zobacz kadr i lepiej zrob 2 dobre zdjecia niz cala serie.i wrzuc 1 dooobra wersje a nie tu taki kolor tu taki a tu dla tych co lubia obciete wlosy i mamy 3 wersje tego samego zdjecia ktore nie wnosza do tematu nic

    co do spoon to cos nowego i zdjecie podoba mi sie, cala fotka oddaje klimat twojego "uroczego" modelu.przewaga czerni podkresla milutka fakture twarzy,zreszta nie widzialbym tego zdjecia w pelni slonca i cukierkowych kolorach tak musialo poprostu byc
    Ostatnio edytowane przez bejrut ; 09-08-2008 o 10:11

Strona 101 z 312 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •