Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 137

Wątek: Najładniejsze zdjęcia z obiektywów - spis

  1. #31

  2. #32
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Wiek
    58
    Posty
    821

    Domyślnie

    Temat "najładniejsze zdjęcia" moze powinien brzmiec "dobre zdjęcia" - jak zauwazylem wiele osob umieszczjac swoje foty "tłumaczy się" na początek że "może nie najlepsze ale mam je pod ręką, w zasięgu itd...".
    Podejrzewam że wiele osób boi się krytyki pt. "na więcej Cię nie stac - to jest Twoje najlepsze zdjecie?"
    Zgadzam sie iz nie powinno byc w tych postach zbednej dyskusji - kazdy moze sam ocenic co dane szklo potrafi.
    40D|BG-E2N|70-200/2.8 IS L|24-105/4L IS|17-55/2.8 IS |85/1.8|50/1.4|430EX|580EX II|Sherpa 600R

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar paweleverest
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    50
    Posty
    1 138

    Domyślnie

    Panowie moderatorzy troche nowych szkięł sie pojawiło a nie ma ich spisie - proponuje to uzupełnić zanim zaczną sie dublowac ( np 24-70 )

  4. #34
    Początki nałogu Awatar werek
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    warszawa
    Wiek
    41
    Posty
    404

    Domyślnie

    mysle ze najwyższy czas zaproponowac nowe szkielko do listy, osobiscie nominuje canon 17-40 f/4 L. jako najbardziej kontrowersyjne na tym forum.

    http://canon-board.info/showthread.php?p=431837
    Canon EOS R5 /// RF 24-104 f4 L /// EF 16-35 f4 L /// RF 100-500 f4.5-7.1 L /// EF 50 f1.8 /// EF 50 f1.2 L

  5. #35
    Pełne uzależnienie Awatar paweleverest
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Zawiercie
    Wiek
    50
    Posty
    1 138

    Domyślnie

    Prosze moderatorów o wrzucenie wątku 24-70 2,8 L do spisu ( watek juz od tygodnia tuła sie po forum ) :
    http://www.canon-board.info/showthread.php?t=30623

    Prośba również do forumowiczów, którzy dodają nowe wątki z tej serii żeby od razu dodawali równiez linki tutaj bo niepotrezbnie dochodzi do dublowania postów co miało juz miejsce z KITEM i 17-40 4,0L

  6. #36

    Domyślnie

    A ja bym sobie życzyła wątku dla 24-105 f4 IS USD....

    Właśnie rozważam jego zakup, chętnie bym zobaczyła co potraficie z tym szkiełkiem zdziałać...
    Widziałam, że dużo osóba ma ten obiektyw (po stopkach ze sprzętem) - czyżby nie było chętnych do zaprezentowania swoich najlepszych zdjęć...?

    ____________________________________
    www.sylwiaszuderblog.com

  7. #37
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    516

    Domyślnie

    ktoś nie zrozumiał tutaj mojej inicjatywy....

    wątki powinny być tworzone nie po to aby rozwiać wątpliwości kupującego lecz po to aby pokazać innym użytkownikom swoje zdjęcia tego szkła. więc prosze zakładajcie wątki jak macie jakieś zdj do pokazania a nie po to aby wymusić na innych wrzucanie zdjęć. jak chcecie zasięgnąć opini na temat sprzetu jest na 100% cała masa wątków na temat tego szkła które chcecie kupić...

    to tyle
    Fotografia to pasja, moj Blog o fotografi, fotograficznie o wszystkim.

  8. #38
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    29

    Domyślnie

    24-105 f4-tak chwalicie to szklo a zdjec nie ma ja chętnie zobaczę zdjęcia zrobione tym szkłem ,mam nadzieje ze sie doczekam watku o tym szkle

  9. #39
    Początki nałogu Awatar ecki74
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Mikołów
    Wiek
    49
    Posty
    289

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Taryll Zobacz posta
    24-105 f4-tak chwalicie to szklo a zdjec nie ma ja chętnie zobaczę zdjęcia zrobione tym szkłem ,mam nadzieje ze sie doczekam watku o tym szkle
    Popieram Taryll-a, czy pochwalicie się zdjęciami z 24-105 L IS ? Ogolnie wszyscy go zachwalają na forum, a brak go w tej kategorii "najlepsze zdjęcia" ?
    CANON-owe zabawki + parę zoom-ów ; coś stałego i błysk

    uczę się robić ... zdjęcia i stronkę ... www.ecki74.za.pl

  10. #40
    Początki nałogu Awatar mathom
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    44
    Posty
    428

    Domyślnie

    A może wątek z sigmą 30/1.4 ?

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •